Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

Dzień dobry bardzo:) Ja już się zważyłam i waga pokazała 54,8:) Małymi kroczkami do celu tak sobie mówię. A w sobotę i niedziele byłam nad morzem i powiem Wam że pogoda była nawet ładna tylko wiał okropny wiatr, ale cóż taki już urok morza. Poza tym było naprawdę fajnie zjadłam rybkę, pochodziłam po piasku jeszcze nie moczyłam nóg w morzu, bu uznałam iż jeszcze troszkę za zimno. Muszę się zacząć uczyć na egzamin a tu długie wolne a moje chęci są zerowe. Może jakoś się zmobilizuje jutro dzisiaj będę jeszcze legalnie leniuchować. A i dzisiaj idę biegać po południu z koleżanką. Przez to wolne robimy wszystko tylko dla siebie:) A jutro beędzie pierwszy tabun gości jakoś przeżyję. Miłego dnia i dzisiaj na pewno będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia barzo jestem ciekawa ile poleciało Ci na mm. Może kiedyś też się zdecyduje, będziesz już bardziej obeznana i mi będziesz podpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynka_tryskavkova
Dziewczyny leżę 3ci dzień w łóżku, biorę leki a gardło jak bolało tak boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) cześć:):):) dziewczyny uwierzyłam w mm :) moja waga 86,5 kg czyli schudłam 1,5 kg pomimo tego że zdarzało mi się łamać zasady (różne grile, alkohol i takie tam:)nawet m&m\'sy raz jadłam:) ) pozatym wogóle nie ćwiczyłam w tym tygodniu i wogóle mało się ruszałam. jak tylko wyzdrowieje wsiadam na rower i mam nadzieje że w maju bedzie minus ok.2 kg tygodniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia jak tylko kiedyś się zdecydujesz na mm bardzo chetnie służe pomocą:) jak narazie to sama musze korzystać z pomocy dziewczyn:) truskawkowa współczuję ja też ledwo żyje:( a jak Twoja waga? jeszcze raz przypominam wszystkim że dzisiaj poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak waga stoi tak stoi 87 kg:( pewnie e przez te dogadzanie sobie z dziewczynami w pracy słodkim, ale powiedziałam sobie ze koniec tego dobrego i juz wiecej w pracy na słodkie sie nie skusze a Wam dziewczynom gratuluje wyników! Ja tez tak chce Kamunia a tak z grubsza ta mm na czym polega?? Gosia, fajnie mialas na morzem, tez bym chciała na kilka dni wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja tez sie dzisiaj nie waże(nareszcie dostałam okres) :) To nawet dobrze, troche sie martwie co to będzie..... Kamunia, gratulacje!! Pewnie wygrasz w tym tygodniu!! :P Gosia, jak ja ci zazdrosze!! Tak dawno nie bylam juz nad morzem. Mhhh.....to się rozmarzyłam... truskavkova, zdrowiej....bo kto tu się będzie za Ciebie odchudzał?? :P megisss, trzymaj sie i do roboty!! Znam ten ból, od dzisiaj \"wróciłam\"...i jakoś sie trzymam, ale ciężko, oj ciężko. Od jutra powinno być juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie odzywam, bo nie mam po co..............dziś zdałam sobie sprawe, ze jestem gruba i do niczego się nie nadaje, wszyscy zawsze mówili mi, ze jestem ładna itd...tylko troche zabardzo spasiona.....to niejest miłe miec całe życie te 10 kg za duzo.Mam już tego dosyc dziewczyny, marze o tym by znów wpiepszyc sie w anoreksję, codziennie bede sie o to modlic! mam gulę w gardle i oczy pełne łez - nie mam już siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś prawie nic nie zjadłam, zablokowałam się, mam nadzieję, ze na dłużej niż do 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellana, nie poddawaj się anoreksja nic dobrego CI nie da, nie powinnaś tak emocjonalnie podchodzić do dietki, ja cały czas się obijam, ale nie poddaje się. Nie może być też że to jedzenie rządzi Twoim życiem, to Ty masz władze a nie jedzenia które zjadasz bądź też nie. Nie rób sobie krzywdy. Nie wiem jak Ci pomóc ale proszę nie popadaj ze skrajności w skrajność. Nasza waga to nie koniec świata. Jak chcesz pogadać jestem do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernita dzieki! fakt trzeba zakasac rekawy do roboty Ellenna, anoreksja ci w niczym nie pomoże, osiągniesz swoj cel i co dalej, do konca zycia nie bedziesz nic jesc? tu nie chodzi o to by chudnac jak najwiecej w jak najkrótszym czasie ale zmienic nawyki zywieniowe i stpniowo do chodzic do swojej wagi. wyleczysz sie potem z anoreksji i znow kg przybeda. To nie jest warte twojego zdrowia! Mam kolezanke o podobnym wzroscie i wadze, wiec moge sobie mniej wiecej wyobrazic ciebie jak wygladasz wiec uwierz mi nie jestes gruba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam cos czytałam o tej mm i nie moge sie za bardzo połapac jakie IG liczenie tego, nie laczenie jakis tam produktów z czyms innym, dobre i złe weglowodany, chyba musiałabym to wszystko sobie wydrukowac i sie poduczyc, bo tyle tych informacji jest ze trudno mi wszystko zapamietac Gosia ja znalazłam takie sniadanka Ś: chleb Wasa żytni + 100g białego chudego sera, dżem truskawkowy słodzony fruktozą jogurt naturalny + płatki owsiane i truskawki sałatka: pomidor, ogórek zielony, żółta papryka, rzodkiewki Lub chleb z mąki z pełnego przemiału, serek homogenizowany 0%, ser biały chudy, ogórek, rzodkiewki surówka: kapusta pekińska, łodygi selera naciowego, małe ogórki małosolne, zielona papryka, por, świeża bazylia, sos winegret z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o mm w skrócie to pomijając obiczanie, sprawdzanie indeksów glukemicznych ( ja tego nie robie) to chodzi mniej wiecej o to żeby nie łączyc węglowodanów z tłuszczami. Jem 3 posiłki dziennie, którymi najadam sie do syta i naprawde nie jestem głodna przez cały dzień. są to 2 posiłki węglowodanowe i jeden tłuszczowy. nie obiczam tych wszystkich dziwnych rzeczy. jest dużo łatwych i bardzo smacznych przepisów na dania tłuszowe i węglowe, ja jak patrzyłam na niektóre to nie chciało mi się wierzyć że można chudnąć jedząc cos takiego:) ale dzisiaj kiedy stanęłam na wagę uwierzyłam:) a na śniadanie to jem np. chleb mm z białym chudym serem i dżemem słodzonym fruktozą + jakieś warzywko , albo makaron mm z jogobellą light i zawsze jakieś warzywko, albo płatki owiasne z mlekiem i jeszcze rózne rzeczy:) a dzisiaj np jadłam płatki owsiane z jogobellą + ogórek:) tutaj znajdziecie więcej informacji i może skusicie się na ta dietę tak jak ja:) http://www.e-figura.pl/viewtopic.php/t/14 a tutaj są fajne przepisy http://www.e-figura.pl/viewtopic.php/t/39/start/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapomiałam o pysznych placuszkach z mąki mm z jabłkami albe bez które smaże sobie nieraz na sniadanie albo kolacje do tego mleko kefir albo maślanka... pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ellena, nie wolno ci tak myśleć...!! Wiem, że jest ci ciężko!! Ja przez prawie całe życie slyszałam, ze jestem gruba...to nie jest nic milego :( Ale nie wolno się poddawać! Nie wiem co napisać żebyś przestala tak myśleć, ale wiedz, że jestem z Tobą!! Nie jesteś sama, pamiętaj o tym!! A tak z innej beczki: ja sporo czytałam o mm i nawet kilka razy przymierzalam sie do tej diety, ale, że z natury jestem ciągle zabiegana i leniwa, to nigdy nie chce mi sie przyżądzać tych potraw :) Dobra, lece bo do kompa sie dobijają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamunia a co to znaczy makaron mm czy maka mm? to jakas specjalne rzeczy do kupienia sa czy wystarczy zwykły makaron i maka? Ja dzis bylam na zakupach i sie podbudowałam bo kupiłam o jeden rozmiar mniejsze spodnie, jeszcze pare miesiecy i bede wchodzi w normalne rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megiss gratuluje oby tak dalej:) Ja dzisiaj też poszłam na małe zakupy i kupiłam sobie orzechy nerkowca, są naprawdę pyszne. Dodam je do moich płatków owsianych. W ogóle nie czuć że dzisiaj jest święto. Lece miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszłam się Wam pochwalić, że z dniem 1 maja zaczęłam oficjalnie sezon na bieganie. Godzine czasu zajęło mi to jestem zmęczona ale szczęśliwa, oby tak dalej ale jak już zaczęłam to bedę się tego trzymać:) Teraz idę uzupełnić zapasy wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia dziękuje za stronkę ale byłabym wdzięczna jakbyś jeszcze pisała co jesz na obiady jak tak się obeznam w tym będzie mi łatwiej:) Bo śniadanka wyglądają super a konieczne jest do tego jakieś warzywko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o makaron to wszystkie makarony lubelli są mm ( są z pszenicy durum) ja np. jem makaron lubella fit także nie ma żadnego problemu z zakupem a ostatnio kupiłam sobie w sklepie z żywnościa ekologiczną makaron razowy z maki pełnoziarnistej ( smakuje jak ten lubella fit zresztą skład mają chyba taki sam tzn. mąka pełnoziarnista i woda). mąke pszenną typ 2000 też kupiłam w tamtym sklepie bo w hipermarketach nie znalazłam, moze być też typ 1850. chleb firmy marchemaster ( nie wiem czy dobrze napisałam) np.żytni pełnoziarnisty jest ich pełno w hipermarketach (takie pakowane ciemne pieczywo) oj wiecie:) albo np. wasa sport. jogurty maślanki kefiry do 1,5% tłuszczu ( z owocowych to np.jogobella ligt jest mm) a na obiady to różnie, czasami korzystam z przepisow np. kalafior zapiekany z szyka majonezem śmietana i żółtym serem albo np. pierś kurczaka smażona na odrobinie oliwy do tego pieczarki z żółtym serem i jakaś sałatka albo poprostu jem to co jest w domu np. dzisiaj był u mnie w domu schabowy z ziemniakami i mizerią to ja jadłam dużegooo schabowego :)(tylko w innej panierce-> w jajku i zmielonym granulacie sojowym, smakuje prawie tak samo) i do tego głeboki talerz mizeri ze smietaną, odrobiną majonezu, koperkiem i szczypiorkiem, bardzooo mi smakowało:) majonez kielecki społem jest mm, a i własnie do posiłku tłuszczowego (obiadu) zjadam sobie CZASAMI m&m\'sy ( dzisiaj zdarzyło mi sie to poraz drugi odkąd jestem na mm:) ) ale sie rozpisałam:) jak macie jeszcze jakieś pytania to postaram sie odpowiedzieć chociaż jak mówiłam sama jeszcze musze pytać o rózne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o śniadania to warzywko chyba raczej musi byc ja np. dzisiaj jadłam placuszki z jabłkami do tego duży kefir i wielki ogórek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.montignac.com.pl/CMS/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=62 tutaj znajdziecie dużo informacji przepisów itp. a i dobrze byłoby zjadać przynajmniej 1g białka na kilogram masy ciała dziennie i podobno najlepiej żeby połowa była pochodzenia zwierzecego a połowa roślinnego, a zwększenie ilości białka do 1,5 g na kilogram przyspiesza chudnięcie, ilości białka mozemy sprawdzać w tabelach albo na opakowaniach ale ja osobiście ich nie licze i dziewczyny też mówiły że nie liczą, ja poprostu staram się jesc dużo białka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×