Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leanne/przeniesienie

Chorzy na toczeń

Polecane posty

Gość gość
Do gosc wyzej: mam pytanie a lekarze postawili Ci diagnoze bez badan zadnych ? Bo ja mam mnostwo objawow lekarze rozkladaja rece i mowia "bez potwierdzonej diagnozy nie moge pani wypisac arechiny" i jestem dopiero w trakcie diagnozowania mimo ze wyje z bolu i cierpienia chodze po scianach to nie mam leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itrakonazol Sprzedam
Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku. Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł. Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020. Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji.Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki. Jan Krongboonmassagewarsaw gmail com Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe. Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida. Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja diagnoza to toczeń w obserwacji.. po arechinie jest mi lepiej, więc lekarze uważają, że to znak, że jednak mam toczeń, ale z badań nic takiego nie wynika, czuję się fatalnie, ból nóg, słońce jest moim wrogiem, ale po sterydach miałam się poczuć jak nowo narodzona, a ja dalej opadam z sił po wysiłku.. ponoć jestem niezłą zagadką medyczną, szczerze mówią nie napawa mnie to zbytnim optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek63
W toczniu tak to jest ,że czasami nie mam sił wstać z łóżka.Obecnie zaatakował mnie rumień guzowaty.wydawało się,że nic mi nie jest a tu zaczyna się bólem gardła ,osłabieniem i następnie temp niewielka 38 stopni i guzy na podudziach.Byłam u lekarza rodzinnego to antybiotyk na 10 dni bo to już trzeci raz. Myślę,że powoli mi przejdzie bo już nie mam temperatury.Takie to uroki tocznia trochę zmęczenia,stresu i już coś się przypląta nowego,żeby nie było za dobrze.Pozdrawiam i nie poddajemy się ,głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to jest u Was z rumieniem na twarzy. Mam dni ze czuje się strasznie policzki bolą pieką palą żywym ogniem wtedy jestem aż fioletowa te uczucie gorąca jest najgorsze. Mam widoczną siateczke naczynek na policzkach ale nie jakoś bardzo parę naczynek dosłownie więc skąd ten ogromny rumien który pojawia się i znika jak znika to nie ma śladu ale wiadomo jest to bardzo przykre to jak ludzie ma mnie patrzą jak na odmienca. Miałam podejrzenie tradzik rozowaty go ale ja nigdy nie miałam pryszcze (sporadycznie ) tylko ten okropny rumien. Niszczy mi on życie bo jak wychodzi to nie mogę normalnie funkcjonować bo się skupiam na wyciszanie go (zimne oklady). Czy sterydy albo immunosupresanty wycisza ten stan zapalny (naczyniowy) czy po tych lekach na jedno pomoże np. Stawy raynaud a na drugie zaszkodzi (naczynka) help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doksycyklina sprzedam
Doksycyklina Doxycyclinum antybiotyk skóra trądzik borelioza rumień Lek pod nazwą NL Doxy 100mg w listkach po 10 kapsułek. Ważny 08.2020. Wysyłka pobraniowa 3zł/kapsułka, od 50 kapsułek po 2.5zł. Wysyłka z Tajlandii 2.5zł, od 100 kapsułek po 2zł. Koszt pobraniowej czy lotniczej rejestrowanej 20zł. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com W porównaniu do innych tetracyklin znacznie lepiej się wchłania z przewodu pokarmowego (w 90-95%), jest również mniej nefrotoksyczna - nie obciąża nerek. Do schorzeń leczonych tym antybiotykiem należą m.in.: Choroby skóry – trądzik różowaty i trądzik pospolity Borelioza ECM - rumień przewlekły wędrujący, choroba z Lyme, Infekcje dróg oddechowych (np. zapalenie płuc, ostre zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, angina); Zapalenie pęcherza moczowego; Choroby weneryczne (chlamydia, rzeżączka, kiła); Zakażenia tkanek miękkich Zakażenia przewodu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Witam kochani...jestem tu nowa bo dzisiaj dowiedziałam się że też mam tą chorobe Nie mam żadnych objawów oprócz tego że od 2 lat szybko sie męczę.Udałam sie z tym problemem do kardiologa bo myślałam że coś z sercem jednak lekarz kazał udać sie do reumatologa i tak oto dowiedziałam sie że też jestem chora.Jestem załamana wy tu pocieszacie sie nawzajem to fajne ale jak sobie poradzicie psychicznie ,czy ciągle myślicie o tym fakcie ? Czy płaczecie tak jak ja i czy myślicie często co dalej z nami bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Kochani czy ktos tu jeszcze wchodzi na ten wątek ....tak bardzo chce z kimś pogadać .Wczoraj diagnoza spadła na mnie jak grom i wiem żecjuż nic nie bedzie takie samo .To okropna choroba czytam i bardzo sie boje co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat zyje sie z toczniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor
od niedawna dowiedziałam że mam toczeń. bola mnie strasznie srtawy nie moge funkcjonować. czuje sie żle i jestem załamana. podobno żyje się krótko bardzo do 5 lat>>???? Jakie wy macie przeciwciała duże?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
Nie wiem tez jestem ciekawa .Myślę że wszystko zależy od jego stopnia zaawansowania , od agresywności - jednak widze że panie tu piszące są pełne nadziei , dobrego humoru i pozytywnego nastawienia to lżej sie robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
Nie wiem jak odczytuje sie te wyniki .Być może dopiero będę miała szczegółowe badania na te przeciwciała bo mi lekarz na podstawie ( tam było chyba 17 pozycji wszystkie były ujemne jeden dodatni ) i na tej podstawie stwierdził ż e mam toczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor
a jakie miałaś przeciwciała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor
ja mam 33 lata mam dziecko, jestem załamana .mam tez białko w moczu czyli cos sie juz dzieje z narzadami. nie wiem co robić jak życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
Azor tez jestem załamana i bardzo sie boje .Jestem troszke starsza od Ciebie i pewno wszysto gorzej bedę znosiła. Nie wiem jakie mam przeciwciała bo nie wiem gdzie szukać tego dziadostwa, mam 4 kartki z wynikami może podpowiedz jakieś symbole . Mam jeszcze zapytanie czy te stawy bola ciągle czy tylko przy wykonywaniu określonych ruchów.Bo mnie boli reka w barku ale tylko gdy wykonuje jakies czynności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor
bolą mnie strasznie nie moge szklanki unieśc i wogole nic nie mogę zrobić. przeciwciała o typie homogennym powyżej 1;320 , dsdnd pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
Ten sam co Ty mam dodatni a na przeciwciała to w takim razie nie mam wyniku nie wiem dlaczego , pewnie dopiero szczegółowe badania będą robione ale dopiero na koniec lipca mam termin do reumatologa .to pewnie reszta badań zleci. Ale boli ciągle nawet jak spokojnie leżysz czy tylko podczas wykonywanego ruchu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZOR
szkoda ze już nie ma nikogo , czyzby już umarli......masakra tak caly czas boli czy robie czy nie robie i na dodatek puchną. malo wiem o tej chorobie jedynie co czytam a głowa to mi zaraz pęknie od tego wszystkiego. a ile masz ob i crp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam troche co pisza panie w tym poście i z tego co doczytałam to może być z leków .Ja dzisiaj ide do okulisty tak mi kazał lekarz czy nie ma przeciwskazań do brania leku .Jesli nie to musze jechac do Czech go wykupić tam podobno jest lepszy.Dobrze ż e mieszkam niedaleko więc nie ma problemu. Jesli chodzi o Ob to mam 19 a ten drugi to nie mam na wynikach czegos takiego a Ty jakie masz ob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZOR
ja różnie 34, 29 obecnie 25 co miesiąc raz większy raz mniejszy a jaki lek bedziesz brał. ja mam plaquelin i metryped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
tez myślałam że więcej osób sie odezwie pewnie nie chce im się już pisac bo dośc sie juz napisali i temat im się wyczerpał .Mam nadzieję że jednak któras Pani co choruje dłużej sie odezwie i wtedy bedzie można zasięgnąc więcej informacji..Bede tu zagląda codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
plaquelin mam na recepcie to mam brac jednak wszysatko zalezy od okulisty.Powiem Ci że jestem okropnie zła bo juz choruje na chorobe genetyczna krwi trombofilie i jakby tego było mało to jeszcze to .Mam 3 dzieci i powiem Ci że niektóre artykuły mnie dołują z kolei niektóre sa pocieszające bo pisza panie ż eleczą sie juz lata i mają się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZOR
hallo czy ktoś tu jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Witaj Azor szkoda że nikt sie nie odzywa nie ma to jak zasięgnąć informacji od osób też chorych bo to takie osoby wiedzą najlepiej i zawsze mogą coś pomóc czy doradzić .Mam nadzieje że niebawem ktoś tu zajrzy i z nami popisze podzieli się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam .Ja byłam u okulisty wczoraj i lek moge brać dzisiaj jade do Czech go wykupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny!Diwedzialam sie trzy dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monara kochanie przezywam to tak jak ty.Modle sie jednak duzo i jest lepiej.Staram sie byc blisko Jezusa.Tez sie naczytalam i placze caly czas.Sama dwojka malych dzieci.Mialam je pozno 34 i 38 lat , a wiec 5 i 8 , dwie dziewczynki.Nie chce miec tego potwora w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Też nie chce tego dziada ,po jakiego grzyba sie przypałętał dośc mam problemów . I innych chorób na które sie lecze Nie wiem jak zniose ból ktory towarzyszy tej chorobie kiedy zaatakuje stawy .....ryczec sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor
stawy da się wytrzymać ja mam od 2 lataki bol ze szok. najgorsze jest wysiadanie narządów......tego nie wytrzymam psychicznie. motylek pisał ze już zyje 19 lat czy to możliwe jak lekarze mówią 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to że już nic nie bedzie takie jak było .Życie bedzie kręciło się wokół choroby ,a przecież tyle planów ma każda z nas ,tyle jeszcze marzeń i tylecdo zrobienia ......czy bedzie nam to dane ? Jak to będzie, gdy przyjdzie gorszy czas ,czy damy rade ,jak psychicznie to udzwigniemy ....my i nasi bliscy ? Kochane panie te które z tą chorobą żyjecie już pare lat powiedzcie nam ,tym nowym które dopiero sie dowiedziały że są chore .....czy damy rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Azorku ,mam nadzieje że motylek zajrzy tu niebawem i napisze coś na pocieszenie ,opowie jak daje rade z tym wszystkim , jak żyje ,i czy prowadzi w miare normalne życie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×