Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leanne/przeniesienie

Chorzy na toczeń

Polecane posty

Gość Monara
Azorku wczoraj czytałam artykuł i tam wypowiadał sie lekarz że w bardzo ciężkich przypadkach toczeń może zagraża życiu to nie wiem jak to rozumieć ...ale chyba że można jednak żyć jeśli nie jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
A czy sa okresy że czujesz sie w miare dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle że rumień jeszczeco niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane panie , te co pisały na poczatku tego tematu , gdzie jestescie , dajcie znac co u Was jak obecnie przebiega choroba jak sie czujecie i czy sobie radzicie .....potrzebujemy Waszego wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Azor odezwij sie chociaz Ty , tak mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azor
No ja też się czuje okropnie nie wiem jak się żyje ale lekarz nie dawał dużych szans i dlatego to mnie załamało.odezwe się po niedzieli bo moja córka mocno zachorowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doksycyklina sprzedam
Doksycyklina Doxycyclinum antybiotyk skóra trądzik borelioza rumień Lek pod nazwą NL Doxy 100mg w listkach po 10 kapsułek. Ważny 08.2020. Wysyłka pobraniowa 3zł/kapsułka, od 50 kapsułek po 2.5zł. Wysyłka z Tajlandii 2.5zł, od 100 kapsułek po 2zł. Koszt pobraniowej czy lotniczej rejestrowanej 20zł. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com W porównaniu do innych tetracyklin znacznie lepiej się wchłania z przewodu pokarmowego (w 90-95%), jest również mniej nefrotoksyczna - nie obciąża nerek. Do schorzeń leczonych tym antybiotykiem należą m.in.: Choroby skóry – trądzik różowaty i trądzik pospolity Borelioza ECM - rumień przewlekły wędrujący, choroba z Lyme, Infekcje dróg oddechowych (np. zapalenie płuc, ostre zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, angina); Zapalenie pęcherza moczowego; Choroby weneryczne (chlamydia, rzeżączka, kiła); Zakażenia tkanek miękkich Zakażenia przewodu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Oj, to straszne ,Azor zdrówka życze i lepszego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola200
Kochane moje panie dacie rade musicie ja też daje z chorąbż żyje krótko bo 3 lata jak sie dowiedziałam ale czytając cały blog posty motylka daje mi większą nadzieje.Tak jak wy byłam przerażona a jeszcze internet masakra też ma 2 córki 9 i 4 lata a ja sama mam 33 dopiero. Ja biorę Metotrexat i Arechin jest dużo lepiej stawy już nie bolą funkcjonuje normalnie z czego jestem niezmiernie zadowolona chotobę zaczełam z ob 63 teraz mam 20 lekarz lekarz powiedział że leki działają więc jest dobrze mam nadzieje że ten stan utrzyma się jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Witaj Wiolu ,nie wiem czy jestes tu nowa czy szybciej juz pisałaś tu ? Też czytam te wypowiedzi od początku ..jestem na 18 stronie czytam i rycze bo od niedawna też jestem częścią tej społeczności ...i nie moge pojąć dlaczego ?????Moja droga w tej chorobie dopiero sie zaczyna bo dowiedziałam się w zeszłym tygodniu i sobie niestety z tym nie radze.psychicznie.Panie które pisały wtedy juz tu nie piszą ,a tak bardzo chciałam z kimś pogadać.Odezwał sie Azorek ale pisze niewiele dlatego ciesze sie na Twoja tu obecność Wiolu droga .......bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monara ja jestem na forum ok 1.5 roku też czytałam te wypowiedzi i też właśnie nikt się nie odzywa tylko motylek co jakiś czas a tak większośc "gośc " też jestem ciekawa co z tymi wszystkimi co tu pisali jak się mają jak u nich postępuje dalej choroba albo to smutne już ich z nami nie ma rzadko wchodzę na forum tylko gdy widzę na poczcie że jest jakiś wpis co do tej pory rzadko sie zdarzało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azor
No jestem z córką już lepiej.u mnie leki nie dają dużej poprawy.wyniki bez zmian a robiłaś Ana 2 Wiola. Rozmawiałam z faceta która też ta chorobę ma to już jej nerki wysiadły i czeka na dializy.ka tego się boje ze narządy wszystkie wysiada. Brałam też metotreksat arecin i noc teraz sterydy i plsquelin ale też słabo nie wiem już co robić.jeszcze pojadę prywatnie i zrobię ana3 może jeszcze coś poprostu załamana jestem i że poprostu umrę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Azor, córce już lepiej to super wiadomość .A ty dalej cierpisz ,wiesz co nie wiem czy czytałaś ten post od samego początku ...jeśli nie to czytaj gdy masz wolną chwilke.Tam masa pań pisze o problemach z nerkami bo to podobno jeden z organów który to paskudztwo lubi i na pierwszym miejscu atakuje.żadna nie pisze że ma dializy ...piszą że nerki chorowały ale już wyleczone i jest ok. Zdarza sie że czasami potrzeba dializy ale to sporadyczne przypadki .Nie martw sie wyleczysz nerki tak jak wszystkie tu panie Nie pomyśl że sie wymądrzam ale to wszystko tu wyczytałam a tu przecież wiedzą co piszą bo na to chorują a kto lepiej wie jak nie ten co ma to samo?Mamy koleżanke Wiole myśle że od niej też coś się dowiemy ,,,bedzie dobrze Azorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Boje sie bo mieszkam w małym mieście na śląsku nie ma tu szpitala reumatologicznego jest kilku lekarzy reumatologów i to niestety im musze zaufać jeśli chodzi o leczenie.Tam na początku czytałam panie z Warszawy czy Gdańska pisały o profesorach bardzo dobrych fachowcach którzy specjalizują siexw toczniu wymieniały nazwiska polacały sobie nawzajem ośrodki, kliniki czy lekarzy........a co ja mam chyba tylko prosić Boga oby nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor ja miałam robione ana4 w szpitalu reumatologicznym w ustroniu brałam metryped ale fatalnie sie po nim czułam narazie moje leki mi pomagają a jak długo to sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Wiola mieszkam w Wodzisławiu Ślaskim nie wiem czy znasz to niedaleko Rybnika lub Jastrzębia a Ty gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azor
Ja ogólnie to jestem z konina.kawal drogi od was.ja już byłam u tyłu lekarzy ciągle szukam i szukam ale nic z tego.....wiem musi być dobrze nawet jak już nie wytrzymałam i kiedyś rozpłakałam się przy pięcioletniej córce i się zapytałam że jakby mamusia umarła.....a ona że jak będę stara i zostanę babcia to wtedy mogę umrzeć nie teraz to serce mi pękało.... .a macie białko w moczu bo ja już mam a to się dzieje już z nerkami a wiola crp.ja też mam 33, /,lata.dzieki wam jest mi lepiej fajnie że jesteście i że musimy walczyć do końca.ta chorobą to dziadostwo jednym słowem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Azor ja tez to wiem że w grupie zawsze łatwiej .Ja ostatnie wyniki z moczu miałam w marcu robione i były dobre ale szybciej pod koniec stycznia w moczu była krew .Niebawem zrobie nowe to zobaczymy.W rodzinie ogolnie jest mi cięzko nikt nie rozumie co to za choroba ....czasami gdy płacze to mąż krzyczy że przesadzam .wydaje mi sie że jestem zostawiona samej sobie .Jak chce opowiedzieć mezowi co to za choroba to nie chce słuchać ,to mowie mu przeczytaj chociaż w internecie żebyś wiedział to sie wścieka że za dużo czytam a potem głupne. Dlatego tez bardzo sie ciesze że jesteście to bardzo dużo dla mnie znaczy i bardzo pomaga w trudnych chwilach.Zastanawiam sie czy nie udac sie do psychologa bo chyba nie dam rady psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Na poczatku tego posta dużo pisała pani o nicku.....lida33. Ona pisze że choruje już 25 lat a w tej chwili jest na emaryturze .Nie przeczytałam jeszcze wszystkich jej postów bo jestem dopiero na 23 stronie a jest ich jak widzicie ponad 80 .""""""""ale co chce powiedzieć moze jest nadzieja że i nam sie uda .....szkoda ze pani juz nie pisze ,jakos tak nagle wszyscy stad uciekli .mysle ze jak zobacza że wznowiony jest post to wiele osób dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie jakiś czas temu książke Toczeń david isenberg i susan manzi dałam za nią 19 zł na allegro bardzo fajne jest rozdział o radzeniu sobie z tą chorobą rózne rodzaje tocznia są przedstawione ich objawy zapisałam sie nawet do programu Btki-Sle sprawdzcie sobie raz sie już do mnie odezwali wysłałam im wyniki i czekam https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Flupusstudy.com%2Fpl-pl%2F%3Fas%3D1534&h=AT3z6uAgrLo-XO3Pkg9RTRpJmlRNY6gSCFhbtLb7WcJt_vAZ-pyup0F8WTL018ApwBIkLU6YnqsUjhfQUXDbdvVlXxLc3V9jd_cwi0zDIsJi6ik9zi7kyXguzU9uYxtJmSE&s=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
To mieszkamy całkiem niedaleko i powiem że wolała bym poznać Cie w innych okolicznościach. A nie przez chorobe. Ryczeć sie chce ,nic nie cieszy ,życie stanęło do góry nogami. Nic juz nie bedzie takie samo .....nie macie pojecia jak sie boje i tak jak pisze Azor najgorsze jest że choroba niszczy organy A jeszcze niedawno w planach miałam troche zrzucić kilogramów a teraz to bez sensu bo przy sterydach sie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Wiola ......mam pytanie ...u kogo sie leczysz ,u jakiego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u dr Ostrowskiego od początku byłaś może w Szpitalu reumatologicznym w Ustroniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
On w Rybniku przyjmuje? Nie byłam diagnoza postawiona po badaniu ana3.i czegoś jeszcze mam nadzieję że będę przebadana dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azor
A jaki typ swieceniA macie?i jaki wynik?a dsdnd ile wynosiło u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monara
Azor jak tam córeczka lepiej u niej ? A ty jak sie dzisiaj czujesz ? Dziewczyny ja połowe tych badań nie mam zrobionych u mnie tylko na ana 3 sie oparło i OB .tego świecenia nie mam ale bede robić lekarz powiedział pod konec lipca zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×