Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna 85

Słyszał ktoś coś o modlitwie do Sw. Judy Tadeusza?czy ona działa?

Polecane posty

Gość gość
do gościa z 00.12 "Przyjdzie czas ze ludzie ci zrozumieja to po wielu latach, tak jak i ja." a co ty zrozumiałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovankaia
do hjikoljnbv czasami ludzie błądzą. Czasami podejmują decyzje pod wpływem chwili. Czasami nie można powiedzieć - zostawił mnie, bo mnie nie kocha, czasami zostawia dla innych przyczyn - finansowych, ze strachu, bo "ktoś mu nagadał". Czasami potrzeba, aby ta osoba po prostu otworzyła oczy. O to warto się modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus: Ja osobiście prowadzę ojca Tadeusza, a radio Maryja to dziecko mojej Matki. Ona opiekuje się tym radiem. Po owocach ich poznacie. To dzieło rozrośnie się i nikt nie zamknie ust prawdzie. Jednakże moja prawda zawsze okupywana jest cierpieniem. Cierpienie ojca Tadeusza Rydzyka to podwalina dla tego dziełahttp://www.objawienia.pl/argasinska/arg14.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Św. Juda, święty katolików, którzy mieli opierać swoja wiarę na piśmie świętym a je odrzucili i stworzyli katechizm kościoła katolickiego. wiara katolicka opiera się na tradycji, dziwnych zasadach niezgodnych z ewangelią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według Biblii nie wolno się modlić do nikogo innego niż Jezus Chrystus! Obrazki I święci to tzw bałwany! kościół katolicki skasował w swoim nauczaniu przykazanie "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” prawdopodobnie po to, żeby zarabiać na świętych, obrazkach, figurkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie obłudni chodzą do kościoła mówią różne modlitwy które gwarantują coś tam. Modlą się do obrazków Jezusa, Matki Boskiej i innych świętych. Bóg wyraźnie tego zakazał! Ci ludzie nie będą zbawieni! Ludzie czytajcie biblię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg ją wam dał po to żebyście wiedzieli jak zostać zbawionym. Czy wiecie ze nie pójdziecie po śmierci do nieba jeśli za życia nie narodzicie się ponownie? jeśli nie otrzymacie od Boga Ducha Świętego?? W kościele katolickim ani jego nauczaniu nie ma Boga..a już na pewno nie jest to Bóg z Biblii!! Jezus ostrzegał żebyście nie dali się zwieść ale wy nawet Pisma Świętego nigdy nie czytaliście chrzescijanie to skąd macie to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz się produkować dalej wróżko- nic nie wskórasz, widzisz, to ciemny motłoch... :( aż żal czytać co te dziewuchy wypisują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli według biblii
trzeba modlić się tylko do Pana Boga, Jeusa, czy Maryi? nie znam się na tym bo nie jestem praktykującym katolikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hge4e5r6tyu
Bóg i Jezus Chrystus to jeden Bóg. W Biblii nie ma żadnej wzmianki o tym, żeby modlić się do Matki Boskiej. ale jest mnóstwo razy mowa o tym że jest jedna droga do zbawienia i jest ją Jezus Chrystus. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
św.juda tadeusz to wielki orędownik przed bogiem,dla niego nie ma rzeczy i sprawy niemożliwej do rozwiązania...kto szczerze i z wiarą prosi otrzyma łaski, on naprawdę pomaga....zawdzięczam mu wiele tak bardzo mi pomógł i dał nadzieję...jestem jego czcicielką...proście wytrwale a na pewno wam pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wielokrotnie prosiłam Go o wstawiennictwo u Boga w mojej sprawie i mi pomógł, choc sprawy te były beznadziejne. Możecie wierzyć w to lub nie, ale ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy ujrzeć to co sie chce i Juda niepotrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
modlitwa do sw. Judy Tadeusza jesli sie modli z wiara dziala cuda. Pomogla mamie wyjsc z ciezkiej sytuacji modlitwa za wstawiennictwem Judy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogła mi uwolnić sie od pewnego niudacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg daje dobre rzeczy bo kocha nas i puszcza płazem czasy nie wiedzy. Nie wazne w co wierzysz, do kogo się modlisz, ale ważne co jest prawdą. Słowo Boze jest prawda. Bóg już w Starym Testamencie ostrzegał aby nie zwracać się do umarłych i biblia jest tego dowodem. Nikt nie modlił sie do żadnych wielkich ludzi jak Mojrzesz, Abraham, Eliasz, który zostal wziety do nieba. Dlaczego? Oni byli posłuszni Słowu Bożemu i znali je od małego dziecka. Inny przykład jak Saul przyszedł do wrózki aby wywołała mu ducha Samuela, chciał wiedzieć co go czeka. I co? przyszedł zły duch przybierajac postac Samuela. I co mu powiedział: za to że nie posłuchałeś Boga jeszcze dzisiaj będziesz tam gdzie ja. Tylko Jezus zmartwychwstał, siedzi na Prawicy Ojca i wstawia sie za nami. Biblia wyraznie mówi; Nie ma pośrednika miedzy Bogiem a człowiekiem tylko Jezus Chrystus, bo On jest wszedzie obecny, a św. Judy Tadeusz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do Jana Pawła II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riocan
ja slyszalam. Mam krotka wersje ktorej nie trzeba przepisywac. 2 razy pomogla mi w beznadziejnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F tez sie modlił do Judy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata sie modliłam ciekawe czy on sie modli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez nie podzialalo: przciwnie modlilam sie o milosc i poznalam kogos kto mnie tak wykrecil ze stracilam ostatnia nadzieje: sorry ale nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riocan
Ale naprawde dziala. 2 razy mnie absolutnie uratowala. Tylko ze to byly bardzo konkretne sytuacje zyciowe. Zawsze slyszalam ze trzeba sie modlic o konkretny cel I tylko jeden ( nie generalnie ). Moja wersja do Sw. Tadeusza sklada sie z 4 linijek, ale trzeba ja mowic 9 razy dziennie przez 9 dni. I koniecznie trzeba opublikowac po uzyskaniu pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wielu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda modlitwa to to co my możemy ofiarować Panu! Każda działa jeśli jest szczera z głębi serca. Nie tylko wtedy jak coś potrzebujecie. 15min dziennie dla Boga zamiast np na Kafeteria? Różaniec--- To taka Moc. Moc nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilku dniach modlitwa zadziałała, zaczął się czas układania na lepsze, a wydawało się że nie ma wyjścia. Proście a będzie wam dane,. Modliłam się do różnych świętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć i prosić, i dziękować. Ci, co tego nie umieją, podważą wiarę i każdą modlitwę. Tak, zwracam się do Św. Judy Tadeusza od kilku lat. Działa. Dziękuję mu za załatwione, wyprostowane sprawy i proszę O pomoc w następnych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wiele razy pomógł. To jest mój awaryjny święty jak i św. Rita. Jednak nie zawsze o co prosisz Boga dostaniesz za pośrednictwem świętych bo możesz prosić o coś co dla ciebie tak naprawdę jest złym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×