Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna 85

Słyszał ktoś coś o modlitwie do Sw. Judy Tadeusza?czy ona działa?

Polecane posty

Gość tekst modlitwy
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach. Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek. Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu panuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlitwa zawsze działa ! Tylko to nie jest magiczne zaklęcie! Nie zawsze dostajemy to co chcemy... ale Bóg wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
Ja na twoim miejscu modliłabym się zeby on nigdy nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) poprawiłas mi jakoś humor tym stwierdzeniem.Własnie nie moge przestać chcieć go i nie moge przestac o nim myslec, czuje sie jak g,lupek, bo każdy na moim miejscu by to olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każda... kobiety tak mają :) no ale rada jest pierwsza klasa i radzę się zastosować do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
KIedys byłam z tego typu gościem i tez zachowywałam się tak głupio jak ty. Dziś ciesze sie ze on nigdy nie wrócił, a gdybym mogła cofnać czas to zakończyłabym to duzo wcześniej. Tez sie modliłam o jego powrót itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli moja modlitwa , na nic. Cieszysz sie, tylko ze ja nie jestem w zbyt dobrym satnie psychicznym, i boje sie z emi nigdy nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, to szybko Cie \"przeszło\"? ja sie modle bo tylko to megoe teraz zrobic, i dodaku cos w środku mi mówi, ze on i tak nigdy nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
Twoja modlitwa moze Cię wzmocnic. Moze jeszcze z nim spróbujesz, ale nie sądze zeby Sw Juda do tego dopuscił. On widzi co to za człowiek. Mysle ze zasługujesz na kogos lepszego. Uwierz mi przezywałam to samo, a dzis się z tego smieje. A jak go widze to mi niedobrze. Prosze Cie zachowaj swoja godnosc i nie okazuj jemu, ze tak Cie zranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie mam z nim kontaktu, modle sie po cichu. Tylko tak bardzo mnei boli, ze on bedzie mógł kochac inną, przytulac ja, a nie mnie.... a długo sie \"leczyłas z niego\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
Cierpiałam dosc długo, ale to dlatego, ze on jeszcze mnie zwodził. Pisał ze kocha, tęskni i takie tam, a ja sie łudziłam. Wkońcu odciełam sie od niego. Zmieniłam numer i po tym starałam sie go wogóle nie widyawć. Nie widziałam go pół roku no i mi przeszło. teraz widze jaki to kretyn, żadna dziewczyna nie będzie z nim szczęśliwa, a ja myślałam ze przy mnie sie zmiani hihi, ale naiwna byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
Pomysla trochę skoro Ciebie tak traktował to ze niby inna będzie traktował lepiej? tak myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
Dziewczno uszy do góry. Ruszaj na przód i sie nie odwracaj, szczęscie przed toba, a smutki zostaw w tyle. Wiem, ze dziś trudno Ci w to uwierzyć, ale kiedys bedziesz sie z niego śmiała i z siebie tez. Pokaz mu na co Cie stac i jaka światna kobietą jestes. Pamietaj życie jest przewrotne,moze kiedys być tak ,ze to no bedzie płakał jaka dziewczyne stracił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_25
ile ty masz lat? Wydaje mi się ze młodziutka jestes. aha i jeszcze ile on ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
o kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
kornik...chyba z Ciebie fajny chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
szkoda....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
już myślałam....że porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
:/ ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... porządny to jestem ! tylko chwilami nie dobry i strasznie nerwowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×