Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beataeli

dotacje na otwarcie zakladu fryzjerskiego

Polecane posty

Gość beataeli

prosze o pomoc chce otworzyc wlasny salon fryzjerski za pomoca dotacji. jest maly problem w tym iz z urzedu pracy raczej nie dostane pieniedzy poniewaz salon mial by sie znajdowac w miejscowosci ktora podlega pod inny urzad pracy i ja pod inny podlegam. a jak wiadomo kazdy urzad najpierw daje dotacje na swoj teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMnieTeżToInteresuje
To nie prawda, z tego co wiem to miejsce gdzie chcesz otworzyć zakład nie ma znaczenia, składaj papiery co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka ma racje, preferowani są przyszli przedsiębiorcy z terenu gminy czy powiatu. Papiery oczywiście możesz złożyć, wszystko zależy od tego ile urzad ma pieniędzy na ten cel i ilu jest chętnych. Mozesz tez się przemeldować do innej gminy, moze poproś jakiegoś znajomego lub otworzyc tzw sieciówke z lokalem u siebie i w tym zamerzonym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
niestety musi to byc urzad pracy w ktorym jestes zarejestrowana. A kase tez nie koniecznie muszą przynac. Trzeba przedstawic swoj biznes plan i czekac na odp , bo Up musi sie naradzic z Bankiem. Aha. i najlepiej jest stratowac z tym na poczatku roku, bo wtedy dostają pieniądze na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMnieTeżToInteresuje
złóż papiery, ja wiem,że facet u nas dostał dotacje na kwiaciarnie, którą otworzył w innym powiecie.. moja koleżanka dostała na fryzjerstwo i po 3 miesiącach przeniosła się do Poznania 150 km od miasta z którego dostała pieniądze, inne województwo nawet..życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×