Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

no nie jest idealnie ale też nie tak całkiem źle - daj sie przekonać - wiosna sie zbliża - częściej bedziemy wychodzic na spacerki a i może kogoś fajnego poznasz??? Grunt to optymizm! Pomyśl tylko !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wszystko jestem raczej pozytywnie nastawiona a mam prawie 30 lat :) jeszcze mnie nie złamały \"takie tam\" trudności ....choć wierz mi słonko czasem było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
:) mam kogos kto mnie akceptuje taka jaka jestem,zalezy mu na mnie....tylko widujemy sie raz w tygodniu:(ciezko nam z tym,ale musimy to jakos przetrwac Tylko ze chcialabym byc z nim zawsze,kiedy mam dola,kiedy jestem szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do motywacji - to chcę czuć sie jak kiedyś (sprzed 4 kg) było fajnie bez stesu o to że znów za ciasno ubierać sie w swoje ulubione ciuchy :) A to dla mnie nie do przecenienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci że jest Ci trudno - ale pomysl tylko że to może mieć i dobre strony - możesz zawsze jakąś fajną niespodziankę dla Kochanego naszykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te jestem dobrej mysli :) A ten Twój dół to z jakiegoś konkretnego powodu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
dopadl mnie od tak:( chodzi o to,ze chcialabym byc teraz z nima nie moge:( za 2 miesiace czeka mnie po raz kolejny matura:( cholernie sie boje,bo raz mi sie nie udalo,a tak die staram,tyle sie uczylam....treaz musze przechodzic przez to po raz kolejny....mam juz dosc tej biologii,nie wiaze z nia przyszlosci a musze poswiecac jej tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wierzę że nie jest CI łatwo :( Może zadzwoń chociaż do kochanego co ???? Będzie CI lepiej jak go usłyszysz :) A co do matury - to wiem że trudno się zmobilizować ale jakoś wierze w to że możbna odnalźć motywację i bedzie dobrze!! Najważniejsze by się nie zniechęcać ! Spróbuj dostrzec wtej biologii cos fajnego i pamiętaj żer nigdy tak na prawdę nie wiadomo co i kiedy nam się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
chodze na korki,ucze sie,ale i tak nie potrafie tego polubic:( siedze dzisiaj od 7 nad ksiazkami........:(pojde chyba na piwko bo nie usiedze w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
zlamalam zasade:( znalazlam ciasta i sie nimi objadam.....juz mi bez roznicy czy bede gruba czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka !!! :) Lenia, kochana moja :D hihihihihihi - trzymam kciuki za Twoją dietke !!! 😘 Olka, nie pękaj... wiadomo, że raz jest gorzej a raz jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi Skośnooki póścił sygnał na koma... no, normalnie radocha taka że hej ! ! ! Aaaaaaaaaaaaaaa Olka, jakie ciastka tam masz - co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biologia jest trudna ale kurde no .... super jest wiedzieć to i owo z tej dziedziny :) Pamiętaj jak w gimie dostałam 5 za opisanie kości czaszki. Byłam taka szczęśliwa, taka dumna - strasznie ! i nawet ostatnio teraz w liceum dostałam +4 - to dopiero radocha, dostać tak świetną ocene umoje profesora - tuż to mistrzostwo było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no biologia...niby fajna itd ale cholernie trudna:(a uklad nerwowy i hormonalny to juz w ogole kurde:( a ciasta mam maslane z polewa czekoladowa ale malo tej polewy jest Cholernie tesknie za Kamilem i nir daje juz rady Zakochalam sie w nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz kochana zjedz, nic Ci nie grozi ! :D i zjedz za mnie malutki kawałeczek. Wytrzymasz :) napisz mu coś miłego, no wiesz - tego tamtego hyhyhy :D hihihihihih ja jem płatki kukurdziane - hahahaha.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no wlasnie gadamy na gadu:) chociaz tyle:(a moze az tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no wiem:)zostaje nam to ,dobrze ze zyje w czasach gadu hehe bo byloby ciezko:)musimy to przetrwac byle do pazdziernika....jak sie wszystko ulozy to bedziemy razem studiowac w jedmym miesice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo.. studia w jednym mieście - widzisz !! :D jeszcze się sobą nacieszycie !! Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom:) oby sie udalo Oby nasz zwiazek przetrwal do tego czasu bo bardzo mi na nim zalezy jest moim pierwszym facetem i jest cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: standard :D II śniadanie: jabłko obiad: grochówka, dwa naleśniki z serem oblane czekoladą (pyyyycha) później: bułka :o z białym serkiem i ogórkiem i niedawno 4 malusie kromeczki z malusiej weki :D z białym serkiem, kilka łyżek płatków kukurydzianych. Dziękuję :D będzie jeszcze jakaś herbatka, może dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie jestem głodna choć i tak zjadłabym to i owo :D jutro zrobie sobie kisiel !!! sa sa sa ... Olciu, nic tylko pielęgnować to uczucie które z dnia na dzień będzie rosło... och :) hihihihihihihi fajnie jest kogoś lubić... kogoś bardzo lubić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a Ty kochana masz jakiegos chlopaczka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jeszcze mloda jestes to masz czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) choć miałam chłopaka i to na poważnie. Bylismy razem jakieś 10 miesięcy. Było cudownie... choć nie pasowaliśmy do końca do siebie. Inne zdania itp. pociąg fizyczny był bardzo duży, oj bardzo. Do niedawna myślałam, że jesteśmy bardzo dobrymi kumplami ale kurcze, coś się z Nim stało i nawet na gadu nie ma czasu ze mną pogadać, nie ma ochoty. Zmienił się kurcze :) i tak Go lubię, bardzo :) Jade do mojej superwypasionej babci !!!!! Całuski, będę wieczór obowiązkowo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×