Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hihihihihi.... ja tańczyłam i taniec towarzyski w podstawówce :p później w gimnazjum taniec nowoczesny, balet nawet toi owo :D Ej, sobota się jeszcze nie skończyła ! Wy też podajcie swoje wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost: 163 waga: 54 biust: jakieś 93 :p talia: 63 biodra: 93, chyba dobrze zmierzyłam :D pod pupą jak razem zmierze to mam 90 :P udo: pod pośladkiem 54 na środku: 48,5 chyba tyle, nie ? :p Lubię swoje nogi ale chce je troszke wyszczuplić, będą jeszcze piękniejszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za maseczka ? Podziel się z nami ! Ja mam zamiar zrobić dziś ten peeling z kawy, cynamonu, imbiru, soli, balsamu :P Może peeling ma buzie z owsianki ale nie wiem dokładnie jak się go robi - wie któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
ja kiedys robiłam ten owsiany, z kawy nie robie bo ma skłonnosc do pekania naczynek. Ten owsiany to po prostu zalewaz wodą płatki owsiane i nakładasz to i masujesz tym buzie i zmywasz. mi srednio sie podobał. a najmniej to syf po tym peelingu w całej łazience, głownie w umywalce... wole zrobic enzymatyczny i miec z głowy... wygodna jestem :) Wymiary masz idealne i duzy, pewni ładny biust (choc ja na swój nie narzekam bo mam tez spory), poza tym ta tali i 30 cm róznicy między biodrami i talią, super... Ty już nei chudnij tylko tak jak ja traktuj to zdrowe odżywianie! Musisz byc super laska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży ? Przeciez 93 cm to nic takiego :p mam super pełna miseczke B czasem i nawet C75 napisane na staniczku :P Ta woda to ciepła ? ile tych płatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe słowa :D Lubei swoją figure tylko nóżki chce wysmuklić i pozbyć się tego małego cellulitu - powtarzam :) po to by bez żadnych obaw wskoczyć w krótkie szorty jak przyjdzie lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
woda goracą. a płatkóow to tak 2-3 łyzki, niech to taka papka kleista będzie. czekaj jak to jest, ja mam 88 cm i mam 70 D bo C mnie ciśnie i co nieco wyłazi mi bokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... o dejm to ja nie wiem już jak się to mierzy ! Ja mierze na wysokości sutków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
tak na wysokości sutków, jak biodra w najszerszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zmierzyłam... piersi mam, że tak powiem wysoko i mysle, że sa bardzo jędrne i okrągłe. Ładnie się wyprostowałam...nie, żebym sie wypinała jakoś - zmierzyłam i tyle wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
czekaj 70D to bardzo podobny rozmiar miseczki taki jak 75C, tylko więcej pod biustem... nieważne. Zjadłam w końcu kolację, 2 kromki pełnoziarnistego chleba z masłem, pomidorem i cebulką i herbatę owocową "rum i wiśnia" z prawdziwych owoców, tzn. taka z porzadnej herbaciarni. Robie 100 rzeczy naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
pisałas cos o hormonach czy to nie Ty?? mi po hormonach urosły piersi własnie troche. Ale juz ich nie biorę i mam o nich złe zdanie... tzn to że nie są tak zupełnie bez znaczenia dla organizmu jak o tym mówia lekarze. poza tym po odstawieniu mam problemy z cerą, których wcześniej się pzobyłam, przed braniem ich. o innych problemach "po" nie wspomnę. Ale to tak out off topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie wiem, ha tyle mam i mam :P własnie ! śniadanie: stndard II śniadanie: serek Danio waniliowy ten XXL :p i pół banana obiad: rosół z makaronem (:P), kawałek kaczki, 1,5 gałki ziemniaków, sałatka z ogórków, cebuli i marchwi :) i troszke sosu do tych zimniaczków. później 5 malusich kromeczek z serkiem białym ostrowia (naprawde malutkich, z takiej mega małej weki), miska kisielu i jabłko. Ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak biore, miałam masakryzny trądzik... teraz są blizny i własnie boje się, że po odstawieniu trądzik powróci albo co :( ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak się ciesze, ze mam gładziutka buzie... plamki jakoś moze zejda - ide we wtorek do ginekologa a tydzień później do dermatologa - to sobie pogadam z babkami. Ej, ciągle mysle o tych cyckach no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
no ja na obiad jadłam swoja zupe jarzynowa na podwieczorek - standard 2 kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
a nie ma problemu - prosze bardzo... już lecą do Ciebie 2 kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojaaaaaaaaaaaaaaaaa... dziękuje ! będą na jutro !!!! bo juz nic nie jem o tej porze, hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
ja też nie powinnam, ale dopiero kolację zjadłam... no ale bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... jak to jest ? Jedni mówią, że ostatni posiłek powinno się zjadać 3 godziny przed snem a inni, że nie jeśc po 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
dobra spadam...miły wieczór z mężem czas zacząć! Net kurde uzależnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
najlepiej do 18, podobno... sama nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miter
papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu ja - Kapuściana Lenia :) Jeszcze daje rade i muszę powiedzieć że całkiem neiźl mi idzie :) Dziś przez tro że sprzątąłam i cały czas byłam w biegu to fajnie minął dzień :) Rankiem 2pomidorki z ogórkiem zielonym posypane pietruszką zieloną , potem ok 1l soku pomidorowego, potem ok 1 litra zupki kapuścianej no i zielona sałatka z pomidorkiem posypana ziołami włoskimi :) No i niedawno 2 utarte marcheweczki...... z łyżeczką miodku ;) - odrobina przyjemniści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się protossko - bo nie chcę Cie zawieśc :) dam radę :) Teraz biegnę pojeździć na rowerze z 30 minut :) Rankiem tez jeżdziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro cały dzień poza domkiem i boję sie - czeka mnie stresik bo ide do pracy............. do 17 planowo od 8.30 ...............a muszę dojechać jeszcze pociągiem ok 1 godzinki.......wiec rankiem pobudka no i potem szybka akcja - juz nawet dziś byłam w Kościele - bo jutro nie dam rady, ale zaraz idę tez zapakować sobie wałóweczkę na jutro-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkaieś jabłuszka , pomarańczki i pomidorki z sałatką zieloną i pieruchą :) A jak wrócę to pewnie zupka bedzie mi bardzo smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jednak nie zrobilam tej maseczki:(nie mam miodu a idzie tam maka miod i woda Podobno dobrze dziala za zaskorniki wybrubuje wtygodniu Tez musze sie zmierzyc:D Lenka a gdzie pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×