Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Ja i S. zaczęlismy więcej rozmawiać z sobą przez net. Później, później, później... coraz milej, ładniej, cieplej.... bratnia dusza. Ma marzenia tak jak ja, rozumie mnie jak nikt, podobne myśli na temat świata...i tak bardzo lubimy słodyczne... Magia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaaaaaaaaaa, kochana :) super, że jesteś !!! Oooo, niemiecki... byłabym wdzięczna jakbyś mi później, jak będzie po opowiediała co było :) i kurde, trzymam kciuki !!! sutki, stopy, uszy !!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Protosska że to 100 km to dla Was żadna bariera więc wróżę Wam jak najlpiej. Olkaaa melduj jak idą Ci egzaminy my tu trzymamy mocno kciuki za Ciebie. A za dietę weżmiesz się później juz my tu Cie zmotywujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) 😘 No ba miter, zmotywujemy i to jak hrhrhrhr... kop w tyłek i już, JA WAM DAM KURNA OBIJANIE SIE ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u gina, przepisała mi babka Spiranol. Za kilka dni zaczne go brać dwa razy dziennie. Chyba umre, jak odstawie cilest - zaczne brac spiranol i on nic nie wskóra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko troche mnie martwi że tak szpikuja Cię hormonami ale może i tak trzeba??? Jesteś taka młodzitka. To jest naprawdę dobry ginekolog??? Jak z badaniami??? Jakie zrobili Ci przed wypisaniem hormonów, jakie w trakcie??? nJeśli juz musisz brac to paskudztwo to chociaż dbaj o swoje zdrowie. Musisz sama często wyżebrać badania bo lekjarze bagatelizują je bardzo, a to twoje zdrowie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protossko musze znikać... Dobranoc. Do popisania jutro!!! Olkaaaa trzymaj się i nei zamartwiaj na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka jest niezła choć chodze do przychodni. Inne kobiety ją chwalą :) a badań to ja miałam mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesteś :) trzymaj się Miterko, do jutra 😘 Olka nie daj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja dzisiaj tez byłam u ginekologa u kobitki,tez przepisała mi jakies tabletki pod jezyk bo okres miałam ostatnio w marcu:(:(. Chciałam zeby mi jakies badania przepisała,ale nic z tego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej juz jestem po niemieckim Kurde trudny byl ten rozszerzony,ale jakos podolalam:) a teraz lece do biologii Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Izulka, tak Ci się opóźnia okres ? Olka trzymam kciuki za biole :D hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka jeśli możesz zrób na własną rękę USG... to może być torbiel. A takich lekarzy co bez badań leki wypisują to bym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 4-5 miesięcy temu płaciłam 60 zł, ale to zależy od lekarza, miasta i wogóle. Wogóle co Ci lekarz powiedział, że jaki jest powód tego braku okresu?? Nie mówił nic o oznaczeniou poziomu hormonów?? Mi tak szalał okres, tzn znikł, po odstawieniu hormonów. Niby mialam torbiel (stwierdzone po badaniu, bez USG) i lekarka dała mi na to nastepne hormony, a ja głupia je wziełam i dopiero później zmądrzałam i zrobiłam USG. Nic nie wykazało, żadnych torebili, zrostów, czysta zdrowa macica :). Może najlepiej byłoby pójśc do innego lekarza dla potwierdzenia diagnozy lub wogóle po jakąś diagnozę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę przemyslałam to co napisałam wcześniej... wiem że to troche się wszystko wyklucza co tu piszę ale wybaczcie zmęczona po basenie jestem i juz mi się mysli w glowie plączą... wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to badała mnie tylko recznie:P i mowiła,ze zadnych guzkównie czuje...to ja jej mówie niech mi da jakies skierowanie na badania,to ona ,ze narazie nie trzeba i przepisała mi tabsy na wywołanie okresu...hmmm czekam:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na zakupy i co mam kupic by zdrowo jesc?a pozniej układac sobie jadłospis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka :D Miterko, szalejesz na baseniku ? - jak ładnie... kurde, dawno mnie tam nie było :o :o... Izulka, płatki owsiane obowiązkowo :P hihihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
kochane 3majcie jutro za mnie kciuki wazny dzien to dla mnie Jestem zestresowana,boje sie straaaasznie:(oby nie bylo nic trudnego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny udalo sie:) zdalam:):):):) jestem taka szczesliwa,rok czekania,stres a teraz juz po wszytskim:)matura byla dosc latwa:)wieczorem ide swietowac;) w niedziele widze sie z Kamilem po 3 tygodaniach rozlaki:( a od poniedzialku biore sie za dietke;) pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaaaaaaaaaaaaa BRAWO:):)gratuluje zdanej maturki:):)To piekny dzien dla Ciebie,wiec idz wypij za maturke,odpocznij od tego wszystkiego:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANY, cudownie !!!! :D dziś się dowiedziałam od kumpla, że właśnie była banalna według Niego ta matura z bioli :D hihihihi... GRATULUJE SŁONECZKO 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protosska czesc:) cos zaniedbujesz swoj topik i nowy jeszcze założyłaś:)hmm a co z TYM?? Jak minąłdzisiejszy dzionek z jedzonkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Izulko... ja tu co dziennie jestem :( to Was nie ma.... czekam i czekam :P Dbam o Was jak nikt !!! :) a dzień minął tak sobie :)... wieczorem 1,5 h na rowerku a później poszłam z chłopakami na grilla no i zjadłam skrzydełko i troche chlebka no ale zdarza się :P Lece spac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe................! :D Tak to jest jak się do końca nie przeczyta - npisałaś przecież że lecisz spać. NECH CIĘ KOŁYSZĄ DOBRE ANIOŁY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:)ja tez tu czekam,ale mało kto przychodzi na te topiki:( Ale MONOTONIA!!! mnie dopadła:( z tego wszystkiego objadam sie orzeszkami...a co u was słychac w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×