Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

aaaa, no no na polu ! taaaak... pójde za chwilkę na jakiś spacerek z tym ciapkiem reksiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smycz weź ze sobą, bo takie maluchy mają ciekawe pomysły na ucieczkę np. i jak mały to pewnie krzykliwy i ciut agresywny załóż kaganiec hahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha, kaganiec hahaha o raaaaaaaaaany !!!!!!!!!! Smycz jest ! musi być :P nie jest agresywny... za to niewyżyty, prosze ja Ciebie ! :P i szczęśliwy jak mu się rzuci jakąs maskotke, haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo polecam Wam wodę mineralną Staropolanka, ma duzo minerałów, więc nie odwadnia. Bardzo dobra w smaku mimo iz niegazowana. Poleciłmi ja ktoś tu na forum. Jest po testach konsumenckich które przeszła jak najbardziej pozytywnie, więc można mieć nadzieje że prawda to co piszą na etykiecie... Do tej pory piłam Muszynę 2(niebieską - też polecam) i jeszcze jedną której nazwy nie pamiętam. Jak sobie przypomnę to napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to maluch to dlatego... chce się non stop bawić!!! Byś się zdziwiła - znam sunię wielkości yorka a o wyglądzie (kolor sierści, wygląd pyska) wilczura - wiem komicznie brzmi. To małe jest bardzo agresywne, rzuca się do dużych psów, kotów i... jak tylko któreś się odwróci to chowa się za panią swoja... Ludzi za to uwielbia! Jak to sie mówi: \"ja się za nia gryźć nie będę!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny napisałam się za te 3 dni... spadam. Ale stęskniłam się za naszym topikiem i Wami oczywiscie przez ten czas na maksa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usnęłam sobie ! najpierw przy kompie a później poszlam na góre... o kurde ale jestem śpiąca... jak mokro i ciemno :P a tu trzeba siku z ciapkiem :D hihi... no malusi jest, ma kilka miesięcy... ide się z nim poszarpać - hahaha Miterko, super że jesteś !! masz wpadac jak najczęściej i wypisywać co za superekstra smakołyki wcinasz ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane :) Zmierzyłam sie, zważyłam - miało być w sobote to jest :P no i jest: 53 kg, 62, 5 w talii reszta bez zmian :P szkoda, że w nóżkach się nie ruszyło - za to są gładsze i równiejsze tam gdzie nie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny czy to mozliwe że w tym przekletej talii spadło aż 3 cm w ciągu 10 dni?? czy ja źle zmierzyłam wczesniej?? mam teraz 63 cm - zaczyna być bardzo dobrze! A no i musze się przyzanć do grzeszku -zjadłam wczoraj kawałek pizzy, ale tak źle sie po nim pół nocy czułam, że mam świetną nauczkę... tam było chyba wiadro soli - bo piłam co trochę wodę, a od rana to już z 1 litr wypiłam... Wiem, wiem tyle sie pokusom opierałam a tu taka głupota - popcorn, pizza - ale nauczkę mam na dłuzszy czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mozliwe... czemi miałabyś źle zmierzyć Miterko ? Super !!!!!! Nie przejmuj się ta pizza... ja czasem mam wyrzuty sumienia jak zjem głupią kromke z serem żółtym - zjadłam wczoraj takie dwie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się ciesze, że kg w dół ! :D i to nie żada woda czy co !! bo minał tydzień - w zeszłą sobote było 54, sialala !!!!!!!!!!!!!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że nawet mi ta pizza nie smakowała, bo przestawił mi się smak przy diecie (poodbno 3-4 dni wystarczą) nie używam wogóle soli, cukru, tłuszczu to głównie oliwy extra vergin czy tłuste ryby (źródło omega -3 więc ważne w diecie) no i ciut masła na śnaidanie ale to nie sa nawet 2 łyżeczki dziennie a tyle chyba mozna?? wogóle uważam że mało masła jest zdrowsze niż jakokaolwiek (najlepsza ale jednak sztuczna) margaryna. A ser jak juz pisałm to świetne źródło wapnia więc odrzuć te wyrzuty!!! ja zaraz jade z mężem do rodziny i kombinuję jak nie jeść bardzo dobrego ale jednak mało zdrowego (tłuste, surówki z majonezem) obiadu. Mąż podpowiedział mi że zawsze moge powiedzieć że podtrułąm się i nie moge jeść nic tłustego. Dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ? to skusze się czasem na ten ser żółty ;) Myśle, że dobry pomysł.... musi być jakis pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miterko, ja lece - na zakupy... cos na obiad kupić, do apteki pójść 10 stopni na polku, ładnie i sucho ale wieje ;) Życze miłego dnia, całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa protossko, do usłyszenia... mój mąż krzyczy co bym sie pospieszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, heja !!! Właśnie wróciłam od babci :P byłam z psem ! 12 km razem w jedną i drugą strone - nieźle, nieźle hihi :) Musiałam spalić te dwa gołąbki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Moje Drogie :D Byłam na pływalni - przepłynęłam 64 baseny... zaraz zjem jakieś śniadanko :D Wczoraj zjadłam za dużo o dwa gołąbki i jedną podłużną ciemną bułke z ostrowią :( no ale bywa, hyhyhy... Jak sie macie Słoneczka ? Piękna dziś pogoda, świeci słoneczko i jest +10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2005
Witajcie kochane dziewczynki Jestem z was dumna jak czytam o waszych sukcesach mysle ze i mnie sie jakos uda zalatwic ten moj tluszczyk. Kilka dni sie nie odzywalam bo zajmowanie sie dzidzia i praca i dom to nie raz po prostu za duzo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Leniu!!!!!!!!!!!!!!!!. Musze zaczac produkowac te domowe wedlinki na pewno beda o 1000 razy zdrowsze. U mnie weekendowe obzarstwo dzidziusiowe corcia ma 2 latka nie cale i ciagle musze za nia jesc rozne dziwne rzeczy a to jogurcik a to serek dzieki bogu malutka lubi zdrowe rzeczy wiec i ja jem zdrowe choc czasami mi sie skubnie jakas czekoladke. Musze sie wam pochwalic ze wczoraj udalo misie wcisnac w tzw motywujace spodnie tak ze chyba na prawde schudlam. Mam nadzieje ze to poczatek i do wakacji bede wydladac tak jak gdy konczylam szkole 50 kg. Trzymajcie za mnie kciuki. A ja nie zrobilam tego pillingu z kawy bo w piatek zasnelam jak usypialam mala coz moze zrobie to dzisiaj. Pozdrawiam was kochane moje. Od jutra bede wam pisac co jadlam przez caly dzien moze to mi troche pomoze. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:) w koncu jest cieplo:)od jutra wracam do biegania:)i zaczne ograniczac swoje jedzonko:)buziole:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ! Ja mimo że byłam na basenie to troche dziś pojadłam :/ jakieś kromki z szynką i serem żółtym :(:(:(:(:(:( Źle się czuje tak po jedzeniu, taka pełna... masakra ! KOPNIJCIE MNIE W TYłEK, PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!! Od jutra wszystko od początku, tak jak w tym minionym tygodniu pomijając ten weekend :( Lece się jeszcze pouczyć i spać - dobranoc Słoneczka Papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dietetycznego weekendu to raczej nie zaliczyłam :( Od nowa zaczynam od jutra, w poniedziałek... oj ta głupota... mnie tez by się jakis kop przydał! Apropo powiedzcie mi czy owoce morza są zdrowe? wczoraj jadłam cos przepysznego - sałatę z krewetkami. Z chęcią sama bym cos takiego przyrządziła tyle że nie umiem z tymi krewetkami dac sobie rady i nei wiem jak to jest ze zdrowotnością tego... to jak tłuste ryby?? ma omega 3?? podrzuci ktos jakies info?? poza tym to o mojej reszcie diety pomilcze dyplomatycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Czesc dziewczyny👄 Ze mna przez weekend było gorzej, bo jadłam bułki, ciasto, lody....szkoda gadać, ale były imieniny, więc co zrobić...:( Obiecałam sobie, ze w przyszły weekend pierwszy raz ide na ten fitness i od razu wykupię miesięczny karnet:) Chyba teraz pójdę na aerobic, a następnym razem na spinning:) Miter, owoce morza są bardzo zdrowe:) Ja uwielbiam sałatki z paluszkami krabowymi:) Krewetki też, ale nie na słodko:) olkaa, no teraz masz super pogode do biegania:classic_cool: Ja kiedys tez troche biegałam, ale szybko mi się znudziło, to jednak nie dla mnie...ale moge Ci poradzić, żebys za szybko się nie zniechęciła, to na początku możesz biegac np 3x na tydzień krócej, a z czasem zwiększać długość oraz ilość biegów. Ja zawsze jak głupia się porywałam i biegałam non stop i dużo, a to nie jest dobra metoda:( bo szybko zrezygnujesz.. Jeszcze się nie zmierzyłam, ale cóż....dziewczyny Wy się mierzycie rano, czy to bez różnicy? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) uf, były tylko dwa małe jabłuszka w szkole na drugie śniadanie - jeje :P Tak sobie siebie wyobraziłąm jak będę wyglądać, jak jeszcze troszke schudne i te nogi no !!!!!!!!! będą fajniejsze :D to kurde aż sie napaliłam - od nowa się napaliłam i mam motywacje !!!!! będę sex bomba :D hahahahahahahaha Jak sie czujecie moje kochane hyyy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, och dziś lepiej :) tak mi się wydaje !! śniadanie: standard !:P II śniadanie: dwa małe jabłka obiad: zupa z kapusty jakiejś tam, dwie gałki ryżu, pulpet drobiowy, marchew z chrzanem później była taka paróweczka, smakuje jk szynka - pyszna :D...pół kromeczki, takiego grahamka fajnego i odrobina keczupu później później kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki okku tak myślałam że sa zdrowe... a za paluszkami krabowymi to jakośnei bardzo przepadam widzę że wszytskie miałysmy do d... ze względów dietetycznych weekend- nadzieja że choć Lena dała radę... wogóle cos jej tu dawno nei było?? protosska wiesz coś?? mój dzisiejszy jadłospis 1 śniadanie - (musiałam coś zjeść bardzo rano jak dla mnie ;-) więc tylko kakao i banan 2 snaidanie - dwa małe kawałki chleba razowego z siemieniem lnianym, sałtka z pomidora i serek wiejski (nie jestem zwolenniczką ani twarogu ani serków wiejskich bo sa malo wartosciowe - to taki produkt uboczny - ale bardzo smaczny) obiad - brązowy ryż, kawałek piersi z indyka z brukułami ugotowane na parze i surówka z czerwonej kapusty, selera, jabłka, pora, marchwi zsokiem z cytryny i kilkoma kroplami oliwy. podwieczorek: kostka gorzkiej czekolady lindt 85% kakao (magnez!!! a ja tak nerwowa jestem ;-) i jedno (kostak anie opakowanie) ptasie mleczko milka (cos dla rozkoszy podniebienia) kolacja: sałatka z żółtego melona, jabłka, banana, 2 kiwi, 2 mandarynek, awokado (wiem brzmi dziwnei ale to paskudztwo trzeba byłoz jeść z czymś) polane z sokiem z jednej cytryny i łyzką naturalnego kefiru, posypane szczyptą cynamonu. Chyba z tymi owocami to trochę przesadziłam bo to tyle cukru ale i chyba mnóstwo witamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×