Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość okuu
widze protosska, ze macie luz na informatyce:) ja zjadłam jeszcze pomarańczo i wypiłam troche wody:) ok 14 znowu zjem z 3 wasy:) i po parcy obiad u mnie to juz standard, takie jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam na obiad łazanki a zupka to nie wiem jaka... Cieszę się, że już weekend. Będę miała czas na poranne ćwiczenia i na basenik :) później trzy dni do szkoły i święta... ale fajnie :):):):) będę ćwiczyć, hura hura hura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu dax? bo są przecież dax cosmetics cos tam, dax cosmetics perfecta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i beznadzieja :( zjadłam na śniadanie standardowo płatki z jogurtem, w szkole jabłko, na obiad był barszczyk kaszubski (był tak groszek, szparaga, troszke ziemniaków) i łazanki. Po szkole zjadłam co samo co na śniadanie... mogłabym jeśc i jeść te płatki owsiane i kukurydziane z jogurtem i kurde ! zjadłam kilka kromek z serem żółtym :O:O:O:O:O:O:O masakra !!!... i później deser czekoladowy z bakomy i znowu porcja płatków jogurtem :(:(:(:(:(:(:(:(... beznadziejnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cukiereczki :) Protosko nie kopnę Cie bo uważam że nic sie nie stało - jesteś zgrabna i ładna i wybacz sobie chwile słabości - od razyu nie prztytyjesz - np.jutro zrób sobie dzień sokowy albo cos w tym stylu :) I nie przejmuj się bo zdórwko najważniejsze - a widocznie organizm Twój potrzebował tych kromek z serkiem :) Śliczna buźka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisałabym jeszcze z Wami ale już jestem zmęczona bo kiepsko spałam a po całym dniu pracy i w perspektywie dzień jutrzejszy cały...... no ale słonka - jakos podołałam z dietka dziś - rano kilka łyżek musli z mleczkiem o,5%, potem activia regularis, jabłko, pomarańcz, bar sałatkowy (był tam na pewno majonez, potem troszke krupniku i kilka takich powrzucałam - 2 ks czekolady kilka paluszków no a teraz pije czerwona herbacie i zaraz ide na 30 min popedałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Leniu idzie Ci dietka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cieszę się bardzo :) Kochana jesteś 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcabc
Zrobiłam sobie peeling kawowy i owinełam się folią tak mocno mocno :D założyłam rajstopy i getry i tak sobie siedze od 22.15 i czuje sie lepiej :) i pije sobie herbatke czerwoną... Myśle o Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja ! protosska !... pomyliły mi się wpisy wpisuje jakieś literki jak podnosze temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
czesc dziewczyny:)nie bylo mi bo cos mi net nie dzialal:(ale juz jestem:D w koncu kupilam sobie spodnie:) i wygladam w nich fajnie Bylam u fryzjera,mam lekka grzyweczke dzisiaj bede farbowac wlosy,robic pelling maseczke:) czyli wieczor poswiecony upiekszaniu:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochana !!! Super, hihihi :) ciesze się, że znalazłaś spodnie :D:D:D Ja wczoraj robiłąm peeling a dziś robie sobie maseczke i maluje paznokcie na czerwono, sasasa.... Piękna pogoda ! niedawno wróciłam z Carrefoura - byłam na piechote z kumplem ale wracaliśmy na piechote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha.... o dejm (smiech) nie moge..... wracaliśmy autobusem znaczy sie !!!!!!!!! Hahahahahaha *głupek ze mnie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem... coś słabo piszecie ;-) od razu przyznaje się do kilku grzeszków: maleńki kawałek szarlotki alpejskiej i lody smietankowe algidy (ale też neiwielki kawałek). Poza tym jak byłam u rodziców to się zważyłam... i przytyłam haha 1,5 kg. Ale dla mnie to żaden problem bo miałam wg BMI ze 2 kg niedowagi... poza tym ja wcześniej raczej żyłam powietrzem i jakims przypadkowym jedzeniem a teraz jem 5 posiłków to chyba mój organizm też musiał odreagować... I tak najwazniejsza jest dla mnie talia, a ta spadła i spada dalej... Apropo kapusty - Lenia znam twój ból - ja jak zjadłam bigosiku z młodej kapusty to brzucha swojego pozanć nie mogłam - ale to wychodzi moje łakomstwo. Poza tym staram się dietke trzymać a dzis tyle się nałaziłam że spaliłam chyba wszystko co zjadłam przez cały dzień haha. Bo ja moje drogie za 4 tygodnie mam impreze rodzinną więc ta dietka i to wszystko to też dlatego. no i dzis chodziłam za butami, torebką i szalem do sukeinki. Kupiłam tylko buty, sa bardzo ładne ale nie wiem czy są odpowiednie do sukienki fasonem bo taka delikatna jest. wogle słabo się znam na takich rzeczach. Torebki mimo iż nie mam jakis duzych wymagan nie kupiłam i tylko mnie zeźliło to, szala poszuka innym razem. Poza tym głowa mnie boli dzis okrutnie, ale znam tego powód... A i jeszcze na jarmarku wielkanocnym tarfiłam na wyroby z gospodarstwa agroturstycznego i kupiłam świetny razowy chleb swojska szynke i kiełbasę. Zwykle nie jadam wędlin bo to co tam daja to o pomste do nieba woła, ale ta swojska pachnie nawet inaczej i smakuje bosko, więc czasem sobie wrzucę na Wase.. Apropo glinki okuu chyba mogłabys spróbowac tej glinki z oliwą a nie tak jak ja z woda mineralna. Taka z oliwą jest polecana dla zmęczonej i suchej cery. A glinke tę w proszku to ciężko kupic, u mnie w Rossmanie nie ma, kiedys kupowałam w aptece, teraz widziałam w mniejszej drogerii. a wogle teraz zamówiłam w necie taką 300 g za oko 35 zł i będę miała z głowy szukanie jej na jakis czas. ja kupuję dermaglin i mi pasuje, ale tez słyszałam o tej argiletz że najlepsza, ale nawet nie wiem gdzie ja kupic. Kiedys w Super pharm była zawsze, teraz wogóle nie ma. Z innych glinek miałam chyba różową czy czerwoną dla cery naczynkowej, ale to była taka gotowa firmy amincer i nie podpasowała mi wogle, więc nie pomogę w tej sprawie... Wogle dziewczyny trzymajmy sie mocno... Wiosna Nam sprzyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka !!! :D byłam na pływalni o 8.00 popływałam sobie godzinke, niedługo jem sobie płateczki jogurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, zakupy :P... ja sobie zamówiłam okulary na allegro ^^ a tak to kasy nie ma. Bieda z nędzą i tyle... trzeba cos uzbierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hejo:) co tam slychac?? hehe pofarbowalam sobie wczoraj wlosy ale kolor wyszedl ciemny prawie czarny hehe Na szczescie to szampon to aie zmyje a jutro znowu sie widze z Kamilem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
zaraz się zapłacze 😭 napisałam taki dlugi post i mi go wcięło 😭😡 no to od nowa..... Miter, super pomysł z ta olwiką, Dziękuję 👄 A Ty gdzie kupiłas teraz ta glinke? Na allegro? W końcu wczoraj byłam w fitness klubie:) Wykupilismy juz miesieczny karnet:) Moge chodzić na co chcę. Jest w tym cardio, siłownia, bikepower, aerobic 2 rodzaje i dance, jogga, sauna. Wczoraj byłam na cardio, czyli bieznie, rower, steppery itp. Maja super sprzęt. Dzisiaj chce isc na spinning, czyli bikepower, mam nadzieję, że nie padnę:) Chciałabym najpierw isc po razie na wszystko i wtedy wybrac, te co mi pasuje:) Siłownie na razie sobie odpuszczam, chyba, że mi sie zachce to po proszę instruktora, zeby mi powiedział co mam robic, ale na razie wole pozostałe zajęcia. Standarodowo jem cały czas wase i babcine obiadki:) Musze w końcu się zmierzyć tym bardziej, ze zaczynam ćwiczyć:D Protossko, ja tez wczoraj po 20 najadłam się sałtki z tunczyka, a potem umierałam, wiec nie ma co sie łamać;) Miłego dnia dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin32
Zdrowy Styl życia ---Wellness www.wiecznezycie.celebs.pl Pozdrawiam wszystkie dziewczyny Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka :D Okuu, super !!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo dobrze :P opisuj co i jak po tych ćwiczeniach, jak wyglądają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziś zjadłam cały jogurt duży naturalny, płatki kukurydziane, jabłko, zupe taką pyszną jarzynową (marchew, makaron, szparaga, brukselka i coś tam w niej pływało:P) a na drugie dwie gałki ziemniaków, taki pyszny filecik nafaszerowany z pieczarkami i super suróweczke (nie popatrzyłam na jadłospis z czego ta surówka ale kurde, pyszna) później zjadłam jeszcze dwa plasterki smacznej wędlinki, ogórka kiszonego i łyżeczke serka ostrowi z ziołami. Danke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Dziewczynki meldować się! Miter,Olkaa, Lenia:) co z Wami? Byłam wczoraj na tym bikepower. Ale....jazda. Inaczej nie idzie tego nazwac. Nie wyrabiałam, tam jest takie tempo, ze szok, a to była najłatwiejsza forma:) Obiecałam sobie, że będę chodzić tak długo, aż wytrzymam całe 45min:) Jutro znowu ide:) Ogólnie wiekszość czasu jedzie się na tych rowerkach na stojąco, przy ostrej muzyce, a ja po prostu co chwile siadałam, bo juz nie mogłam:D Dzisiaj w sumie nic mnie jakoś nie boli, ale wczoraj sie bałam przegiąć, bo jakbym rano do parcy nie mogła wstac to co:D?? Miłego dnia dziewczynki i piszcie co u Was? Ola biegasz? Jak tam Kamil, pewnie zajęta jesteś? Chyba, że juz pojechał? 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczynki:)z Kamilem widzialam sie wczoraj i bylo super:)nie biegam:(jakos nie mam czasu cale dnie siedze nad ksiazkami a w wieczory zawsze cos mi wypada gdzies wychodze ktos przyjdzie itd Ale zaczne biegac na pewno,tylko nie wiem kiedy hehehe kupilam sobie masc na te blizny Alcepan Zobaczymy jaki efekt bedzie:) Uciekam do ksiazek Buziole Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×