Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hihihi... dasz rade Miterko :) przecież nie trzeba odrazu przepłynąć 60 basenów :P czy tak jak dziś - KOZAK WERONISIA 70 !!! Pływałam sobie i pływałam, zrobiłam odpoczynek i mężczyzna który również dopłynął do brzegu, że tak to nazwe :P powiedział: \"Nie mogę pani dogonić !!!\" a ja na to \"to bardzo dobrze \" a on \"tak!\" Hahahaha, masakra ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam jeszcze słówko do olkaaaaaaaaaaaaa napisać... Skoro nie możesz kupic spodni któe by ci odpwoiadały to może warto kupić spódnicę?? One wbrew pozorom mogą więcej zatuszować niż spodnie...dobierz tylko fason odpowiedni. Idzie wiosna, jest sliczna pogoda czas jak najbardziej na spódnicę... i pewnei twój chłopak też będzie wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra znikam bo i tak zawłaszczam sobie topik... zdam relację wieczorem z dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
spodniczki to mam bo tez lubie nosic:)ale spodnie mi sie potrzebne bo wygodniejsze Na pewno cos znajde wybiore sie do mnie na maisto pochodze po sklepach Chyba predzej znajde cos u siebie niz w duzym miesice w galeriach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
rano bulka z serkiem,na obiad zupka pomidorowa i bulka z maslem i 2 kawy Wieczorem bedzie herbatka czerowona:)a i jeszcze jogurcik truskawkowy:) mam nadzieje ze znajde spodnie:)robilam dzisiaj porzadki w szafach(znowu sterta ciuchow w ktorych juz nie chodze) i znalazlam ktore jeszcze w tamtym roku byly na mnie za ciasne jak zalozylam(a nosialm je jakies 2,5 roku temu)a dzisiaj zakladam i dobre Co prawda troche obcisle ale jak schudne to bedzie w sam raz na lato na jakies wyjscia bo to takie z materialu z kantem tzn wyjscowki:)Pogoda sliczna az chce sie zyc:)bylam wczoraj w solarium i mam brzusio czerwony hehe Jeszcze musze do fryzjera skoczyc i wlosy pofarbowac:)jak szalec to na calego hehe A jutro sie widze z moim Kamilem:D po 2 tygodniach:(ale jutro caly dzien nasz:)juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale mało jesz :P choć zamiast tych bułek wolałabym jogurty z płatkami ! mogłabym je jeśc i jeść ! No to koniecznie musisz sie wystroić na jutro i w ogóle hihi :D Ja dziś sobie robie ten peeling kawowy, znów oblepie się folią. Och, ach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... a ja nigdy na solarium, nigdy nie farbowałam włosów. Jutro ide do dermatologa, denerwuje się troche. Mam nadzieje, że coś poradzi no. Niedługo w sumie wakacje... tzn długo niedługo. Jeśli chodzi o moją cere to malutko jak dla niej... no wiecie, chce wystawić buzie do słońca a niewiadomo czy będe mogła z tymi moimi plamami :( o to się martwie... i to bardzo. Chce aby chociaż one troche złagodniały no bo kurde. Nie chce w wakacje się smarować pudrami :( Tak bardzo chciałabym miec idealną buzie no. Zazdroszcze dziewczynom, które mają dziewiczą cere ! Pozazdrosić ! nic a nic nie muszą tuszować - super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niby malo a efektow nie ma:(niom musze musze hehehe Ja ten peeling juz robilam 2 razy ale nie owijalam sie folia Tylko same fusy z balsamem wymieszalam i tak jak zwykly pilling uzylam a z ta folia tez musze wyprobowac daje to efekty?musze tylko poszukac jak to sie przygotowuje bo juz zapomnialam:)Kurde jakbym chciala te 6 kg zrzucic moje marzenie Tylko ile to pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez nie mam cery super:( jest szara ogolnie mam tlusta cere masakra:(uzywam kremu matujacego ale nie pomaga na dlugo:( swiece sie :( oj a teraz jak jeszcze takie slonce to mam wrazenie ze kazdy fragment skory widac Jakies przebarwienie,zakorniki na nosie:( nie moge sie z nimi uporac:( znacie jakies fajne spsosby na walke z tym dziadostwem??Na pewno bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest, jak sie owinie folią ! i do godzinki posiedzi tak z nią pod kołderką ! koniecznie cynamon i imbir, który rozgrzewa :) i później pod prysznicem jeszcze masować nóżki i pupcie płukając równocześnie zimną wodą. Ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja walcze i walcze z moim trądzikiem kilka lat. Niby wywalczyłam ale wszystko może wrócić ! Tabsy pomogły ale są mega plamki ! Na które musze coś poradzić !!!!!!!!!!!!!!!! Koniecznie. Ginekolog powiedziała, że jak odstawie tabletki antykoncepcyjne to trądzik powróci dlatego jak minie te 6 miesięcy (teraz 5 opwakowanie/6) to będę zażywać jakiś łagodny lek coś tam z androgenami.... coś co ma ponoć złagodzić (opowiem Wam dokładnie jak mi to przepisze i powie więcej) i później znowu pół roku cilest. O raaaaaaaaaaaaaaaanyyyyyyyyyyyyy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego kremu używasz do buzi ? Ja Clean&Clear, fajnie matuje :) Może mydło siarkowe ? Bo ono tak wysusza - choć ja używam takiego dla dzieci. Ponoć peeling z płatków owsianych jest niezły. Polecam też parówki z rumianku na buzie. Jakich używasz kosmetyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no robie sobie poarowki co jakis czas Uzywam kremu gerniera matujacego,tonik tez do cery tlustej z ziaji Tylko wieczorem smaruje takim nawilzajacym bo po calym dniu skorze nalezy sie troche nawilzenia itd Podklad tez do cery tlustej i niby matujacy Kurde ta moja tlusta skora to zmora:( naprawde jak czasami widze dziewczyny z super cera jak aksamit wrecz bez zadnej plamki itd to mnie ogarnia rozpcza Nie mam najgorszej ale jest jakas taka szara i widac wszystko:9dlatego bylam w solarium zeby troche jak opalic nadac blasku z wlosami tez cos musze zrobic Odrsoty sa straszne takie juz sa bez połysku koloru:( i jeszcze mam takie cienke wlosy wypadaja mi tez:(biore tabletki skrzypovit na wlosy i paznokcie Gydbyscie mogly zmienic w sobie 2 rzeczy co by to bylo??bo ja chcialabym geste dlugie wlosy i buzie bez zadnej skazy czysciutka i promienna Mialam sie kiedys wybrac do kosmetyczki na zabieg oczyszczania ale jakos nigdy sie nie zdecydowalam chyba dlatego ze moga zostac rany,ze nie pomoze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja buzia tez do pieknych nie nalezy :( a jestem od was sporo starsza... i mi to własnie po hormonach na nowo sie rozszalało - niestety! podobno ten peeling z płatków działa cuda i jest mega łagodny. Chyba spróbuje zamiast żelu do mycia. powiem wam ze mimo mojej mieszanej cery to jakos wole uzywac kremy nawilzajace niż matujace, bo te tylko chwilowo działają. a moja cera lubi być nawilżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to tez posuzkam przepisu na ten peeling:)Weroniko a jakiej masci uzywalas na blizny??bo ja tez mam kurde jakies pozostalosci to moze bym sie tez smarowala W tym sloncu naprawde wszystko widac:(i czy te masci to ma recepte byly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 śnaidanie: 3 kromki Wasa z pomidorem, kakao z płatkami owsianymi i otrebami pszennymi 2 śniadanie: 2 banany i mandarynka, zielona herbata obiad: zupa pomidorowa podwieczorek: pół czerwonego grejfruta, 1 kosta gorzkiej czekolady kolacja: 1,5 kromki chleba z siemieniem lnianym, serek wiejski(wiem, wiem - sama pisałam, ale jest bardzo smaczny i nei bardzo mam coś innego w domu), zielona herbata Przed chwilą miałam mega pokusę: smazyłam mężowi kotlety z piersi indyka no i na deser jeszcze kroiłam mu sernik mojej mamusi - 2 mega pokusy, ale dałam radę... jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
Kurde laski nie mozemy sie dolowac tylko walczyc z tym wszytskim i pokazac ze damy rade ze bedziemy jeszcze piekniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam, że używałam maści na blizny... ale owsze, kiedyś kiedyś tam stosowałam Cepan ale chyba za krótko bo nic nie pomogło. A jakiego używasz szamponu ? Ja najzwyklejszego za pare złotych, z pokrzywy, z czarnej rzeczy czy też aloesowy - wg. mnie sa one najlepsze :) nie znosze tych z odżywkami bo po nich włosy są takie cienkie, gładkie, oklapnięte i jakby tłuste - oczywiście, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protosska twój lekarz pewnie wie co robi... poza tym sama mówisz że masz hormony odstawiać stopniowo. Moze to lepsza metoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
mmm uwiebialm zupe pomidorowa ale z ryzem z makaronem nie zjem:) a moj chlopak za to nie zje z makaronem hehe To brawo ze pokonalas pokusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda używa to co mu pasuje. A szampony z odzywkami też uważam za beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
znaczy pisalas ze cos tam kiedys stosowalas no ja tez z czarnej rzepy,pokrzywy akurat to jakie mam wlosy jest uwarunkowane genetycznie i nie poprawi sie ich ilosc niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miter, super :) widać, że lubisz kakao - hihihi... Pewnie, że tak Olka... jeśli chodzi o ciało to można dojśc do idealnej sylwetki. Jak się chce... ale z cerą kurde nie da się tak hop siu. Jakbym tak wygrała w lotka to kurde poszłabym na jakiś zabieg laserowy czy co tam jest by moja buzia była jak nowa, naprawde ! Nawet nie wiecie, jak bardzo wkurzają mnie dziewczyny które \"płaczą\" jak pojawi im sie megamły pryszcz na policzku czy czole - no, normalnie dusi mnie !!! 99,97 % moich znajomych nie wie co to trądzik. Nawet w klasie nie ma laski która miałaby prblemy z cerą takie jak ja. Może to i głupie i chamskie (bo nikomu nie życze takiej choroby) ale czułabym sie lepiej jakbym nie była sama w klasie z taką cerą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miter, może i tak :) Mam nadzieję, ze wie co robi... i kurcze, żeby te plamki były jaśniejsze. Uwielbiam też pomidorową ! zjem z makaronem, ryżem i zacierkami !!!...zabielaną i nie. Hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... a ja dziś nie zjadłam żadnego kisielu - uf, musi być jakaś przerwa. Olka, może chodzi Ci o te okłady z ziół, które gotowałam i później nasączałam nimi gaziki i okładałam buzie ? Jak często myjecie włosy ? Ja codziennie musze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×