Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Och :p ja tam nawet tuszu do rzęs nie używam a co dopiero farbowanie włosów :D hihihihihihihi... Własnie zjadłam dwa pierogi ruskie i kawałek jakiejś parówki, takiej dobrej jak szynka !!! i co z tego :D tadaaaaaaaaaaaaan Lece za zakupy, nie ma co jeść w domu - bieda z nędza ha ! Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, wrócę ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak biegac po pieście za płatkami owsianymi - haha !! kurde później zjadłam jeszcze dwa pierogi i kisiel z jabłuszkiem i później kawałek tej pysznej kiełbasy czy parówki... pyszna jest ! odpuściłam sobie dziś troche ale co tam...jutro piątek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to niezle ze nie uzywasz nic do malowania:) ja uzywam,ale nie w nadmiarze:)lekki makijaz jak wychodze i tez nie zawsze bo zalezy gdzie ide:)oczywiscie pelno kosmotykow pielegnacyjny kremy,toniki,balsami itd itd:)teraz wlasnie siedze wysmarowania roznymi spceyfikami i jem sobie jogurt bardzo dobry bo z kielkami jakimis:) dziewczyny wam tez tak dni szybko leca czy tylko mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie sobie makijaż, przecieć musze ! z moją cerą.... nie maluje oczu tylko ! :D a usta to jakąs pomadka nivea albo czerwoną hyhyhy... Mnie tez jakos te dni mijają, były te rekolakcje juz dawno nie ma. Jutro do szkoły i weekend - kurde, szybko :) Pije sobie nescafe 3 in 1 i ucze sie niemca... a później geografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buzie to ja myje zwykłym mydełkiem dla dzieci, przestałam używac jakiś toników i innych specyfików - i buzia jest o kilka nieb lepsza :) mam folie, robie sobie niedługo peeling, hihi... a teraz kończe. Wpadne jeszcze, całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oj tez bym sie napila bo pyszna jest ta kawka:) oj oczka tez lubie malowac mam fajny trick zeby ladnie podkreslic oczko:) a nosze okularki to moge sobie pozwolic na mocniejszy makijaz:) a czego sie uczysz ztegoniemca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malować po pierwsze chyba nie umiem choć jakbym chciała to bym się nauczyła bo lubie kosmetyki :) a po drugie to mam jasne oczka i jakoś tak... kiedyś wymalowałam oczy czarną kredką i tuszem - dodało mi to kilka lat ! wyglądałam jak szatan haha !! ale to tak w domu sobie pomalowałam... nie, żebym do ludzi tak wyszła ! o nie nie... a ucze się słowek, tak o żeby umieć - w końcu jestem najlepszą oczennicą w klasie (taaaaa, skromność ponad wszystko!) pisze sobie jakies das zweihundertsiebundvierzigste Lineal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Hej:) Olka...zgadnj...tez miałam na obiad placki ziemniaczane ze smietaną:) Wymiary podam później, bo to chyba się mierzy bez ubrania:p?? Protosska, a ten "szczurek" to jakis rasowy czy kundelek? Macie go jeszcze? Jak się wabi? Lenia, w jednym z moich elaboratów napisałam, ze najlepiej z Was się chyba odżywia Miter...zwracam honor:D, widze, że Ty też jesz leciutkie rzeczy;) Jesteś jeszcze rybką? 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okuu ! własnie sobie pojechał do wujka !!! ha... no kundelek taki słodki TYPOWY REKSIO :D tez bym tak jadła gdyby nie te obiady szkolne !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
no ja zjesc musze, bo inaczej bacia się obraza, ale staram się nie przegiąć z porcją:) Troche mi siostrzenica podjadła, wiec jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
placuszki sa pycha:) a mam ochote na spaghetti to jutro zrobie:) tez uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie.... Gadałam sobie ostatnio z mamą o jedzeniu. Mówiła, że mnie podziwia, że zeszczuplałam i ładnie wyglądam. Opowiadałam Jej to i owo i namówiłam Ją na wspólne zdrowe odżywianie i takie nowe życie w związku z tą naszą przeprowadzką. Wszystko wraca, wszystko od nowa... oby lepiej. Zaproponowałam jakieś fajne jedzonka, że może to i tamto byśmy sobie robiły...Przeprowadzka za tydzień, dwa... Będzie czas na ćwiczenia, kremowanie się i takie tam :) Tera to taka bieganina ale na basenik sobie chodzimy, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a gdzie sie przeprowadzasz??bo ja nic nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama taka z entuzjazmem po tym co Jej powiedziałam hihi :) Będzie wanna ! będziemy robić sobie super kąpiele, olejki cynamonowe i co tam w ogóle istnieje hihi bo tu na mieszkaniu mamy kabine prysznicową i trochę niewygodnie... i tylko jak się przeprowadzimy to biore się ostrzej że tak powiem za siebie... musze znów zacząć skakać na skakance i robić rowerek w powietrzu, ponadto będą przecieć rolki i rower w plenerze - tak pisząc po raz kolejny :) PODOBA MI SIĘ TO WSZYSTKO, BĘDZIE TAKIE FEST ZDROWE ODZYWIANIE, TAKA HARMONIA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
protosska, a przeprowadzasz się do innego mieszkania/domu, czy miasta? ja lece się poprzytulać❤️;) Zagladne od rana;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare/nowe - chciałam napisać, sorki :) Długa historia, może kiedyś Wam opowiem :) hihi jak będziecie mi wierne !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece Kochane moje do łazienki i nauki :) Wpadne jeszcze ucałować Was na dobranoc papu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2005
Witajcie dziewczynki kochane protossko , leniu 29, olkoooooooo, okuu i wszystkie inne. Moj dzien byl calkiem niezly zrobilam wloski polaczenie bladu z rudoscia jest ciekawe. Ale chce napisac o moich dzisiejszych przemysleniach chcialabym zmienic moje zycie tak zeby bylo w nim wiecej fajnego czasu dla mojej corci. Mam nadzieje ze uda mi sie nie tylko zmienic nawyki zywieniowe ale tez zmienic moje codzienne zycie na lepsze i zdrowsze. Mam zamiar bardziej aktywnie spedzac czasu z moja dzidzia wiecej spacerkow zabaw i td. Chce zeby moja corcia teraz nauczyla sie jak aktywnie spedzac zycie, mam nadzieje ze bede miec tyle sily zeby to zmienic. Po za tym staram sie nie tyle odchudzac ale zmienic moje nawyki zywieniowe jezeli kupuje cos teraz to sa to najzdrowsze rzeczy patrze na konserwanty zawartosc blonnika kupuje duzo warzyw i owocow jem jogurty itd ale wystrzegam sie produktow typu light bez tluszczu cukru wiecie co nie potrafie sobie wyobrazic co oni wyrabiaja z tym zarciem zeby uzyskac ten produkt light albo usuwaja tluszcz ktory pozniej zastepuja albo skrobia modyfikowana albo jakimis emulgatorami cukier zastepuja aspartanem cholernie niezdrowym i robia tysiace chemicznych przemian zeby to wszystko uzyskac masakra. Dziewczyny ja uwazam ze lepie zjesc mniej niz byle co jem maslo jem ciemne pieczywo warzywa najlepiej te z targu mniej zakonserwowane wedliny pije zielona herbatke i naprawde czuje sie o niebo lepiej. I chyba mi humor dopisuje bo mi sie ostatnio kolezanka zapytala gdzie podziala mi sie moja zimowa depresja. Ciesze sie ze udalo mi sie was znalezc milo przeczytac codzien co u was slychac bardzo was sciskam mocno......................BUZIACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi2005
o jojoj ale sie rozpisalam, coz dzisiaj byl dzionek przemyslen.....................pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Czesc, dziewczynki:) Ja od rana w pracy. Gabi, ile ma Twoja córeczka? Może będziesz z nią na basen chodzić? Wiesz jaka to jest frajda dla dzieci:), moja siostrzenica nie chce nigdy wyjsc:D A co do mięsa, to jeśli ktos już sam przygotowuje posiłki i chce żeby było jak najmniej przetworzone, to można kupić surowe mięso, wrzucić je z przyprawami do piekarnika i taki mięsko później na chlebek np:) Pychotka:) Ja na razie zjadłam 2 kanapki Maci (a'la chleb chrupki, bo wasa mi się skończyła) z zółtym serem i wypiłam 0,5l herbaty z cytryną:) Na razie jeszcze nie zabrałam się za ruch, ale obiecałam sobie, że fitness zaczynam w przyszły weekend. Umówiłam sie już z siostrą:) Piszę, to tu, bo mam nadzieję, że się nie rozmyślę, bo będzie mi wstyd przed Wami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
protosska, zapominam zapytać. Jakie Ty tabletki bierzesz na cerę? Miałaś badane hormony? Na przebarwienia najlepsze są kwasy owocowe u dermatologa, ale odrazu po nich nie można się opalać.W ogóle każda najlepiej działajaca masc na przebarwienia jest z kwasem. Może poczekaj do po wakacji, jak juz nie będzie słońca? Inaczej jest ryzyko wystapienia większych przebarwień. Z resztą dermatolog na pewno Ci wszytsko powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka ! informatyka jak co tydzień :P Dostałam 5 z niemca i kurde 3 z geografii :( - zdarza się no ! Ugryzłam sobie dwa kęsy bułeczki od kumpeli - tak pisze żeby nie było ! hyhyhy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, super super super ! Trzymam kciuki za Ciebie ! aby był czas dla córeczki. Szukaj pomysłów i urozmaicaj Was wspólny czas. Opowiadaj nam o wszystkim ! :) Ja również zwracam ile jest węglowodanów, tłuszczów, białka na opakowaniach :P Okuu biore Cilest ! jutro piate opakowanie... a do dermatologa w środe - pogadamy ! hyhyhy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrr
a tak na parwde jesli chodzi o te weglowodany, białka i tłuszcze, to czego ile powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
protosska, nie wiem, czy juz ktos nie pytał, ale jakim stylem pływasz? W tej szkole sposrtowej co robiłaś-basen? (w sensie co trenowałas?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×