Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
i nie martw sie ze S wyjechal chociaz szkoda ze nie dal Ci o tym znac:(:( ale coz takie te chlopy kurde sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to po prostu takie syfki ? i to białe to ropa... takie co da si wycisnąc, hyhyhyhy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak,no ale to sie robi od slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ta moja najlepsza kumpela tak z dnia na dzień jakby mnie olała. Zaczęła wiecej czasu spędzac z dwoma innymi koleżankami z klasy za którymi ja nie przepadam choć nic do nich nie mam ale po prostu nie te fale i sa mi one obojętne. Nie wiem dlaczwgo nagle straciłysmy kontakt. Pytałam ją o to kilka razy i za każdym razem mnie przepraszała...i z S. nie wiem co jest.... jak wróci dopiero we wrześniy? chyba skocze z okna !!!!!!!!!! (:P) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
moja kumpela ma taki porblem jesli z chlopakiem,mieszkaja razem a teraz on wyjezdza na 3 miechy do szkocji ona zalamana nie wie co robic masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po prostu nie powinnać się opalać.... tzn w tych miejscach gdzie Ci wyskakują masz bardzo wrażliwe. Idź do dermatologa Olka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś* Niektórym właśnie słońce pomaga przy jakis syfkach a u innych jest na odwrót... i tak właśnie jest, mi dermatolog osobiście pozwoliła sie opalać a czytałam wiele tu wypowiedzi na kafe że dziwczyny buzi z trądzikiem nie opalaja bo nie mogą i to jeszcze bardziej pogorszy stan skóry albo chwilowo pomoż a później wszystko wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no wybiore sie :) a zaraz ide na spotkanie z kumpela moze na piwko wyskoczymy:)a Ty kochana sie nie doluj:* bedzie dobrze masz mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak,do pracy kaska jest zalamana,byli ze sobna 24 h na dobe a teraz on wyjedzie i to w wakacje,ona bedzie miala wolne na glowe chyba dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, kochana jesteś :* Masakra... że w dodatku w wakacje kiedt jest tyle wolnego. Modle się do Bozi żeby S. wrócił w wakacje i żebyśmy się spotkali. Ja Go chyba z rok nie widziałam albo i dłużej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
o kurde to niezle a jak Ty go poznalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba policze dokładnie kiedy sie widzieliśmy.... Jak Go poznałam ? O rany.. jaka długa historia :D a tak w skrócie to mój brat jeździł na oazy na wakacje i spotkał Jego i Jego kuzyna (S. i B.) :D hihi i tak sie zakumpliwali i co roku przez trzy lata albo cztery jeździli sobie na taka oaze. Noi sa odwiedziny to poznałam chłopaków, rok później znów ich widziałam i jeszcze rok poźniej znowu :D kiedyś tam w wakacje przyjechali do nas ( ja to miałam chyba 14 lat :P ) i tak sie odwiedzali nawzajem. Ja z chłopakami zaczełam rozmawiać na gadu a dopiero tak na żywo gdy przyjechali po raz kolejny i tak dalej i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W któreś tam wakacje przyjechali na kilka dni - ale S. był dla mnie jak zwykły kolega :D.... a teraz ❤️ ach Cudownie sie z Nim rozmawia.... bratnia dusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no to super:) nie martw sie wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja uciekam bede pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jestes kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:) co to sie dzieje z Toba Protossko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie dziwie sie kochana ze tesknisz:( przykro mi bardzo:( z kamilem jest dobrze,plecki oki gorzej z ramionachmi bo nic nie schodzi;( mozliwe bede miala super prace,najpierw staz a pozniej prace ale na razie nie mowie bo zapesze ale niedlugo sie wyjasni:) a Ty sie kochana nie doluj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w porzadku.... a byłas u tego dermatologa ? Idz gdzies do przychodni :). O pracy opowiesz mi jak sie zacznie ok ? Hihihi, ciesze sie. Ja narazie nie mam co robic, tzn mam ale no chodzo prace :P Trzymam sie, trzymam. Napisal do mnie, mowil ze Jemu tez przykro ze sie nie zobaczymy. Dlugo rozmawialismy wczoraj, dzisiaj i jeszcze wczesniej. Pisal, ze zadzwoni do mnie i zebym na Niego czekala ❤️ Moj Kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisal, ze zostaje na cale wakacje ale tak na 100 procent nie wie i dopiero bedzie wiedzial za jakies dwa tygodnie. Ale jak wroci to natychmiast mamy sie zobaczyc, hihihi. Dobrze, ze chociaz mamy kontakt przez siec. Musze skolowac mikrofon i bedziemy gadac :) Ola, ja Go tak lubie... strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no widzisz:)mu tez zalezy na Tobie super:)wszytskto sie ulozy na pewno:)i nie lam sie tylko glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×