Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom ale w intuicje to ja wierze i telepatie Jesli chodzi o telepatie to doswiadczam to z Kamilem i kumepla Mysle o ktoryms z nich a nagle dostaje eska,sygnala badz pojawiaja sie na gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ! pomysle o czymś i to coś się wydarzy albo coś...tak samo jak o kims pomysle to bywa, że ten ktoś sie zjawi, pisze smsa. Hihihihi :) Musze kupić sobie dzinsy, koniecznie jasne i biodrówki. To znaczy nie lubie ale chce, mam ochote :) ale nie takie jasne jasne tylko jasne (hihi). Mam takie ciemne, klasyczne ale mi sie znudziły a w tym czarnych bojówkach i sztruksach to mi się znudziło chodzic :P jutro sobie pohasam, hyhyhyhy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze ale hce * - miało być :P zakrecona jestem.... musze kupic jakiś szampon bo się skonczył. Mam lenia ale zaraz to zmienie i rusze tyłeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
heh ja jutro chce isc na miasto ale nie wiem czy sie rusze pewnie nie bedzie mi sie chcialo A ja ide zaraz na piwko z 2 kumpelami bo Kamcio poszedl sie polozyc Biedactwo moje:( 3maj sie odezwe sie pozniej papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie nie chce :P bo goraco, przynajmniej u mnie - a u Ciebie jak ? No ja i tak lece, trzymaj sie. Papu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej o slychac??bylam dzisiaj w aptece po masc na te blizny i kurde nie ma:(:( a ja jej potrzebuje teraz aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie ma ? Dziwne :P ja sie obijam do tej pory, nanana.....a wieczorem mam \"randke\" z byłym (haha) :D. Nie no, tak o chce sie spotkać to dlaczego nie . Jem chipsy, może sie skusisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
heh randka z bylym brzmi niezle:P a ile czasu bylas z tym swoim bylym:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to nie tak krotko ja z Kamciem jestem 5 miesiaecy,no 5,5 ee to juz prawie 6 ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, być może ;) Bleeeeeeeeeee, w szkole siedze na infie. Niezłe luzy i w ogóle jaja w klasie :D fajny dzień. Jak narazie, hyhy. Wczoraj wróciłam po 12 w nocy do domu, ha ! było bardzo miło :) Zobaczyłam moje piękne miasto z wysokaaaaaaaaaaaa :D w nocy.... te światełka, super widok. Strasznie u mnie ciepło a u Ciebie jak Ola? Jak tam się macie, Ty i Kamil ? GDZIE BABY ?!?!?!?!?!?!?!?!?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oo to musial byc bardzo mily wieczor:P i to jeszcze z bylym chlopakiem:P niezle niezle:P U mnie tez goraco straaasznie:( U mnie oki,jade jutro do Kamcia i wracam w poniedzialek rano ihih Juz kupil winko na nasza romantyczna kolacje hihi A kiedy masz koniec roku??ja pamietam ze w liceum to jak juz byly oceny wystawione to pol klasy siedzialo zawsze u kumpeli w domu i tam mielismy zajecia ihih Robialm dzisiaj lasange:)pierwszy raz w sumie")juz sie zapieka mniam mniam hihi Buziole:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, było miło :) Nocka u Kamila ? rany, świetnie ! Co ja bym dała za nockiiii z S. ❤️ Nie moge się doczekać kiedy się zobaczymy i mam nadzieje, że tak w ogóle się stanie i że przyjedzie na kilka dni i będzie kilka tych nocek :) (osobnych, he). A ja trzeci dzień pod rząd ryż z truskawkami, hahahaha ! Jeszcze troche i mi bokami wyjdą te truskawki :P hyhyhy... a zakończenie roku jest dokładnie za tydzień 22 :D:D:D:D:D:D:D:D:D Mam plany na przyszły tydzień od wtorku do czwartku mam szkołe ale tak na 9.30 i sobie pomyslałam że bede jezdzic rano na pływalnie a pozniej do szkoly i jeszcze po szkole na basen (odkryty) z kumpelami sie opalac i takie tam :D hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
2 nocki u Kamila ale tez osobno:)nie chce spac z nim razem w jego domu Ogolnie nie wyobrazam sobie spac razme u niego badz u mnie To wbrew moim zasadom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no jakby to wygladalo ze ja z nim w jedym pokoju a obok rodzice Moze i jestem troche staroswiecka ale nie preferuje tego Co innego jakbysmy gdzies wyjechali i byli sami badz ze znajomymi to wiadomo ale przy rodzicach to nie Ogolnie mam dziwne poglady na takie tematy hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
heh tosmy sie sie zrozumialy ihih Niom o pokoj mi chodzi rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok ... hyhyhy. Chyba się skusze na pierożka ruskiego :D ach... jakieś plany na reszte dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a teraz ide na dowr psiaka wykapac:) i w domciu bede posiedze z mama na ogrodku zjem loda hhihiih bede pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede jesc lody :D a później nie wiem. Może znowu mnie ktoś gdzieś porwie poza moimi chłopakami z osiedla :D hihi no i wieczorem bieganie. Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej cio tam??jaka masz pogode??u mnie chlodno:):) ja dzisiaj jade do Kamcia wiec odezwe sie w poniedzialek powiem jak bylo:) pozdrawiam papapa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U mnie gorąco.... traz zaczelo padac - hura hura !!! mozna pooddychać. Byłam na zakupach, trzeba zrobić dziś jakis obiad. Wypiore sobie ubranka.. posprzątam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:)jestem juz w domciu:(jak te czas nam szybko minal;( a bylo tak cudownie Mam nadzieje ze niedlugo bedziemy mogli pobyc dluzej razem:) teraz mam motywacje na odchudzanie heh za 2 miesaice ide na wesele to musze jakos wygladac dzisiaj ide biegac:) Mysle o tym,zeby isc do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy bo kurde mam taka nieciekawa od tych wagrow:(:(moze to cos pomoze Musze poczytac jakies forum na ten temat I to uczulenie od slonca mnie przeslduje:(mam takie nieladne krosty na ramionach i na dekoldzie sie pojawiaja;(;( a co u Ciebie?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
halo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadzieja.... S. w Irlandii (:() tak z dnia na dzień nie było prawidłowego sygnału gdy do Niego dzwoniłam a później zobaczyłam opis na gg. Przykro mi, że nie dał nic znaku.... nawet nie wiem kiedy wróci :( ale wczoraj napisał choć nie porozmawialiśmy a mieliśmy bo pisał, że zaraz będzie. No i nie wiem co i jak.... Buzie masz ładną Olu, naprawde :* puder czy coś tam na twarz i już lepiej - wiadomo, że każda z nas po umyciu buźki chce wyglądać ładnie. Ja się już mniej przejmuje, opaliłam troszke buzie, ciemniejszy puder, wyglądam ładnie.... nawet słyszałam nie raz i nie dwa, hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humoru nie mam, na nic nie mam tez ochoty. Najlepsza kumpela ma mnie w nosie, nie moge się wygadać tak porządnie jak kiedyś :( źle mi z tym. To jedna z nielicznych osób, która mnie rozumie. Dieta dietą... jem co jem, raz więcej raz mniej ale do godziny 18. Biegam dalej choć ostatnio zamiast biegać to wieczorami szwędam się z chłopaki tu i tam, często robimy dośc sporo kilometrów :) Pisałam o tym basenie, że będę chodzić. Chciałam iść dziś ale dowiedziałam się, że basen nie czynny do 20 czerwca. Pójde sobie w czwartek. Poza tym będzie już wolne więc bede chodzic nawet i przez tydzień rano żeby jeszcze wysmuklić te moje nogi.... KONIECZNIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a z tym uczuleniem od słońca to co konkretnie ? Może jakas maść z apteki ? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
Kochanie nie doluj sie:*:* ale wiem co czujesz ja na poczatku pazdziernika tez starsznie czulam sie samotna pouszczona bo moje kumpele wyjechaly na studia a ja zostaalm sama jak palec:(ciezko bylo... a uczulenie jest od slonca,takie krosty sie robia,ktore sa wypelnioe takim bialym czyms:(:( i jak tylko ide sie oplac to pozniej mi wychodza;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×