Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

na pewno :) inaczej byc nie moze. Czasem los nam daje sygnaly, ze cos nalezy zmienic... naprawic. Widac, kolej na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak srednio :) wczoraj uporalam sie z zaleglosciami wiec dzis moge zaczac robic nowe :P a tak swoja droga, to to co napisalam... ze trzeba cos zmienic, naprawic, nie koniecznie oznacza, ze zwiazek nalezy skonczyc, wrecz przeciwnie, trzeba go troszke podreperowac, odswiezyc.. jesli oczywiscie zdecydujesz sie, ze jeszcze chcesz i mozesz... a ty jak tam w pracy? urwanie glowy, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, ale piękna pogoda, a jaki humorek dziś mam, a naczelny jaki miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dam rade, dwie godzinki jeszcze, a potem juz wolne.. :) wiosna pachnie w dodatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho sza wlasnie :) ja nic nie wiem, M. postanowil wszystkim sie zajac. Martwi mnie tylko to, ze pracuje do 19 :( Pocieszajace jest natomiast to, ze postanowilismy sobie wziac wolny wtorek, zeby odsypiac te rocznicowe szalenstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie :) u nas jest jakoś dziwnie że nie obchodzimy rocznicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie martw, ja w moim poprzednim tez za bardzo nie obchodzilam, jakis tak kwiatek byl, ale bardziej dlatego,ze tak trzeba, a teraz... teraz nie zalezy mi na tej calej otoczce tego, chce mi sie po prostu celebrowac kazdy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aitkaa... powiedz mi, bo o tym jeszcze nigdy nie rozmawialysmy... Czy CI dwaj sa do siebie podobni w jakikolwiek sposob (wizualnie)? Moj byly chlopak to totalne przeciwienstwo M. Chyba pod kazdym wzgledem sie roznia. Inne oczy, wlosy, waga, wzrost, usmiech, budowa. No wszystko!!! tak to czesto jest. Jesli ktos nam nie odpowiada tak do konca, to szukamy kogos calkowicie innego, nawet jesli chodzi o taka kwestie jak kolor wlosow, czy oczu.. Niby idiotyczne... ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może aż tak totalnie odmienni wizualnie nie są, ale jest sporo różnić. w głównie, to się wzrostem różnią, mój chłopak jest niewiele ode mnie wyższy, ma niecałe 170 cm. a ten drugi mam ponad 180 cm. mój chłopak ma czarne krótkie włosy, a ten drugi ma kolor włosów podobny do mojego, taki brąz i może nie są długie, ale dłuższe niż ma mój chłopak. a to co ich łączy, to chodzą w okularach, choć mój chłopak czasem w soczewkach kontaktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jednak dochodzę do wniosku, że sporo ich różni...budowa, waga i uśmiech też, a co do oczy, to nie wiem, jaki kolor ma dokładnie ten drugi, ale chyba jakieś szare, ciemno niebieskie, brązowe i jasno niebieskie na pewno nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... :) tak wlasnie obstawialam :) dziwne to wszystko, bo zawsze podoabl mi sie mniej wiecej jeden typ faceta, a teraz calkowicie zmienilam \"orientacje\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam żadnych orientacji nie mam :). i nigdy mi się super przystojniacy nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie zawsze bardziej podobali faceci, ktorzy zamiast ladnej buzi maja tez w sobie to COS:P ale jakos moj M. mi sie podoba pod kazdym wzgledem i tak to mam pierwszy raz :) hehe zakochalam sie chyba za mocno nawet :P powoli zmykam! caluje mocno, uciekam do domku! milej reszty pracy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsymaj się :) miłego wieczorku :), do zobaczenia może później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak, że oni nie są urodzimy, to nie jest ;) myślę, że są tacy średni i w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wcale cie tak nie zrozumialam :) po prostu zawsze uwazalam facetow za plec brzydka :) i w kazdym mi zawsze cos nie gralo. Ale tez nie zakladalam,ze zawsze musi grac. Bo przeciez nie to jest najwazniejsze, czy maja idealne proporcje. A teraz po raz pierwszy w zyciu w moim mezczyznie podoba mi sie wszystko :) ale to generalnie nie jest istotne, bo u facetow pociaga mnie co innego. Intelekt i poczucie humoru. Uwielbiam madrych facetow, z dystansem do siebie, ktorzy umieja i lubia sie smiac. Lubie, gdy facet w trakcie rozmowy przekona mnie do swoich racji. Nie jestem z tych, co to im imponuje jak faceci kiwaja glowami mowiac: masz racje kochanie. Mnie sie podoba kiedy umieja uzasadnic, ze nie zawsze jest tak jak mysle :) Podoba mi sie gdy facet czyta ksiazki i umie sie wzruszyc na dobrym filmie. I jeszcze gdy potrafi sprawic, ze czuje sie przy nim bezpiecznie i pewnie... aaaaaaaa moglabym tak wymieniac i wymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piknie :) ja też uwielbiam inteligentnych facetów, a ten drugi to chyba aż za mądry jest ;), ale normalnie też umie gadać, no i zawsze ma dobry humor, nigdy go nie widziałam w złym humorze, a przynajmniej tego nie okazuje, jest żywiołowy podobnie, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy chyba akitkaa podobne gusta :) jak w pracy? konczysz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już się obijamy i się śmiejemy i dokuczamy sobie ;) naczelny jest u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jednak dzisiaj piekny dzien jest ide sobie wziac dluga kapiel i poczytac cos moj piesek jest troszke zly ze go zaniedbuje, bo zamiast zabawy wlaczylam komputer. moze mi wybaczy jak mu powiem ze to twoja wina:P M. w delegacji wiec mamy czas tylko dla siebie:) bardzo milego dnia ci zycze, mam nadzieje ze uda mi sie wpasc wieczorem, w kazdym razie.. postaram sie :) caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, dziwny stan ducha nastałał we mnie...pełen sprzecznych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyn dziś nie ma :(. mam nadzieje, że jeszcze wpadniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×