Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

tak jak juz powiedzialam, sprobuje, ale potrzebuje jeszcze troche czasu, na razie jestem doslownie sparalizowana na sama mysl rozmowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł może umówmy się na ten sam dzień żeby z nimi porozmawiać? :) a do tej pory będziemy się wspierać psychicznie na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja rzadko go widuje, pierwszy dostępny termin, to piątek po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie ma sprawy, o Boze az mi przechodza dreszcze..... Teraz musimy sie zastanowic jak rozpoczniemy ta gadke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret_25
Nie wiedziałam, że tak wiele kobiet ma ten sam problem. Jestem z moim chłopakiem już 8 lat. To baaardzo dużo czasu...znamy się już na wylot. Tylk ow pewnym momencie zaczełam się zastanawia, czy nie jesteśmy ze sobą bo to przyzwyczajenie albo coś w tym rodzaju. Dokładnie to zacząlam się nad tym zastanawiac, jak poznałam innego faceta....na wyjeździe firmowym....przespałam się z nim. Było cudownie...dużo rozmawialiśmy...coś niesamowitego ciągneło nas do siebie...coś nie do powstrzymania....a potem musiałam mu powiedziec, że kogoś mam.....on mi odpowiedział tym samym....teraz myślę co zrobic ze swoim związkiem...on wybrał swoją dotychczasową dziewczyną....a ja się miotam :( i ciężko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) no tak mam tak samo ----> ja dotychczas tez myslalam, ze jestem sama z tym problemem, milo cie poznac w takim razie :) chyba mialybysmy sobie bardzo duzo do opowiedzenia :) pisalam juz tutaj wczesniej, ale chyba nie czytalas poprzednich postow.. juz jestem w troche innej sytuacji. W zasadzie to w totalnie innej :D postawialam wszystko na jedna karte, zerwalam moj dlugoletni zwiazek i teraz jestem bardzo bardzo bardzo szczesliwa z moim nigdys kolega z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli uciekam dziewczyny :) jeszcze wam nie mowilam : dzis mamy rocznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitko
juffie - wszystkiego dobrego Wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitko
... jeśli spełnisz swoją obietnicę, to dowiesz się wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitko
janioły są wszędzie, więc może i tam będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juffie: tez mi milo Cie poznac!!!! No, do opowiadanie mialybysmy z pewnoscia sporo, moze jeszcze nadarzy sie taka okazja..... kurcze, ale jestes odwazna..... fajnie, ze sie wszystko dobrze ulozylo!!!! Zycze Wam wszystkiego naj, naj......... A co tam porabia akitkaa, jestes????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie juz zaczyna, chcemy ale nie wiemy jak, tez nie mam pojecia.... kurcze to jest smieszne, nie uwazasz???? Jak male dzieci??? Chyba zaraz pekne ze smiechu.............:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja mam nadzieje, że ja z nim zacznę rozmawiać, to już się jakoś samo potoczy, że on coś wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje, ze takiej rozmowy nie mozna zbytnio planowac i tak bedzie inaczej niz zaplanujesz..... zobaczymy cos wydusze z siebie i mam nadzieje, ze on tez....chyba ,ze oby dwoje zaniemowimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×