Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość Gosia776
Polecam lecznicę Alfa-Lek przy Ordynackiej. Tutaj masz fajny filmik zrealizowany przez tę lecznicę w temacie skleroterapii www.youtube.com/watch?v=Lh7R5lY0sSc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żylaki już istniejące, duże to tylko zabieg chirurgiczny. A na małe fioletowe żyłki, by zapobiec powstaniu żylaków to Harmonella, stosuję ją wraz z antykoncepcją, chroni przed zakrzepicą ale widzę, że po kilku miesiącach stosowania te małe fioletowe żyłki poznikały więc to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia776
Czasami nawet na małe żylaki nie ma sposobu. Wiem, bo próbowałam wielu, chyba nawet tego, o którym napisałaś. Jakikolwiek efekt zauważyłam dopiero po skleroterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiskamila
Polecam skontaktować się z dr. Bućko odnośnie żylaków! Niesamowity specjalista, jeden z lepszych w kraju który u mojej mamy idealnie "naprawił" żylaki. Jeśli tylko ktoś Was ignoruje - polecam kontakt z nim. Przyjmuje w Poznaniu: http://www.zylakicenter.pl/o-nas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandanap
Kupuję już trzeci raz na www.nowenogi.pl i są super. niemiecka jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rajstopy kompresyjne i uciskowe nowenogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam laserowe usuwanie, nie jest bolesne ale bardzo skuteczne, a mi uratowało nogi. Osobom z Poznania lub okolic polecam ja dla mnie najlepsze centrum leczenia żylaków http://www.zylakicenter.pl/leczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowe jedzenie leczy zylaki i choroby cywilizacyjne zylaki to jest wynik co jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również od jakiegoś czasu mam problemy z żylakami na razie myślę że operacja to dla mnie ostateczność ponieważ problem nie jest jeszcze aż tak uciążliwy na razie biorę lek peletrocin i myślę że na jakiś czas będę miała spokój Zapraszam na mojego bloga: http://patioiogrod.hatenablog.com/ tam dużo porad na temat aranżacji ogrodów, które mimo kłopotów z żylakami, daję radę jakoś ogarniać:-) Jeśli chcesz dobrej porady i interesuje cię ten temat, zajrzyj, zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna811
Mi na problem z żylakami pomógł dr Wojciech Bućko. Długo szukałam kogoś odpowiedniego w Poznaniu i szczerze już myślałam, że jestem skazana na żylaki ale jak się dobrze poszuka można znaleźć kogoś rzeczowego i profesjonalnego w przypadku tego schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogna811 na wszystkich forach ten sam tekst. brakuje klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie lekarstwa niestety skutecznego nie ma, jeśli są one w zaawansowanym stadium pozostaje tylko zabieg. Ostatnio również przeszłam taki u http://www.krefft-laser.pl/index.html i jak narazie jestem zadowolona :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiimn
Czy ktoś jeszcze może się podzielić opiniami na temat dr Bućko? Mam w przyszłym tygodniu konsultację i chciałabym poznać opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kogoś to zainteresuje Studium Allensbach 2014 - ponad 85% używających rajstopy kompresyjne wykazuje duże korzyści ich stosowania. Więcej www.nowenogi.pl/news/n/57/BLOG-Aktualnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak byłaś na konsultacjach u dr Bućko? Jak wrażenia? Pytam bo sama się zastanawiam czy by do niego nie pójść, opinie ma dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzxc
Na konsultacjach wyjaśnia wszystko, zleca badania jeśli się nie ma, dokładnie wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę (nie daje niepotrzebnych złudzeń i nadziei i nie naciąga na kasę) - takie jest moje odczucie odnośnie dr-a Bućko gdy z mamą byliśmy na konsultacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zapobiec ich powstaniu? mamy kilka pajączków i widoczne żyly na nogach (ale nie wypukłe, normalnie pod skórą) i nie wiem co zrobić żeby uniknąć żylaków, operacji itp. dodam że to dziedziczne (babcia i mama mają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście udało się je wyleczyć (o ile to możliwe) lekarstwami. Leki przepisane przez lekarza kupowałam w internecie żeby było taniej(dla ciekawych polecam www.apteka-oliwna.pl/zdrowe-nogi-zylaki ) Dodatkowo udało mi się zmienić tryb pracy z ciągłego stania na pracę w biurze. Myślę, że to też dużo pomogło. Wiem jedno, że nie wolno tego lekceważyć bo jak się już zacznie to nie dość, że nogi bolą to ciężko to wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolrejka
Niestety ale nie ma lekarstwa doustnego na żylaki .Co najwyżej można ćwiczyć , trzymać nogi w górze ale to jest jedynie działanie zapobiegawcze. Jak żylaki już powstaną to zostaje nam jedynie leczenie chirurgiczne Mi zrobiły się po ciąży. Zdecydowałam się ostatecznie na skleroterapię, na stronie: http://skleroterapiagdansk.pl/ - znajduje się cały opis zabiegu. Jak się do niego przygotować. Z czym warto jest się liczyć. Nie było tak źle ;) Lepiej niż się spodziewałam. Jestem zadowolona bo jednak ulga bardzo duza.I tak bardzo nie bolało. Raczej szczypanie niż ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopad87
lukaszzxc - a miałeś zabieg czy tylko konsultację? Sama wybieram się do niego za 2 tygodnie, bo wtedy będę w Poznaniu i mam nadzieję, że dr Bućko i mnie nie zawiedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaLask111
ja smaruje od 2 tygodni 2 razy dziennie żelem galvenoxsoft i zauważam pierwsze efekty. Pajączki sie zmniejszyły i mam wrażenie, że żylaki trochę też. Także polecam, przy czym 100% skutecznej metody na żylaki to raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzxc
Okazało się, że jest potrzebny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaLask111
To współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lekarstwa na żylaki. Ja usuwałam laserem bezboleśnie w gabinecie Wasylkowscy i polecam wszystkich. Przynajmniej nie mam blizn tak jak po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że można zapobiegać wystąpieniu czy minimalizować ryzyko powikłań czy rozwoju, ale nie ma domowych środków czy cudownych maści, które usuną żylaki. Potrzebna operacja albo laser jak już tu ktoś wspomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacji już się nie wykonuje tak często. Teraz popularne i skuteczne są zabiegi laserowe. Sama byłam u Wasylkowscy i temat jest mi doskonale znany. Nie warto zwlekać, bo można nabawić się ciężkich powikłań. No i nie decydujcie się na operację, bo zostaną wam blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×