Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość mama julkiiii
kobietki nie ma ktoraś do sprzedania dresu dla dziewczynki roz 92 ale chodzi mi o konkretnie kolor czarny z różowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli chciałybyście sprzedać ciuszki dla chłopca w rozmiarze 92-98cm to proszę dajcie znać na maila: Monikab84@poczta.onet.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Ja chcę sprzedać dosłownie taniości bo góra 5-7 zł za sztuki zależy co bo i po 2 i 3 zł sprzedam. Mam kilka bluzeczek po śpioszki na guziczki. Śpioszki też jeszcze mam. 5 par spodni w rozmiarze 80. Jedne na 86. Bluzeczek też jest kilka. Mam body ale malutkie około 74. Posiadam jeszcze karuzele do łóżeczka. Ubranko do chrztu na rozmiar 62. Zainteresowane proszę pisać izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 10 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 (zawyczaj jestem na niewidocznym, wiec piszcie) rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudowna mata edukacyjna, ochra
Mam do sprzedania: 1.Cudowna mate edukacyjna w formie ochraniacza na łozeczka- Rewelacja!! 2. 6 szt czapeczek na wiosne bawełnianych od 3 do 8 m-cy. 3. kombinezon wiosenny do 74 roz. 4.Zwykle grzechotki, mata i pozytywka Zobacz zakochasz sie w niektorych zestawach http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=623202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Ja chcę sprzedać dosłownie taniości bo góra 5-7 zł za sztuki zależy co bo i po 2 i 3 zł sprzedam. Mam kilka bluzeczek po śpioszki na guziczki. Śpioszki też jeszcze mam. 5 par spodni w rozmiarze 80. Jedne na 86. Bluzeczek też jest kilka. Mam body ale malutkie około 74. Posiadam jeszcze karuzele do łóżeczka. Ubranko do chrztu na rozmiar 62. Kilka sztuk czapeczek. Zainteresowane proszę pisać izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam do sprzedania
ubranka dla dziewczynki w rozm 56-62 takich firm jak next Disney early days itd (śpioszki, pajace , kombinezon, bluzeczki, pół śpiochy czapeczki niedrapki itd) łącznie 75szt Mam również do sprzedania huśtawkę fisher price RAINFOREST W STANIE IDEALNYM ORAZ ELEGANCKĄ SUKIENKĘ DLA DZIEWCZYNKI W WIEKU 3-4 LATKA PLUS BOLERKO ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT rodhahn@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje wózka typu parasolka taniego- pilne petka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 10 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam: Polarek w rozmiarze 68. Stan bardzo dobry. Ubranko do chrztu rozmiar 62 stan bardzo dobry. Śpiworek 0-6 miesięcy stan dobry. Kurteczka zimowa stan dobry rozmiar 80. Kurteczka wiosenna stan bardzo dobry rozmiar 80. 5 par spodni rozmiar 80 cm stan bardzo dobry. 2 pary spodni w rozmiarze 80 stan bardzo dobry. 2 pary śpioszków rozmiar 80 stan bardzo dobry. 2 pary pół śpioszków stan bardzo dobry rozmiar 74. 3 bluzeczki na guziczki w rozmiarze 86 stan bardzo dobry. 3 bluzeczki na guziczki w rozmiarze 80 stan dobry. 2 bluzeczki w rozmiarze 86 zakładane przez głowę stan dobry. 2 w rozmiarze 80 stan dobry. Bluza z kapturem w rozmiarze 86 stan bardzo dobry. Koszula w kratkę krótki rękaw stan bardzo dobry rozmiar 74. 2 razy body długi rękaw w rozmiarze 80 stan bardzo dobry. 7 czapeczek. 4 razy body krótki rękaw w rozmiarze 68-74 stan bardzo dobry. Karuzela z pozytywką i pluszowymi misiami jak nowa stan bardzo dobry. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt izabell20@interia.pl Rzeczy są naprawdę ładne i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
A jestem zainteresowana jakimś dresikiem w rozmiarze 92 na chłopczyka jak by któraś miała to proszę mi wysłać zdjęcia z cenami izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek BABY DESIGN BUNNY + Stan jak na używany bdb wiadomo nie wygląda jak nowy ale spisuje się super:) Jak ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt wyślę fotki: liv221@wp.pl Cena 150zł z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam wózek ABC design model rodeo(gondola+spacerówka) Kolor czerwony. Oraz mase niezniszczonych ciuszków ze śzkocji dla dziewczynki rozm 56 -80(kompletna wyprawkę) Jesli ktoś jest zainteresowany kupnek wóżka bądz ciuszków Więcej informacji -prosze pisac na maila uladialog@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupuupuupuupuup
uupuupuupuupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 10 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka rzeczy dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam karuzele do łóżeczka z pozytywką i pluszowymi misiami. Kosztowała 80 zł jest jak nowa ja chcę ja sprzedać za 30 zł plus koszt wysyłki. Myślę że opłaca się jak najbardziej bo jest jak nowa. Gratis mogę dorzucić kilka sztuk grzechotek. Jak ktoś chętny proszę pisać na meila wyślę wtedy zdjęcia. izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×