Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość do mania
kochana tcm to marka tchibo,wiec nie zanizaj sobie ceny-te kombinezony sa warte o wiele wiecej-taka dobra rada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze tchibo i są dużo więcej warte :) jednak ma on małe wady więc dałam za 30zł a sezon się kończy i itak nikt nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem że jest świetny :) lepszego nie miałam jeszcze jak ten tchibo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mania
no to zmien chociaz opis z tcm na tchibo-więcej osób go znajdzie:))zobaczysz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zmieniłam, nie wiem czemu ale widziałam na innych aukcjach te kombinezony i właśnie miały tcm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
Dziś jeszcze coś znalazłam do sprzedania: - polar dziecięcy na suwak Ziabaqlu fioletowo zielony, rozm. 68 - drewniane kolorowe puzzle kreatywne Educo, 16 elementów, dla dzieci od 18 mies. - koc akrylowy dzianinowy Peekaboo turkusowy, 105x90 cm - koc poliestrowy Pentelka fioletowy, puszysty, 110x90 cm - cienki kombinezon/ubranie jednoczęściowe C&A, bez stópek, zapinane na napy, z kapturem i kieszonkami, szare z turkusowo zielonym wykończeniem i aplikacjami, rozm. 68 - otulacz niemowlęcy Motherhood biały z seledynowym wykończeniem w kropki i kwiatki, zapinany na rzep, dla dzieci do 7 kg - drewniana szczotka do włosów z naturalnym włosiem Befaszczot - silikonowa nakładka na palec do mycia zębów i masażu dziąseł BabyOno, użyta zaledwie kilka razy, wysterylizowana Miltonem, bez etui - materiałowe książeczki edukacyjne Ikea Leka Cirkus i Mothercare Vintage - kartonowe puzzle Kaszubebe z kolorowymi zwierzątkami, 18 elementów, wiek 4+ - multiblokady do szafek Ikea Patrull, biało szare, 2 szt., muszą być mocowane wkrętami, bo były używane na klej, który nie jest już taki mocny i nie będzie chwytał - drewniane auto Bajo, białe, z dziurką umożliwiającą dziecku chwytanie, wiek 1+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
Sprostowanie: przepraszam nie puzzle, tylko domino Kaszubebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
W sumie to wystawiłabym jeszcze drewniany tor z samochodzikami ELC, ale brakuje 2 aut z tego zestawu i próbuję je znaleźć ...póki co bezskutecznie (zabawka ta może być ewentualnie używana jako kulodrom). Znalazłam też gryzak wodny Canpolu, który dorzucam do zabawek niemowlęcych o których pisałam przedwczoraj. Nadal nie mam kabla HDMI ...także zdjęcia muszą chwilę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
* Tor ELC składa się z 4 poziomów i załączonych 4 kolorowych samochodzików (z czego obecnie posiadam 2, a pozostałe staram się zlokalizować), wiek 1+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell24
Kupię od osoby konkretnej zestaw ubranek dla synka rozmiar 104-110. Zależy mi na spodenkach na lato, bluzach i spodniach. Jeżeli coś macie bardzo proszę o zdjęcia na maila i ceny. izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega paka
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega paka
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiara78
Witam wszystkie mamusie chętnie odkupie ubranka dla noworodka raczej uniwersalne oferty proszę przesyłać na email goska781@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell24
Mam do sprzedania ubranka zadbane po moim synku. Rozmiar 98-104. Ceny niskie. W skład ubranek wchodzą: 3 pary spodni. 2 bluzy. Bluzeczki cienkie na długi rękaw. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać izabell20@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×