Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość młodaamk
kupię wszystkie kosmetyki, łóżeczko, wózek, ubranka dla noworodka w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro.pl/cieplutki-kombinezon-m-s-9-12-miesiecy-i4489319499.html allegro.pl/uroczy-plaszczyk-next-9-12-miesiecy-i4489302909.html i inne :) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
młodaamk co dokładnie potrzebujesz?ja nakupiłam wszystkiego za duzo i mam troche na zbyciu.wózka,łóżeczka itp nie sprzedam bo mały ma dopiero 5 mies ale mam na zbyciu pare rzeczy nowych wogule nie używanych,używanych ale w stanie idealnym a potem takie które widać że są używane ale bez plam czy dziur.Mam koszule do karmienia,krem na brodawki,krem bambino,ziaja.witaminy d+k dla dziecka,nakładki na brodawki,rożek,majtki jednorazowe do szpitala,kilka smoczków w tym dwa avent nie otwarte,butelke do karmienia,butelke antykolkowa dr browns która u nas okazała sie rewelacyjna,kombinezon ciepły zimowy,bluzki ciazowe,kurtke zimowa ciazowa.ubranko do chrztu dla chłopca,rożek bialy do chrztu,rożek kolorowy usztywniany,śpioszki,kaftaniki,koszulki,body czapeczki,bluzeczki,spodenki,pościel z baldachimem nowa. i pewnie jeszcze bym coś znalazłs.Chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamk
Ale za ile chciałabym sprzedać te wszystkie rzeczy :)? jeszcze nie znam płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te produkty które są nowe lub prawie nie używane i wyglądają jak nowe chciałabym za pół ceny.Dajmy na to smoczek avent kosztował 11zł to chce 5,50, osłonki 8zł to chce 4 zł.butelka 10 zł -za 5zł,Pod wpływem koleżanki tyle nakupiłam i wydałam sporo pieniędzy niepotrzebnie:( Ciuszki są w stanie dobrym,noszą normalne ślady prania i użytkowania to chciałabym po 2 zł za sztuke.Jeśli któraś z was kupiłaby więcej sztuk to dorzuce w gratisie ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamk
ja chciałabym skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslijcie dziewczyny maila.postaram sie jutro porobic zdjecia i napisac co Jak i za ile.mam nadzieje ze mi synus da troche czasu.a i w jakim mies sie urodzi zebym wiedziala jakie ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agusiek1806@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
mam troszke ciuszków malutkich dla dziewczynki tanio piszcie na emaila to wysle zdjecia magda154@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie godziny allegro.pl/uroczy-plaszczyk-next-9-12-miesiecy-i4489302909.html allegro.pl/cieplutki-kombinezon-m-s-9-12-miesiecy-i4489319499.html allegro.pl/sztruksowa-kurteczka-dla-dziewczynki-6-9-miesiecy-i4488111212.html allegro.pl/zestaw-grzechotek-i-zawieszek-fisher-price-i4488124254.html allegro.pl/bobbi-shoes-adidasy-r-28-i4488124261.html allegro.pl/2x-legginsy-cool-club-i4488124247.html allegro.pl/torebki-do-przechowywania-pokarmu-canpol-babies-i4488124232.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam ciuszki od 0-5 mies chłopięce po 2zł za sztukę.Oraz akcesoria typu smoczki ,majtki jednorazowe,witaminy dla dzidzi itp nowe produkty których kupiłam za dużo.Chętnie sprzedam za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do zakupu konto masnya allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10425748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę wpisać w portalu olx nazwę Fotelik x-lander x-car 0-13 kg oraz Bright starts leżaczek bujaczek tak w tytule nazwane są moje oferty ;-) bujaczek i fotelik samochodowy, przystępne ceny plus negocjacja , zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro.pl/kurtka-ciazowa-casualwear-plaszczyk-rozm-40-42-i4589895265.html allegro.pl/cool-club-kurteczka-80-z-tygryskiem-i4586423136.html allegro.pl/garniturek-rampers-80-86-nowy-roczek-okazje-i4586452244.html ciuszki dziecięce oraz wiele innych po ciążowych, na dniach wystawię spodnie ciążowe, kurteczka ciążowa już się licytuje :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie angielskie używane ubranka w świetnym stanie, ponad 2,5 tys sztuk, zapraszamy :) http://e-rafix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviana
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabell27
Sprzedam ubranka po synku w dobrym stanie rozmiar 116-122. Tanio od 4 do 6 zł za sztukę. Spodnie, sweterek, bluzy, koszulki. Chętnym osobą wyślę zdjęcia wraz z cenami na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,mam dużo ubranek dla chlopczyka na rozm ok 98 ,wiele firmówek i nie tylko.Zainteresowanym przesle zdjęcia .Natomiast kupie spodnie dresowe na chlopczyka na rozm 104 tylko w bdb stanie i ubranka na dziewczynkę tez chetnie odkupie 140-146 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,nie podalam maila do ubranek na chlopczyka rozm .98 rafaelo100@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×