Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość jarek balwanek
ha ha ha ha ha!!!!!!! ale z ciebie kurwa meska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeede19080
a niby w ich islamabadzie nie smieja sie z imienia jarek...dla nich rodowite sa normalne..oni sa chociaz z krajow 3 swiata i dlatego emigruja,zeby zapenic sojej sponiewieranej kobiecie egzystencje..a nie jak polanscy....zapierdalac na budowie zeby postawic pol wsi browara.... mieszkam w de..nie mam nnic wspolnego z zenujaca emigracja angielska..w zauwazam ze polacy nie tylka ziona jadem do soich ale do kazdej innej nacji..kurwa tylko kochaja tych ktorym uslougoja...........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little k8
i on dalej z nia jest kirrraengland ? chciala go po tym wszystkim jak ja uswiadomilas? tylko nie mow ze tak bo strace wiare w kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrraengland
Prawdopodobnie sa nadal razem, bo nie wierze ze tamta dziewczyna przez 5 lat ani razu nie zauwazyla ze on ja zdradza (ja wiem tylko o 6, ale mozliwe ze bylo ich wiecej w cigu tych 5 lat) moim zdaniem ona wiedziala i wie jaki on jest mimo to kocha go i nadal chce z nim byc, jej wybor, ja zroobilam to co do mnie nalezalo i ja uswiadomilam z kim sie zadaje , i uwazam ze cos takiego co robi ta dziewczyna to nie MILOSC a brak wlasnej godnosci ;/ w zyciu nie dalabym sie ponownie tknac temu zboczonemu brudasowi, Pakistanczycy sa typem czlowieka, ktory zlapany za reke w lozku z ina kobieta potrafi ci wmawiac ze to NIE jest jego reka lub ze ty masz zwidy i wcale tam nie ma zadnej kobiety!! wspaniali aktorzy. dla przykladu moge opowiedziec, historie kiedy jeszcze bylam z "moim";/ Pakim. Byl wieczor kapalam sie, a kiedy wyszlam z lazienki zapomnialam tel, jednak on sie juz kapal, jak wyszedl byl jakis dziwny okazalo sie potem ze niby dostalam jakas wiadomosc sms i on ja przeczytal, podobno byla od jakiegos mojego znajomego z pracy ze nie mozemy sie jutro spotkac bo on szuka pracy itd... ja bardzo zdziwiona (bo nigdy sie z nikim nie umawialam, wolalalm byc przy boku mojego skarba;/) pobieglam do lazienki ale nie bylozadnego smsa, kiedy wrocilam do salonu z tel on zarzucil mi ze go skasowalam i ze zdradzam go na boku . przez TYDZIEN byl zly, tak ze prawie uwierzylamw to ze moze przez przypadek skasoalam tego sms(chociaz to bylo niemozliwe) po tygodniu zadal abym go przeprosila i obiecala ze to sie wicej nie powtorzy!! Ja tego samego wieczoru zadzwonilam do tamtego chlopaka z pracy i zapytalam czy wysylal mi jakakolwiek wiadomosc SMS a on ze nigdy mi nic nie pisal!! Tamten czlowiek probowal zrobic ze mnie psychola;/nigdy nie zapomne tamtej historii . Od tamtej pory cos mi w nim nie pasowalo , potem krok po kroku wychodzily jego klamstwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i-t-k-a
był kiedys u mnie pakistanczyk akurat były swieta bozego narodzenia mówił ze u nich w tradycji mułzumanskiej za choinke została bym rozstrzelana tam to drzewo to obraza czci muzulmanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki,twoja siostra musi sama wyczuc jego intencje,jezeli jest cwana da sobie rade.Nie rozumiem dlaczego ktos odsyla autorke do tematu ZONY MUZULMANOW zeby ja ostrzec,to post zalozony przez szczesliwa zone i wiele wypowiedzi pochodza wlasnie od takich zon(miedzy innymi ode mnie).bzdura jest ze jego rodzina mu zabroni taki zwiazek,jezeli kocha postawi na swoim.I jak ktos moze pisac ze balby sie Islamu,to chyba tylko z niewiedzy.Dzieci muzlmanow zawsze sa muzulmanami,nie znam innego przypadku zeby bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tenabonsojos,chyba trudno zyje sie w zwiazku zarowno kobiecie jak i mezczyznie w ktorym jedna strona rzadzi,he?bo napisalas ze rzadzisz.I piszesz ze on zmieni dla Ciebie wiare.Wiesz znam to srodowisko bardzo dobrze i zaden szanujacy sie muzulmanin wiary nie zmieni,moze predzej zmieni kobiete niz wiare?Wogole pomysl zeby tego od niego rzadac swiadczy o Twoim braku szacunku do niego.Piszesz ze mozesz sobie zastrzec ze w przypadku rozwodu on wraca do Pakistanu.Brak mi slow.Po co Ci wogole ten slub?Chcesz zatrzymac go sila kolo siebie?Bo logiczne ze w tym przypadku on nie bedzie robil nic co doprowadziloby do rozwodu,moze wlasnie przez to bedzie GRAL przed Toba wspanialego faceta?chyba mu wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitigateRow
Przerazila mnie Twoja opowiesc Kiraengland , takich ludzi powinno sie wieszac, zero szacunku dla uczuc drugiej osoby ... Jedyne co Ci moge zyczyc to abys drania nigdy juz nie miala nieprzyjemnosci spotkac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra dobra
moj nie nosi,bo nie nosi turbanow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to
wysmiac drugiego , sami zaloze sie ze nie wiecie nic na ten temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz slysze
ze muzlumanie nosza turbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie rozmawiamy
o religii, tylko o pochodzeniu, i kirraengland dala przyklad charakteru typowego pakistana, nie ma co sie czarowac. Sa jacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliverwoman
Hah, widze ze topic nadal zyje.Podpisuje sie obiema rekami i nogami, pod tym co napisalyscie, dziewczyny. Z moim "Jannim"(kochaniem) bylam ponad dwa lata, zakochana jak ten glupek.Gral idealnego faceta,wspanialego chlopaka, przyjaciela.Nie dawal zadnych sygnalow, absolutnie niczego, po czym, moznabyloby sie domyslec.Zdradzal mnie notorycznie kilka razy w tygodniu z pospolitymi kurwami w burdelach manchesterskich.Ponadto okazalo sie, ze obraca jeszcze dwie Polki.Na dwa tygodnie przed slubem sprawa sie rypla.Uslyszalam rozmowe przez tel., jak slodko gaworzy z jedna z nich, nazywajac ja Baby, i mowiac ze ja kocha. Pakistaniec to jednostka ktora bedzie ci wmawiac do upadlego, ze to co uslyszalas albo zobaczylas-jest wytworem twojej chorej wyobrazni. Pare razy uslyszalam od niego-"Ty masz wierzyc w to co mowie JA.Jak JA powiedzialem, ze jest tak czy tak, to znaczy ze tak jest." Oni potrafia powiedziec ze deszcz pada(podczas gdy swieci slonce)-z takim przekonaniem i tyle razy, ze w koncu normalny czlowiek zaczyna swirowac,bo wielokrotne klamstwa powtarzane wielokrotnie, w koncu wydaja sie byc prawda. Temat uwarunkowanej kulturowo potrzeby oszustwa i notorycznego klamania w zywe oczy u nacji arabskich i azjatyckich nie bez powodu wraca ciagle jak bumerang.Ciekawe, czemu nie mowi sie tak o Francuzach,Szwedach albo innych?Bo to prawda, ze Weseli Panowie o oliwkowym odcieniu skory KLAMIA TAK,JAK ODDYCHAJA.Najdziwniejszym wydaje sie byc fakt,ze absolutnie zadne normy kulturowo-religijne, zaden tam ich Islam,ani nic innego nie chamuje ich w takim postepowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
gdzie jest ten topik -żona muzułmanina,nie mogę znaleźć,a ktoś tu o nim wspomniał. Podajcie link ,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
dzięki za link,troszkę już poczytałam-dla mnie to masakra. Dobrze ,że nie poznałam wielu ciapaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueboard
Do kobiet, ktore pisza teksty typu:"nie oceniajcie czlowieka zanim go nie poznacie", "wszedzie sa dobrzy i zli ludzie", "to zalezy od przypadku", "kazdy czlowiek jest inny". Dlaczego Arabom i Pakistancom ciagle przypisuje sie przemoc, oszustwo i klamanie?Pewnie dlatego, ze sa tacy dobrzy, uczciwi i porzadni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
bluebard-wiesz jak mówia o Polakach za granicą?-miedzy innymi-złodzieje,pijaki,czy jestes pijakiem ,złodziejem? Wierz mi,że żadko ktoś z obcokrajowców ma inne zdanie o Polakach,cięzko im uwierzyć,że niektórzy sie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueboard
Tak zgadzam sie.To cecha narodowa polaczkow, tak samo jak nalogowe klamanie,oszukiwanie i stosowanie brutalnej przemocy przez narody arabskie.To fakt.Taka jest rzeczywistosc.Tylko te idiotki tutaj,co trafily na wyjatki probuja wszystkich dookola przekonywac,ze wyjatek stanowi regule.Tak niestety nie jest.Nawet sobie nie zdaja sprawy,ze rozpowszechniajac mity, o tym ze nie sa oni tacy zli,ze zalezy od egzemplarza, przykladaja reke do tego, ze kolejne zastepy naiwnych wachajacych sie kretynek wpieprza sie w zwiazki z tymi gnojkami, placac za to nierzadko dramatyczna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
blueboard-przyznaję Ci trochę racji,bo jeśli nawet te dziewczyny trafiły dobrze,choć o tym nie moga być przekonane,jeśli ich związek nie trwa parę latek,jeśli nie są mężatkami i nie mają dzieci,to powinny mieć świadomość ,że niestety większość takich związków nie wyglada super,kończy się źle.Pozwinny wiedzieć,że im się faktycznie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikittta1987
Podobna historia do silverwoman i kirrraengland, tez krecilam przez pewien czas ale nie z pakistanczykiem a turkiem, wydawal sie byc taki zangielszczony (od 9 roku zycia mieszkal w UK) ze w koncu poddalam sie i zaczelismy sie spotykac. Oczywiscie po kilku miesiacach wyszlo szydlo z worka i okazalo sie ze w innym miescie ma jakas kobiete (litwinke) z ktora jest juz baaardzo dlugo a przy okazji probowal przez ten czas kiedy byl ze mna wrocic do swojej bylej(polki) .. Brak mi slow na tych s... ! Juz nigdy wiecej nie dam sie tknac zadnemu z nich a jak ktorys jeszcze kiedys puści mi 'oczko' lub zagwizda na mnie na ulicy to przysiegam ze zawroce i dostanie w pysk (za mnie i za inne wykorzystane) ! Trzymajcie sie laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkkk
dziewczyny przeciez oni potrafia tak naklamac,ladnie sie usmiechnac a wiadomo jaka maja opinie o nas polkach jak przyjechalam do uk mialam do czynienia z hindusami,pracowalismy razem i codziennie musialam sluchac ich zaproszen to tu to tam,wiadomo na co liczyli...musialam tolerowac ale za zadne skarby bym sie z takim nie spotkala! nie mowiac juz o seksie,bo nawet nie moge sobie tego wyobrazic! bez zadnych rasistowskich aluzji,ale ci faceci z turcji,pakistanu,indii itp so po prostu ohydni!!!!!fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruch
Jeden babaj nie chce sie odczepic od mojej siostry juz od roku!!! I najgorsze jest to ze mozna mu dawac do zrozumienia to od samego poczatku a ten nadal swoje. No co za typ! Dzwoni na moja! komorke z zastrzezonego numeru na dodatek bo kiedys porzyczyla ode mnie telefon a on sam wzial sobie go i spisal moj numer. Moja siostra mowi ze przystojny jest ale strasznie nachalny. Powiedziala mu ze ma sie od niej odczepic i to ostro a on nic. Nie rozumie ze go nie chce. Aaaa no i do mnie sie jeszcze przyczepil. Kiedys odebralam w koncu od niego telefon i spytal sie czy Ola jest. No to ja mowie ze nie bo jej nie znam. ;) Na to on nadal drzwoni i ciagle to samo. W koncu ostatni raz jak od niego odebralam to zaczal mnie sie pytac jak sie nazywam. Z grzecznosci nie splawilam go. No i sie jeszcze spytal czy moze do mnie dzwonic. A ja w smiech ze nie. On sie spytal czemu. No to ja mowie ze nie umiem po angielsku za dobrze. :) No i chyba mu sie juz znudzilo bo kiedys umial co dwa dni dzwonic. Nie odbieralam bo patrze ze zastrzerzony tak wiec to on. No a pozniej drzwonil jeszcze z z innego numeru ale juz nie zastrzezonego to wtedy wlasNie dawalam sie zlapac. I sie wypytywal o wszystko. Ostatni jego znak byl na sylwestra. Wyslal smska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliverwoman
Jak wyjezdzalam do uk, uslyszalam jedno ostrzezenie od kolezanki bujajacej sie po europie od 15 lat:PAMIETAJ, NIGDY NIE WIERZ ARABOWI ANI ZADNEMU HINDUSOWI ANI PAKISTANCOWI.ONI ZAAAAAWSZEEEEE NA KONCU CIE OSZUKAJA.Ja oczywiscie glupiutka Polka, nic z tego nie kumalam i nie wierzylam.Nie ma jak doswiadczenie... .Kop w dupe, jaki dostalam od zycia dzieki dwuletniemu zwiazkowi z pakistanskim gnojem, ktory mnie oszukal otrzezwil calkowicie moj umysl i uczucia.Polecam naiwnym kretynkom tutaj tego typu terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie dziewczyny
na taki zwiazek w ktorym dziewczyna mieszka z takim pakistanskim gnojem, pracuje i spedza niemalze kazda wolna chwile, a na koncu i tak sie okazuje ze ja zdradzal?? jak oni to robia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam
a ja tez mam faceta "ciapaka",dzis wracam po urlopie do Anglii ale jakos mnie to wcale nie cieszy,i tak sie zastanawiam czy to ja zwariowalam wiazac sie z nim,czy ludzie dookola wmawiajacy mi ze "wszystko co ciapate jest zle"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliverwoman
Kazda jedna pani madralinska, przekonujaca wszystkich dookola jaka to jest szczesliwa u boku pakola, niech se dokladnie sprawdzi jaka jest sytuacja wizowa szczesliwego u jej boku pakistanskiego michalka.Znakomita wiekszosc tych gnojkow wjezdza do Europy na tymczasowych wizach studenckich,a jedynym wyjsciem na pozostanie jest slub z obywatelka Unii.Zawrocic w glowie glupiutkiej Polce czy Estonce to standartowa procedura.Jeden drugiego szkoli jeszcze jak to sie robi, zeby glupia baba uwierzyla i poszla do oltarza, przekonana, ze trafil jej sie wyjatkowy kasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliverwoman
Pierwsza, najwazniejsza rzecz, jaka robia przedstawiciele hindusko-pakistanskiej swoloczy, po wjezdzie do Europy na tymczasowej wizie, to szukanie i wykorzystywanie kazdej okazji, zeby zlapac zone z papierami.Nagel MASOWO SIE ZAKOCHUJA-dziwne nie?Ci ktorzy osiagneli mistrzowski kunszt manipulowania uczuciami ofiary doprowadzaja, do tego, ze taka niczego nie swiadoma idiotka, zaczyna bezgranicznie wierzyc skurwysynowi.On oczywiscie pilnuje sie jak moze i perfekcyjnie odgrywa role ksiecia.Do poki uzyska to na czym mu naprawde zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×