Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość czikittta1987
hej, silverwoman masz racje. Wiekszosc z tych gnoi poluje na europejskie laski tylko aby dostac wize, ale co z tymi ktorzy sa juz obywatelami angielskimi ? chodzi tylko o sex ? przeciez rownie dobrze mogliby wybzykac jakas inna narodowosc, niekoniecznie europejke.. moze jestem za glupia aby ich zrozumiec a moze to po prostu oni sa za dobrymi aktorzynami. Jak spiewa Rihanna w 'Take a bow' ..'and the award for the best liar goes to you..'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikittta1987
oczywiscie chodzi o tych wszystkich pakistanow i im podobnych ciapolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biolożka
Prędzej czy później wracam do tego wątku... Ja wciąż z moim Pakolem, na odległość, z odwiedzaniem się mniej więcej raz na miesiąc (ostatnio na Sylwestra on był tutaj i byliśmy z moimi znajomymi w Krakowie). Wciąż niby wszystko w porządku, ale ostatnio...nie wiem, może to moja podświadomość... dziwne myśli, nieprzesapana noc ostatnio. Nie mogę mu do końca zaufać. Wczoraj kłóciłam się z nim przez telefon. Jemu zawsze się wszystko podoba, wszystko jest super, nic ani nikt go nie wkurza... za to zmienia zdanie niemalże odruchowo. Nie wiem już... mam mnóstwo obaw. Myślenia nie wyłączyłam i może dlatego to mi przeszkadza. Mam wrażenie, że on czasem czeka aż ja odpowiem, żeby potem z użyciem innych słów powtórzyć to, co ja mówiłam. To zawsze działa (na mnie na pewno), ale za którymś razem zaczęłam zauważać ten schemat. O to się wczoraj kłóciliśmy. Jak to często bywa było bardzo dramatycznie a na końcu rozmowy prawdziwa ulga, gdy doszliśmy do jakichś wniosków. Ale jest też i druga strona. Jakby nie było on wydaje mi się porządnym człowiekiem. Moi znajomi go polubili. Zwłaszcza popierają go faceci, zabawne;p Dzwoni codziennie, jest taki jakby 'odważny', ale nieśmiały. Ok, wygadałam się trochę. do dagmariny: mam bardzo podobnie z tym zaufaniem 'na 100%'... To oczywiście prawda, że niby jakiemu facetowi można ufać na 100%, ale w tym przypadku chodzi o jeszcze inny rodzaj zaufania, trochę jakby kontrolę samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliverwoman
Do Biolozki: Wystarczy mi to co napisalas... Jezu, ze tez oni wszscy musza grac w ten sam sposob.Moj bardzo czesto wydawal sie byc "zgodny" i ulegly jak piesek.Oczywiscie chodzi tu o uspienie czujnosci i wzbudzenie zaufania.Dopiero potem uswiadomilam sobie, ze to kolejny element manipulacji.Widzisz oni wszyscy sa tacy "niesmiali",w przeciwienstwie do polskich chamow dookola, bo wiedza ze polska panienka na to poleci.Potrafia zachowac sie wzorowo, a nawet czasem nieszkodliwie poklocic, zeby wygladalo za rozowo.Wszystko przemyslane.Niestety do czasu, dopoki nie dostana tego na czym naprawde im zalezy. A z tym lubieniem go przez Twoich znajomych z Polski:co kompletnie nieswiadomi ludzie z tego kraju moga wiedziec o klimatach perfidnego wciagania Polek w malzenstwa dla paierow, manipulowania, udawania zakochanego, porzadnego i rownego faceta?-NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliverwoman
Jesli chodzi o "odwiedzanie sie raz na miesiac"-wybacz szczerosc-pewnie juz sobie zorganizowal za twoimi plecami ze dwie, trzy takie same panienki jak Ty,i dla kazdej jest potencjalnym kandydatem na meza, tym wysnionym ksieciuniem.Mam nadzieje ze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prie4St
Turbany takie juz sa i nic nie poradzicie,nie da sie ich zmienic !!! A polki same sa sobie winne ze ich 'ciapaki' tak przesladuja, zobaczy taka ciemna karnacje, brazowe oczy i biale zeby to zaczyna robic liste gosci weselnych. W glowie sie nie miesci, macie 100 przykladow pakistana skurwiela na 2 przyklady pakistana aniola a i tak to do was marnie przemawia. Przyjedzie taka z malej wioski do UK i jest oczarowana uprzejmoscia ciapakow. Laski oczy szerzej otworzyc i uszy nastawic!!! Chyba nie powiecie mi ze to co sie o nich mowi (w Angii w Niemczech czy tez w Polsce) to wszystko z palca wyssane jest!! Pozdrawiam te rozgarniete rodaczki z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxbiedroneczkaxxx
Nie zgodze sie z tym, kazdy jest inny i ma inna osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicerygirl
No tak, przepraszam, dobrze ze przypomnialas o tym drobnym szczegole.Kazdy pakistaniec ma inna osobowosc, jak kazdy czlowiek na tym swiecie.Niestety,uwarunkowana kulturowo potrzeba klamstwa, przemoc wobec kobiet,plus-interes w postaci zdobycia papierow Unii Europejskiej za wszelka cene,wykorzystujac naiwnosc naszych rodaczek jakos laczy ich wszystkich, i jest wyjatkowo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina_90
Zgadzam sie z wiekszoscia wypowiedzi. Sama bylam w ''zwiazku'' z Pakistanczykiem. Juz na poczatku znajomosci ( poznalam go w ostatnie wakacje) wiedzialam, ze mnie oszukuje, olewa, a nawet czesto ignoruje, ale glupia bylam zauroczona, normalnie wpatrzona jak w bostwo. Bo to cos nowego, inny niz Polak. Powoli mi przechodzilo, zostal jednak pociag fizyczny (on jest najlepszy w lozku jakiego mozna sobie wymarzyc!) No i z czasem sie dowiedzialam, ze ma zone Polke. Nawet razem mieszkaja!!! Trudno bylo mi w to uwierzyc, ale on to potwierdzil ;( powiedzial, ze sa po rozwodzie ( nie chce mie sie w to wierzyc) ale nadal sie przyjaznilismy, wlasciwie to byl zwiazek bez zobowiazan heh obojgu bylo tak wygodnie.. dopoki sie nie zakochalam heh namawialam go zeby sie od niej wyprowadzil i w koncu mi to obiecal. Od polowy grudnia nie uprawialismy seksu ( ciekawe jak dlugo bede twarda bo naprawde trudno mu sie oprzec, wie jak zagrac itp. ale wiem tez ze po prostu mnie wykorzystuje, mimo to nie potrafie inaczej :| ) W lutym leci na miesiac do Pakistanu, jego siostra wychodzi za maz, a jak wroci, zmieni mieszkanie. Zobaczymy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiaze ze slonca
Do tej wyzej:za kogo mialabys faceta, ktorego z premedytacja bezczelnie oszukiwalas,a on jakby mial klapki na oczach i dalej utrzyywal z toba kontakt?-jestes zwykla idiotka, nadajaca sie do wyjebania i wyrzucenia na smietnik stosownie do twojego zachowania cie oceniam.glupie durowate pindy sa od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jestem z syryjczykiem po slubie i bardzo dobrze sie dogadujemy On mial juz papiery wczesniej jezdzimy razem do pl i jakos nie mam problemow zadnych jesli sie trafi na skur****la to pech!!! wszyscy faceci sa tacy sami nie wazne czy polak czy arab czy chinczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam opowiem
swoja historie. Poznalam pakistanczka przez net. I wiecie co? Mozna nawet powiedziec ze byl uczciwy ani razu nie powiedzial ani nie napisal ze kocha. Jedyne o co mu chodzilo to slub :) Ja jako osoba szczera do bolu i znajaca sie o co w zyciu chodzi-jemu o papiery chodzilo oczywiscie. Powiedzialam mu ze wezme z nim ten slub ale jak mi zaplaci 40tys zl. On kazal przemyslec ze ja juz "stara panna" (no sorry mam 28 lat) i ze maz by mi sie przydal wiec niech sie lepiej namysle na niego bo juz nikt niebedzie mnie chcial. I ktoregos razu dzwoni mi na kom. ze jest w PL w warszawie- ze jest sedzia ktory nam slubu udzieli bez zbednych formalnosci i zebym ja sie spakowala i do wawy do niego jechala. Pytam czy ma pieniadze a on mowi ze myslal ze sie rozmyslilam i wogole. Wiec nie pojechalam i slubu nie wzielam. Taka moja historia byla. On wiecej sie nie odezwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he dobre:) U mnie tez chlopaki szukaja polek na zony! Nawet jeden mi marudzil zebym mu znalazla taka powiedzial ze to ja pieniadze bede trzymala i w razie czego to bede wiedziala komu dac heeeeeeeee Ja bym sie nie platala w taki slub pozniej tylko same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhmadxxd
7 czescii http://www.youtube.com/watch?v=2GpRfaav5c4 Film dokumentalny który ma na celu otworzenie nam oczu, uświadomienie i postawienie w stan obrony przed realnym zagrożeniem ze strony radykalnych muzułmanów, których celem jest wprowadzenie światowego prawa szariatu, opanowanie i stworzenie rządów religijnych w Europie i Ameryce, całkowita destrukcja słowa WOLNOŚĆ w pojęciu jakim dziś je znamy. Liczba muzułmanów z 150 milionów na początku XX wieku wzrosła do miliarda dwustu milionów. Przyrost naturalny muzułmanów jest wielokrotnie większy od przyrostu naturalnego wśród chrześcijan. Np. Obecnie 10% mieszkańców samej Francji to wyznawcy Islamu, a ich przyrost naturalny w porównaniu z resztą obywateli jest 4-5 razy większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura000
Film jest o radykalnych muzułmanach, a nie o ogóle! W każdej religii znajdują się różni ludzie... Poza tym faktycznie, to, że część taka jest, to nie znaczy, że wszyscy! A Ci Pakistańczycy z UK to nawet mają niezbyt ciekawe czy pozytywne zdanie wyrobione u Pakistańczyków mieszkających u siebie! To znaczy, że pozwalają sobie na wiele widząc, jak to 'białe' są łatwe... Potem nic dziwnego, że 'ciapaci' podlatują np. do Polek, bo wiedzą, że mają łatwą zdobycz... Nie mówię, że wszystkie są takie, ale według kolejnej 'REGUŁY' (tak samo jak regułą dla większości z was jest, że oni wszyscy są źli) to w większości się puszczamy czy łatwo jest nas zdobyć, nie wiem, ujmijcie to jak chcecie. Sama znam wielu "ciapatych", część z nich to naprawdę fajni ludzie, na niektórych się zawiodłam, to oczywiste, niektórzy również mnie denerwowali, ale to identyczna sytuacja jak z Polakami. Różnicami tylko były religia, narodowość i karnacja, tak to są to tacy sami ludzie jak my. Sama mam chłopaka Pakistańczyka od pół roku i jest mi z nim bardzo dobrze. Wiadomo, jak wszędzie są wzloty i upadki. Jego rodzina wie o mnie, więc czuję się bezpiecznie od tej strony. Rozumiem wasze uprzedzenia, ale z drugiej strony powiem wam, że po tym, co usłyszałam, to takim przykro jest, gdy europejczycy nazywają ich terrorystami... Chcieliby być równi, ale oczywiście z góry są szufladkowani. Mam nadzieję, że chociaż niektórzy otrzymają jakikolwiek i kiedykolwiek szacunek ze strony tych, którzy tak rasistowsko wypowiadali się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahmudxd
laura000 -Nie chwal dnia przed zachodem,moze jestes poprostu zwykly inkubatorem do malpolizacji europy,i zlewem spermy allaha hahaha ps nazywajmy rzeczy po imieniu-pakol,albaniec,kurd,murzyn etc........=SMIERDZACY BRUDAS NIEROBAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahmudxd
brudas,krotko mowiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura000
Nie chwalę dnia przed zachodem. Poza tym zastanawiam się, co jest lepsze - czy być tzw, jak to ty ująłeś, 'zlewem spermy Allaha' czy 'zlewem spermy ch**a polaka', który tak samo jak te tzw 'brudasy', równie dobrze może zachowywać się w taki sposób. Porównując poprzedni związek, teraz jest zdecydowanie lepiej. A ogólnie mówiąc, wszystko zależy od człowieka i najpierw sklasyfikuj sam siebie, zanim zajmiesz się innymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskryminacja
sam jestes smierdzacy dyskryminujacym skurwialym polaczkiem cwaniaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mahmudux to sobie
porównaj liczbe Murzynow i Polaków w Harvardzie. O muzułmanach nie wspomne ( brudas, nierobas hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura000
niech każdy lepiej zajmie się własnym interesem. macie problem. poza tym po co wam marnować czas, wrzucając na ludzi, którzy w większości nigdy wam nic złego nie zrobili? może jakieś pojedyncze przypadki, ale założę się, że duża część wrzuca, bo po prostu 'takie są stereotypy'. wrzućcie na luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhmadxd
laura000 Ja nie mam nic do nich,do takich malpich zwiazkow tez nie, dopoty inkubator,mieszka w kraju swojego smierdziela,a nie na ziemiach za ktore nasi dziadkowie przelewali krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura000
hahahahahahahahaahah :D bardzo mnie twe posty muhmadxd ubawiły. dzięki za poprawę humoru wieczorem, jesteś mistrzem w wymyślaniu cudownych określeń i nierealnych historii, gratuluję ;) tak więc nie marnuj swojego talentu tutaj i zajmij się czymś bardziej twórczym czy rozwijającym twe zdolności :D powodzenia hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraverde
ktos wyzej napisal ze pakistanczyk zdradza lub ma zone ,ale nie mozesz mu sie oprzec bo niby jest taki idealny z lozku? dziewczyno niewazne skad on pochodzi,ale szanuj sie,bo wiadomo ze on cie tylko wykorzystuje ja bym na twoim miejscu uciela kontakt,co to w ogole znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhmadxd
laura000 -rozumiem ze piszesz tak pozno bo na szmacie w hotelu jezdzisz,a twoj smierdziel w kebabie innit?wracaj do polski dojic reka krowy,zamiast ciagnac geba pakistanskie fiuty.nawet pewnie nie wiesz ze oni ruchaja tez kozy,takze poleczka szmateczka to dla nich wypas.bo czym jest tapetowany ryj ahhh romeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura000
A ja rozumiem siedzisz tak wcześnie, bo nigdzie do roboty cię nie chcą przyjąć czy rzuciłaś (wnioskując po twojej wcześniejszej wypowiedzi jesteś dziewczyną, a może hermafrodytą, skoro taki nick wybrałaś? :D) szkołę? Albo na nocne zmiany pracujesz gdzieś na lewo? Poza tym, nie jestem zagranicą i nie pracuję jeszcze, uczę się :P Mam jakieś ambicje wyższe niż przesiadywanie na tym forum i pisanie po parę postów jeden po drugim czy też dojenie krowy albo jeżdżenie po szmacie, jak to ty ujęłaś. Lepiej ty weź się do roboty ;) tylko znajdź taką, która zbytnio rączek Ci nie pobrudzi ani paznokci nie połamie ;) praca tzw. "sekretarki" po godzinach również będzie odpowiednia ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saira
muhmadxd prawdziwi muzułmanie nie są terrorystami, islam to religia pokoju, a poza tym dla nich bardzo ważne jest aby ich ciało zostało pochowane w całości i to najlepiej w ciągu 24 h , więc dlaczego rozpierdzielaliby swoje ciała na drobnice. terroryści to nie muzułmanie, to jakieś odpadki genetyczne podobne do Ciebie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muhmadxd
heh, nazwanie pakistańczyka (wogóle muzułamanina) brudasem jest śmieszne, jak wiadomo religia nakazuje ich obmyć się przed każdą modlitwą, a powinni ich odmawiać 5 dziennie, sama jestem żoną pakistańczyka i wiem że jest to niesamowicie czysty czowiek, a na dodatek nie śmierdzi piwem, wódą, i tygodniowymi skarpetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×