Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość jukoko
Witam Was. Nie mam chlopaka ani z Indii ani z Pakistanu ale dziwie sie niektorym wypowiedziom Polakow i Polek, wychowanych podobno w wartosciach chrzescijanskich - ze wyrazaja sie o innych narodowosciach z jakas dziwna nienawiscia. "Pakol'? CO to za okreslenie? Czy milo by Wam bylo gdyby ktos nazywal Was Polaczkami...Zastanowcie sie troche zanim cos napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym Ci napisała niech siostra ucieka od tego kolesia jak najszybciej, bo mam zatargi z pakistanem i zaczelam nienawidziec ich wszystkich mimo że swego czasu znalam dwoch normalnych pakistanow, ale kto wie moze to byla tylko gra mily bo czegoś chcial, nie wiem nie wnikam w to już.ale jako normalny czlowiek moge powiedzieć tyle jeśli jest jej z nim dobrze to niech żyje z nim sobie.Ale slyszalam tutaj mieszkając w UK że oni nie mogą ożenić się z kobieta nie pakistanką, też slyszalam że dziewczyna byla z facetem pakistanem ktory po domniemanym slubie traktowal ja jak korwe i mial inne na boku a ona nie miala prawa slowem się zbuntować.Także życze duuużo szczęścia Twojej siostrze.Pamiętaj że oni od malego mają wpajane że kobieta jest gorsza i że inne religie to niewierzący tylko islam jest najważniejszy.Więc prędzej czy puzniej zaczną się problemy związane z różnicą religii, aha i Twoja siostra będąc chrzescijanką to sorki ale będzie musiala przejsc na muslim jak będzie z nim ślub brac, bo z nich żaden wiary swojej nie zmieni.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka 2
Chcialam dodac ze to bylo dawno. Oni sa szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abo
wiele kobiet tu piszących i śpiewajacych peany na cześć arabów są przyjaciółkami od trzech , czterech lat , mało pisze żon takowych menów , cóz można powiedzieć będąc tylko jego dziewczyną , nie mieszkając w jego kraju ? nic !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala rada
dziewczyny wiecie dlaczego kazdy z waszych pakistanscow, turkow, hindusow i innych arabow bedzie zawsze takim manipulatorem? Powiem wam to co powiedzial mi pewien stary, glupi zakochany we mnie Egipcjanin, ktory juz ma paszport brytyjski i kretyn myslal ze ja go potrzbuje zeby tu byc, hehe. Oczywiscie jest po rozwodzie z "glupia, zepsuta "Irlandka jak mowil. Otoz, oni tak robia, bo maja zobowiazania w kraju, z ktorego pochodza. Oni dostaja sie tu roznymi, nielegalnymi drogami, pieniadze na ta podroz sklada sie cala, powtarzam CALA jego rodzina, byle by tylko on sie dostal do UK, Niemiec lub innego kraju zachodniej Europy. Potem jak juz sa, w miare sie "ustawia" maja robic "baze" dla pozostalych czlonkow rodziny. W tym czasie cala rodzina sle mu tez pieniadze na otwarcie wlasnego biznesu, gdzie tez umozliwia zatrudnienie swoich. Jak chcecie z czyms takim walczyc, oni beda mieli uciety leb jak nie splaca tych zobowiazan. Wiec w przypadku takiej "organizacji" wy Polki jestescie tylko srodkiem do celu, ktory musza zrealizowac. Ja sie nad nimi nie lituje, bo wiem, ze to skurwiele, i jak jakis probuje mnie poderwac to odrazu mowie, ze muslin powinien wracac do swoich koz, a nie chodzic miedzy ludzi, to sa w szoku, no to ja im mowie, czytalam Koran i wiem jak traktujecie kobiety i dziewczynki, a slinic sie to mozesz do sera a nie do mnie. I koniec dyskusji. Dziewczyny z nimi nie ma wyjatkow, wczesniej czy pozniej wyjdzie z niego religia, kwestia czasu. Poza tym co to za malzenstwo, gdzie kobieta od poczatku na starcie musi sie zabezpieczac przed mezem, na jakas ewentualnosc. Ja tez mialam ojca polskiego-katolika co sie nade mna znecal i wszyscy na to pozwalali, ale chociaz moglam uciec z domu przed nim, a od muslina nie uciekniecie, te skurczybyki zadziorne sa, uparne, beda cie szukac, przesladowac, nasylac jak jakas mafia, swja rodzine. O samo robia Cyganie. Od takich potem ciezko uciec, bo traktuja sie juz jak swoja wlasnosc. Oni sa niereformowalni, co bylo widac w przypadku terrorystow w UK, emigracja w drugim pokoleniu, ksztalceni w UK i podlozyli bomby. Trzymajcie sie od nich z daleka, a na zaczepki ostro reagujcie i prawda na ustach, ze wiecie co robia ich rodacy z kobietami w kraju i ze to ludzkie smieci, tylko udajace cywilizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez doswiadczenia
dobrze ze Cie oswiecil ten egipcjanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo Anglia, największym rasustą jest polak? hehe to się uśmialam, to malo wiesz o życiu skoro tak gadasz, pojedz do Ameryki a zobaczysz kto jest najiększym rasistą a pewnie przy okazji Tobie buzke oklepie jakis czarnoskory gangsta.Bialemu nie wolno powiedziec czarny bo zaraz jest to traktowane za rasizm i mozna być poslanym do sądu o to, ale jak czarny mówi bialas albo ubliża jakieś bialej kobiecie to takim uchodzi na sucho.Z nas robią rasistów ale to oni są największymi rasistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abo ja bym nie chciała tam wyjechać z jednym z nich, oni tutaj potrafią być kochani ale tam potrafią się zmienić na hama i brutala pod wplywem swojej rodziny.Wiem że może jakiś maly procent z nich to normalni ludzie nie mający zrytej psychiki.Ale skąd mialabym np. wiedzieć czy ten z ktorym bym była jest z tych normalnych czy z tych chorych psychicznie? nikt tego nie wie dopuki się nie przekona na wlasnej skorze, gorzej jak trafie na chama to życie mam zmarnowane na bank.Mam sąsiadke ktora jest więziona w jednym z ich kraji, na początku on też był kochany i co teraz, dziewczyna jest przegrana bo nikt nie potrafi jej uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhamedSzczyn
do mala rada swietnie napiosane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhamedSzczyn
pewnie te 10% to polkostanki zwane tez tipsiarami poleczkami-szmateczkami,pozdrowienia dla nich srodkowym palcem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja
ja nie jestem z Pakolem, ale z Turasem. Moj maz brdzo sie po slubie zmienil, bardzooo.... Na poczatku wciaz byly klotnie, nie potrafil pojsc na kompromis, zawsze musialo byc tak jak on chce. Prezenty czy kwiaty kupowal od swieta/urodziny/ i ogolnie straszny byl z niego burak, a ja go kochalam. Ktos powie naiwna, ale ja tez nie byla sluzka. Mialam swoje zdanie, swoich znajomych etc. Po slubie moj maz zmienil sie o 180stopni. Kupuje mi kwiaty ot tak, zawsze pyta mnie o zdanie, rozumie, ze jestem Polka i wiele rzeczy musi akceptowac takimi jakie sa. Swieta obchodzimy razem/tzn ja nie obchodze ramadanu, bo nie wyobrazalabym sobie nie jesc caly dzien, ale z respektu dla meza nie jadam przy nim/. Z klotni zostal tylko proch. Takze kazdy moze sie po slubie zmienic, ale nie koniecznie oznacza, ze na gorsze. Moj maz tlumaczy to tym, ze zobaczyl, ze pomimo jego wad ja go bardzo kocham, ze moja milosc jest do niego bardzo silna, silniejsza od porozrzucanych skarpetek, dlatego on chce mnie kochac bardzije niz ja jego. Czasem sie lapie na tym, ze faktycznie chyba osiagnal stan, gdzie jego milosc do mnie jest silniejsza, niz moja do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
PAKUSY TO NAJWIEKSZE SCIERWA NA ZIEMI A LASKI KTORE SIE Z NIMI WIAZA SA TAKIE SAME TAKA JEST PRAWDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiki1006
racja,to nie laski a inkubatory i zlewy sperm malpich ras.tyczy sie to wszystkich turasow,paki,arab i inne brudasy np albance polki to inkubatory i zlewy sperm powtarzam.ps bym zapomnial sa tez visowymi tanimi malowanym zlewami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien temat na malpa
lepiej brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraverde
do wiki1006 i TEGO CZEGOS nizej co za brak kultury, co za rasizm, brak tolerancji, glupota jak kobiete mozna nazwac zlewem sperm malpich ras?!?!!? to sie w glowie nie miesci,co cie to interesuje kto sie z kim spotyka.kazdy ma swoje zycie i swoje wybory.... sam pewnie jestes jakims obskurnym 'brudasem' co siedzi sam,albo od czasu do czasu z koleszkami na wodeczke...i co soba reprezentujesz,idioto? wstyd mi za swoich rodakow wtakich sytuacjach,powinni cie leczyc albo zamknac na zawsze,abys nie szerzyl takiej herezji....brak slow...ale nie martw spotka cie cos co nauczy,ze trzeba miec szacunek..ale nawet nie znasz definicji tego slowa... zajmij sie soba i swoje sperma co pewnie sie marnuje od wielu lat bo zadna madra kobieta kijem od szczotki by cie nie dotknela!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaa
ojjj hola,z tym kijem do szczotki to przesadziles zlewiku!!zawsze moge sie spuscic na polke-zlew spermy malpich ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaa
a dwa nie kobiete a polke a to roznica hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzo111
Mi nie szkoda wszystkich zlewow co cierpia tortury, upokorzenia, obelgi, wirusy i opryszki cip spowodowane przez ciapatych. Pakoli nie nawidze i zygac mi sie chce jakie jestescie tepe i myslicie ze sa szarmandzcy, mili , wyksztalceni, uprzejmi itp. Wiecie co oni maja do ruchania? ladnych pakistanek jest troche ale ojciec je wydaje tylko dobrze ustawionemu kolesiowi. Reszta ciapatych musi walic w te ich pasztety okryte szmatami, co maja zarosniete plecy i jedna brew. Nie wspomnne o pizdzisku i nogach (tego akurat nie widzialem) Wiec sie nie dziwcie ze sie slinia sie nawet na was nawet jak nie jestescie najpiekniejsze. Oni nie moga sie zenic z biala nie muzulmanka i wroci do paszteta co mu ojciec wynajdzie. Ja znam pakoli jako oszusci, alfonsi i nienawidza strasznie Polakow. Reszta arabusow i tym podobnych to dla mnie jeden ch.. Tyle sie pisze ze angielki to lachony i wogole daja kazdemu. Poprawka znam duzo angielek i fakt ze moga dac kazdemu, ale nie arabusom i pakolom i tym podobnym. To sie nazywa poczucie godnosci rasowej. I to nie jest do konca rasizm bo blizej im jest sie zwiazac z czarnym niz z tymi kozami. Zegnam ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownik
to sie zgadza wszystko tyle co ja sie tutaj naogladalem i nasluchalem w UK, po tym wszystkim wiem jedno polka ktora byla za granica ma u mnie natychmiastowy ban, bo ja sie szanuje dobrze ze jeszcze sa w PL skromne fajne dziewczeta pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wam opowiem...
Doje Drogie Panie. Może trochę o mnie- młoda, wyglądająca (to nie autoreklama, tylko istotne jest,że te szumowiny wybierają najatrakcyjniejsze partie), pani architekt a do tego doradca finansowy- cała ja. Sprytna i na codzień zawodowo z racji finansów spotykałam się z różnymi kłamstwami, myślałam, że nikt na świecie nie jest w stanie mnie oszukać. Bo wyrastałam w Europie, tu nikt nie kłamie w żywe oczy i z takim przekonaniem (wiem, wiem, są wyjątki). Zaden pan narodowości kraju europejskiego nie zniży się az tak, natomiast szuja i ścierwo narodu pakistańskiego jakie poznałam, przekroczyło wszelkie granice. Nie dość że rżnął głupa, co widziałam ale ignorowałam, to jeszcze do tego próbował grać na emocjach, gdy nie wychodziły mu zagrywki w stylu :"żal dupe ściśnie" wtedy próbował robić ze mnie idiotkę i wyzywał, na co reagowałam stoickim spokojem i olewałam jak brudasa przystało olewać. Gdy widział, że obraził mnie twierdził, że jesteśmy przyjaciółmi (to w późniejszej fazie) lub że mnie kocha i może do mnie tak mówić, po czym dodawał, ze jest dzentelmenem i dobrym człowiekiem (tak, teraz pewnie drapiesz się po głowie i zadajesz pytania: kto ze zdrowym rozumem wyzywa wykształconą kobietę a potem mówi ze jest dzentelmenem pierwszej klasy- odpowiedz prosta, ktoś tak zakłamany, samolubny, arogancki jak pakistańczyk). Raz bez mojej wiedzy przebił prezerwatywę a dokładnie wiedział że mam dni płodne- pier***ona szmata pakistańskie ścierwo, musiałam jechać do Szwajcarii po tabletki poronne, bo mam uczulenie na składnik zawart w niektórych farmakologicznych środkach, a że zależało mi na czasie to w saamolot i do Zurychu po tabletki. Ale mściwa jestem. NAjpierw udawałam zakochaną, ale tylko udawałam bo poprzysięgłam sobię zemstę na tym gnoju. pewnego wieczoru kłądąc się spać dostałam telefon od gnoja i postanowiłam ze pogadam 1 minute i powiem ze kolega dzwoni, pilna sprawa- musze odebrac- oni szybko sie denerwuja, nawet bardzo szybko i nie tyle co sa zazdrosni, tylko płoną gdy ich plany nie ida zaplanowanym torem) innym razem gdy preawił mi komplementy i cytował wiersze, gdy skonczyl zapytał jak mi sie podoba, na co ja: coś mówiłeś? zamysliłam się. a po chwili dodałam: wiesz muszę iść robić projekt, do usłyszenia i wyszłam ale z miną aniołka, wtedy ten sam facet ktory piec minut temu był romantycznym wierszokletą wybuchł, złość eksplodowała, na to ja z lekkim usmiechcem i sarkazmem odparłam: gentelmeni nie uzywaja wulgaryzmów. Nato on mi że to moja wina, ze jestem do niczego, ze jak zechce to mnoze mnie kupic tyle ma pieniedzy (na takie slowa nie mozna reagowac agresja, mimo ze malo nie wybuchlam usmiechnelam sie i powiedzialam, to wez swoje pieniadze i kup sobie zone na swoim poziomie, bo boje sie ze na mnie musialbys wziac jeszcze kilka kredytów. Podchodzil mnie setki razy ale utartym schematem, ktory opanowalam do perfekcji. Za to onod kiedy zaczelam sie kulturalnie stawiac obrał mnie jako wyzwanie ze mnie w sobie rozkocha, niestety u mnie jest tylko jedna szansa. Pewnego dnia jenak bylam nie w sosie i gdy znowu zaczal mnie obrazac i słać obelgi, powiedziałam mu :"Tyle tylko mama w domu nauczyła? Tato tylko tyle przekazał synkowi? To słabo, twoja kultura nie pozwala mi się zniżac do twojego dzikiego poziomu". Tak, tak, chciał mnie bić ale niestety nie mógł bo było to w restauracji a ja po swoim podsumowaniu o rodzinie z pakistanu wstałam i wyszłam. Nachodził mnie jeszcze okolo 20-30 razy ale nie odbierałam tel, nie otwieralam i chyba dal za wygraną tydzień temu. PAmiętajcie dziewczyny- nie dajcie byle jakiemu gnojowy z zadupia obrazac siebie ani sobą manipuowac- a co do polskich facetów- mam teraz wspaniałego doktora politechniki i jest mi zz nim cudnie. Pamiętajcie jesli wybrał was pakistaniec, to znaczy ze musicie byc bardzo ładne, więc korzystajcie z urody z rozumem- bierzcie co najlepsze a nie ciapatego kebaba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jestes, zalatwilas ciapatego! :) Hi hi hi. Ja bym troche bardziej go upokorzyla na Twoim miejscu, tak, ze by w buty sie nie zmiescil. :) Raz pewien ciapaty dostal ode mnie w pysk z plaskacza na dworcu kolejowym Viktoria przy ludziach. :P Tez go zatkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do-To wam opowiem...
A twoj obecny men wie,ze ciapole ci sie na tapetowany ryj spuszczaly?szkoda chlopa,uzywany towar,niska jakosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita-albanska-psita
umarlo kiedys dziecko murzyna,poszlo do nieba i Bog dal mu skrzydelka,murzynek zapytal boga wiec teraz bede aniolkiem?NIE kurwa nietoperzem i spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita-albanska-psita
a przepraszam nie przedstawilam sie,wiec:mam na imie anita jestem poleczka-szmateczka :) kazda malpia rasa juz mi sie spuszczala na moj tapetowany ryj!odwalcie sie wiem,wiem jestem tylko zwykla nic nie warta dziura i zlewem na sperme malpich ras,ale,ale zarazem jestem tez inkubatorem do malpolizacji europy i mam w mojej smierdzacej cipie ile moji dziatkowie przelali krwi zebym byla biala.lubie jak pies mojego urangotana sra na mnie,lubie jak moj urangutan z pakistanu sra mi do ryja i popycha maczuga :Dsrajcie sie ide lizac dupe mojej malpie a i se ryj musze wytapetowac nara bialer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×