Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość dziewczyna marokanczyka
I tutaj sie musze nie zgodzic... Ludzie sie bardzo zmieniaja zreszta, nie mozna wszystkich jedna miara mierzyc, pamietacie pewnie incydent z Austrii gdzie katolik gwalcil swoja corke z ktora pozniej mial dzieci, czy w takim razie inne narodowosci maja cos mowic i wypowiadac sie niegatywnie o ludziach z Austri czy katolikach? Nie wydaje mi sie ;) wiec nie mierzcie wszystkich jedna miara, ja przebywalam zawsze z muzlumanami od kad sie do Norwegii przeprowadzilam i nie moge slowa zlego o nich powiedziec, wiec moze liczmy sie troche ze slowami i nie patrzmy na wszystkich jednakowo ? 'pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
passionfruit maracuja - A co Twój brat robił w Iranie i Pakistanie? Pytam z ciekawości. Jak już raz wspomniałam, mój ex muzułmański mąż jest Pakistańczykiem i to nie prawda, że oni w Europie jakoś wielce się zmieniają. Owszem, więcej grzeszą itd. bo mają wielkie pole do popisu - masa klubów, łatwe panienki i wiele innych atrakcji, ale rzeczywiście.. ich mentalności nie zmienisz. W pewnych sytuacjach ich prawdziwa natura się ujawnia. Oni urodzili się w islamskim kraju, cała rodzina to muzułmanie, mieszkali tam przykładowo 20 lat i jeśli ktoś uważa, że przyjadą do Europy i zmienią się całkowicie, to jest w błędzie. dziewczyna marokanczyka - Ja, białych znajomych nie mam prawie wcale. Przyjaźnię się z brązowymi, pracuję z brązowymi. Większość z nich to muzułmanie. Nawet moi managerowie to muzułmanie. Pracuję się z nimi dobrze, nie mogę narzekać, jako przyjaciele, koledzy też są świetni, ale gdybym spróbowała jakiejś bliższej relacji z każdym z nim, dopiero wtedy bym poznała ich prawdziwą naturę. Z moim ex też się kiedyś przyjaźniłam. Przyjacielem był świetnym. Dopiero po naszym "nikah" i wspólnym zamieszkaniu zaczął pokazywać swoje rogi. Oczywiście, nie każdy jest zły, ale większość związków z muzułmanami nie kończy się szczęśliwie. Nie ma co się oszukiwać. Wpływ ma na to: miejsce urodzenia, stopień religijności i charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passionfruit maracuja
Errrrr.... a co molg robic? turystycznie ani z nudow to tam sie nie jezdzi. zostal oddelegowany z pracy tez nie sadze aby sie zmieniali jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. ja na uczelni poznalam pakistanczyka - starszy gosc, bardzo sympatyczny, czesto na zajeciach ze soba rozmawialismy, wdawalismy sie w gadki o kulturze, religii bo bylam zwyczajnie ciekawa jak oni faktycznie to postrzegaja a facet mowil bardzo otwarcie. niestety potem zorientowalam sie, ze nasza znajomosc traktuje inaczej niz ja i musialam zaczac rozluzniac kontakt. meczyly mnie takie telefony niby od niechcenia ale zaczynajace sie od 'gdzie jestes?' a jak mowilam, ze w miescie to dopytywanie sie gdzie dokladnie i z kim. mimo, ze ja traktowalam tego czlowieka tylko i wylacznie jak zwyklego znajomego ze studiow to on sie we mnie zadurzyl i zdecydowanie zaczal traktowac mnie prawie jak swoja wlasnosc, ktora musi spowiadac sie z kazdego kroku. to niestety wychodzi dopiero przy blizszych kontaktach i po jakims czasie. i w ogole to enncea dobrze mowi. ja nie znam sie biegle na prawie ale ten pakistanczyk skonczyl w pakistanie prawo i dlugo praktykowal, znal tez dosyc dobrze prawo iranu, iraku i arabi saudyjskiej. z tego, co mowil ich prawo przedstawia sie dokladnie tak, jak pisze enncea bo oni chce sie upewnic, ze przyciagna jak najwieksza ilosc obywateli, ktorzy beda wierni jednej religii a kobiety beda podlegle mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
passionfruit maracuja - Bo tak właśnie z nimi jest. Na początku są świetnymi przyjaciółmi, a później chcą czegoś więcej. Ja miałam wiele takich przypadków. A wracając do mojego ex.. Nie mogłam się nawet z kolegą spotkać w publicznym miejscu (nie mowa już o żadnym innym typu jego dom czy coś w tym stylu), bo zazdrosny, albo: "A co jak mój wujek Cię zobaczy, moja cała rodzina wtedy będzie wiedziała!" Trzeba się zdecydować, bo wiążąc się z religijnym muzułmaninem, nasza wolność zostaje ograniczona do minimum, a ja cenię sobie w związku wzajemne zaufanie, a także chcę takową wolność posiadać. A jak kobieta woli być niewolnicą, to już jej sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passionfruit maracuja
masz racje. i oni nie sa przyzwyczajeni do tego, ze kobiety w europie maja stycznosc z mezczyznam, przyjaznia sie z nimi, wychodza na piwo wiec kazde 'zblizenie' traktuja powaznie. ten kolega pakistanczyk chcial mnie ze soba zabierac na wycieczke do wujkow w londynie jak powiedzialam, ze wybieram sie odwiedzic znajomych... poza tym nie musza byc az tak relgijni. moja znajoma jest w zwiazku z kurdem. on podpala papierosy, czasem pije alkohol, generalnie pozuje na wyluzowanego goscia, ktory az tak bardzo nie odstepuje od regul swojej religii. tez mowi, ze uciekal z kurdystanu w tirach, placil gruba kase za przewieziene przez granice itd. az dotarl do UK jako uchodzca, potem dostal obywatelstwo a jego kraj jest bleee. tym czasem wszyscy widzimy, ze na imprezach nie odstepuje jej na krok, jak jakis kolega przysiada sie do niej normalnie pogadac to tamten potrafi zasunac jej bluze pod sama szyje :O do tego jasno sugeruje, ze powinna ubierac sie w dlugie rzeczy, najlepiej w ciemnych kolorach. generalnie ja twierdze, ze jak nie teraz to kiedys, nawet i za 10lat, przejawia swoja prawdziwa nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
Tak, zawsze następuje taki moment, że prawdziwa natura wychodzi z człowieka. Tak samo jest np. z dzikim psem, wilkiem, możesz go oswoić, możesz go kochać, ufać, że Cię nie skrzywdzi, aczkolwiek w każdej chwili może obudzić się w nim instynkt i wtedy zaatakuje. Jeśli ktoś urodził się w kraju muzułmańskim i spędził tam dzieciństwo, to już ma wykreowany pewien obraz + rodzina (jeśli jest religijna) wpaja pewne wartości od dziecka. Widziałam pełno filmików, kiedy to małe trzyletnie dzieci recytują Koran jak wierszyk, niektóre z tych maluchów, wysyłane są do szkół koranicznych, a tam.. skutecznie piorą im mózgi. Koran uczy, że żona należy do męża, a tym samym wszystkie jej ozdoby również do niego należą, więc to wyjaśnia dlaczego chcą aby ich kobieta była zakryta od głów do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Errrrr... Ja wstalym zwiazku z muzlumaninem jestem juz od 2 lat i nie moge nic powiedziec zlego o tym a co do Koranu , uczy tez tolerancji , podejrzewam ze nie wiecie ale profet Mohamed byl jednym z najbardziej tolerancyjnych ludzi i uwaza sie go za wzor ktory nalezy powielac a druga sprawa jest nauki profeta mowia ze jesli nie ma sie nic madrego do powiedzenia to lepiej nie mowic nic, wiec czesto takie dzeci ucza sie czegos nowego .Oczywiscie nie ktrytykuje Was za wasza opinie ale mowie ze nie mozna wszystko jedna miara mierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
dziewczyna marokanczyka - O islamie wiem sporo, czytałam Koran, jak już wspomniałam - miałam muzułmańskiego męża, miałam styczność z jego rodziną. I zaznaczam, że mój obecny partner również jest Muzułmaninem, ale urodzonym w UK, który nie dba o religię. Właściwie to nie odczuwam tego, że ma inną wiarę. Do Mahometa nic nie mam, aczkolwiek Islam mi się nie podoba i to jak bardzo ogranicza on prawa kobiety, wystarczy popatrzeć na niektóre kraje islamskie, np. Arabia Saudyjska, Afganistan... Jak to mój partner rzekł "W Arabii to tylko wielce religijny Muslim może być szczęśliwy". I taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
no ja tez wiem sporo jako muzlumanka wiec pewnie wiesz o pieniadzach ktore kobieta ma dostac jako zabezpieczenie gdyby maz chcial ja opuscic? To jest zrobione by kobieta nie musiala sie kloptac, pomimo wszystko nadal jest wiecej rozwodow w zwiazkach chrzescijanskich niz muzlumanskich chociaz by w norwegii gdzie ludzie zyja jak chca mam porownanie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
A wiesz dlaczego wśród chrześcijan jest więcej rozwodów? Po prostu pomyśl. Przecież w Islamie kobieta ma ograniczone prawa, więc o rozwodzie zazwyczaj decyduje mąż. Druga sprawa - przecież to wielka plama na honorze rodzinny. Ja żadnych pieniędzy nie dostałam po rozwodzie, a miałam na papierku określoną kwotę i nigdy nie zobaczyłam tej sumy na oczy. Mało to - jeszcze mój "kochany" powiedział: "oddaj mi wszystko co na Ciebie wydałem". Po prostu w twarz mu parsknęłam śmiechem, że śmie tak do mnie mówić. Kto mu kazał wydawać pieniądze na mnie? Nigdy go nawet o 5 funtów nie poprosiłam, więc jaki problem? A jak powiedziałam, że nic mu nie oddam, to zaczął mnie od dz*wek wyzywać i robi to do teraz. ;) Tak to się realnie przedstawia. Zasady zasadami, a w rzeczywistości jest trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
czemu nie dostalas pieniedzy nie wiem , ale przypadki chodza po ludziach . Rozne i to nie zaleznie od pochodzenia! Szalency wszedzie sie moga znalezc :) mnie sie uklada swietnie i oby tak dalej :) Mam nadzieje ze Tobie tym razem tez sie powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
Zobaczymy, bo mój przypadek jest bardzo dziwny. Mój facet musi utrzymywać całą rodzinkę, bo nikt nie raczy iść do pracy. Właściwie to on ma ich gdzieś, ale robi to ze względu na matkę, która jest chora i jest jedyną osobą z rodziny, którą kocha. A mój ex... niby nie był taki zły, ale jednak czasem pokazywał swoje rogi. Religia była ponad wszystko, a te całe dzielenie na halal i haram, działało mi na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
no wlasnie jak mowisz nie byl az taki zly :) Wiec moze nie zawsze jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
kasia zagubiona - weź już skończ, bo to żałosne. dziewczyna marokanczyka - Bo generalnie nie był zły, ale przy kłótniach pokazywał rogi. A na ogół był strasznym bałaganiarzem, a także był przewrażliwiony na punkcie swojej religii. Ja tego znieść nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Zgadzam sie z Errr :) skoncz bo to juz nude sie zrobilo. No mozliwe ze rogi pokazywal i pewnie byl uparty ale to zalezy od charakterow ja np potrafie uspokoic mojego narzeczonego , mozliwe ze obydwoje mieliscie mocne charaktery plus roznica religii jeszcze bardziej powiekszyla konflikt miedzy Wami. MAm nadzieje ze tym razem Ci sie uda , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahore44
Zauważcie drogie panie że WIELE Polek przechodzi na islam po ślubie z muzułmaninem a praktycznie żaden facet od nich nie przechodzi po takim ślubie na chrześcijaństwo....Ile dzieci będzie wychowywanych w ich wierze /tradycji a ile w naszej ? Czy to nie daje do myślenia ? 7/10 takich ślubów wzmacnia środowiska islamskie w Europie. 7/10 dzieci z takich związków jest dla naszego kraju stracona .Chyba że tatuś porzuci i mamusia chcąc nie chcąc wychowa na Polaka.Oni nie są głupi są inni ale sprytni i solidarni .Wiedzą że każdy taki ślub to pewniejsze zamocowanie ich rodzin w Europie.Nie mam na myśli żadnych spisków po prostu ich kraje na ogół to piekło na ziemi które sami stworzyli i z którego teraz chcą się rozpaczliwie wyrwać .Cywilizacyjnie to nasze średniowiecze tyle ze podlukrowane w ostatnich latach prądem komórkami i netem . Ciekawe jest coś jeszcze .Dążeniem jest na ogół poszukiwanie partnera z BARDZIEJ cywilizowanego kraju. Np Polka +Duńczyk Polka+Anglik itp. Ukrainka +Polak etc. Tymczasem panie dążące do związków z Pakistańczykami idą wręcz przeciwnie ładując się do familii ludziom którzy żyją mentalnie setki lat wstecz .Pomijam tu zeuropeizowane od 3 pokoleń jednostki itp.Czyli jakby wbrew tendencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Nie zawsze ludzie sa tacy jak Tobie sie wydaje, mnostwo z tych ludzi jest tutaj juz urodzonych i nie sadze by mozna ich nazwac niecywilizowanych czy probujacych sie wkupic do jakiegos kraju. Jak rowniez nie zgadzam sie z ty, iz ludzie z Europy sa lepsi , mam osobisty przyklad kilka dni temu bylam w restauracji a mieszkam za granica , nagle Polacy zaczeli sie zachowywac okropnie , 3 polakow weszlo do tej restauracji pijani zaczeli zabierac rzeczy z lokalu po czym cos zamowili, po tym znow rzucali roznymi rzeczami w kelnerow, na koniec zaczeli wyzywac, rzucac najgorsze bluznierstwa i chcieli bic tych biednych kelnerow, jezeli to sie nazywa Cywilizacja Europejska to ja sie bede raczej od niej daleko trzymac ;) Moja przyjaciolka z Chille byla zaklopotana , ona rowniez tam ze mna byla i dalo jej to niezly obraz o Polakach, nie mozna oczywiscie wszystkich jednakowo oceniac, ale wiekszosc ludzi tutaj ocenia wszystkich jednakowo wiec, moze ja tez powinnam zaczac ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga polka
ja nie rozumiem jak mozna mowic o ludziach i kultorze nie znajac osobiscie ani jednego pakistanczyka i nie bedac w pakistanie . ja mam meza , ktory wychowal sie tam jestesmy 4 lata malzenstwem na cyprze wynajmujemy pokuj w domu gdzie mieszka jeszcze czterech pakistanczykow ja bylam dwa razy w Pakistanie i nigdy w zyciu nie poczulam sie i nie bylam ponizona ,wrecz przeciwnie maz kocha mnie i szanuje jestem szczesliwa jednym slowem to jest naj wrazliwszy czlowiek jakiego poznalam i nigdy by nie pozwolil zebym cierpiala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga khalid
ja nie rozumiem jak mozna mowic o ludziach i kultorze nie znajac osobiscie ani jednego pakistanczyka i nie bedac w pakistanie . ja mam meza , ktory wychowal sie tam jestesmy 4 lata malzenstwem na cyprze wynajmujemy pokuj w domu gdzie mieszka jeszcze czterech pakistanczykow ja bylam dwa razy w Pakistanie i nigdy w zyciu nie poczulam sie i nie bylam ponizona ,wrecz przeciwnie maz kocha mnie i szanuje jestem szczesliwa jednym slowem to jest naj wrazliwszy czlowiek jakiego poznalam i nigdy by nie pozwolil zebym cierpiala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkt widzenia zależy siedzeni
A ja znam pakistańczyka i będę się o nich źle wypowiadać, bo mam takie prawo, ponieważ ich poznałam. Ale z kolei ja nie rozumiem, jak można nie rozumieć po polsku- oni są przebiegli i grają na uczuciach naiwnych kobiet- skoro wiem o czym mówię, to czemu nie dociera to do ciebie??? Bo twój jest inny? Przypatrz się mu uważnie... bo ja jestem pewna na 1000000% że cię robi w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia32
Witam;)Jestem z Pakistanczykiem od 5mies,wiem ze to krotki okres,wszystko miedzy nami jest ok,ale mam takie dziwne uczucia ze to wszystko jest zbyt piekne by moglobyc prawdziwe i w zwiazku z tym chcialabym pogadac z kobieta ktora jest lub byla z pakistanczykiem muzulmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
kinia32, dobrze trafiłaś. Mój były też był cudny na początku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia32
Witam;)kurcze trudna sprawa,wiem jacy oni sa,wiem ze trzeba uwazac,ale jest cos mnie trzyma "moje uczucia",wielu z was powie ze jestem kolejna naiwna polka,ale stalo sie i ciezko to bedzie odkrecic,ludze sie ze moze on jest" inny" hihihi...Pozdrawiam i zycze milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Punkt widzenia zależy siedzeni --- Moze rzeczywiscie zle Ci sie trafilo ale to nie znaczy ze kazdy taki jest, czy ja mam oceniac Polakow bo np. mojej przyjaciolki maz ja zdradzal bil pil ? Czy w ten sposob mam wszystkich Polakow oceniac? Nie sadze, wiec prosze nie mierzcie wszystkich jedna miara ok, spotyka sie na pewno ludzi okropnych ale to kazdej narodowosci! Bez przesady ludzie otworzcie oczy nie tylko wszystko co polskie jest najlepsze! Inni tez moga byc rownie wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errrrr....
dziewczyna marokanczyka, daruj sobie, bo oni i tak swoje mówić będą. Faktem jest, że połowa polaków to brudasy, pijaki.. bez wykształcenia, ale ja nie mówią, że każdy Polak taki jest i nie cierpię kiedy ktoś wrzuca wszystkich do jednego wora. A Ci co się tutaj wyżywają, są po prostu zazdrośni, są osobami bez kultury osobistej, z masą kompleksów, które starają się wyleczyć za pomocą obrażania innych. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
co prawda to prawda, polowa z tych ludzi pewnie i tak nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapoleczka zawsze dziewica
a wiesz ze 90%procent polczyn z brudasami ciapolami to nedznne szmaty?kukly na chuju ciapatego diabia?wiesz,ze brudasy kochaja wasza mozliwosc zdobycia papierow?wiesz tez napewno,ze wiekszosc polczyn na emigracji to jest po szkolach gdzie nawet tesco nie zatrudnia :D a dwa jakie wyksztalcenie maja Brudasy(bo to fakt autentyczny) tak wychwalane przez was zlewy na smalpia sperme i inkubatory do malpolizacji Europy?zazwycaj slabe,podaja reczniki,robia kebaby,ganiaja osly,i robia malpeczki ihhhhhhahaha no wracajac do najtanszych szmat swiata,nawet wygladu nie macie :D Polacy moze nie sa za przystojni,ale facetowi ujdzie hehe szkaradne pomywaczki,co zaden bialy nie chce http://pokazywarka.pl/ubamk6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapoleczka zawsze dziewica
dailymotion.com/video/xh17oj_darli ng-i-lowe-ju-1-3_lifestyle http://youtu.be/lOfIJFUFm1Q nowy............. o polczynach z opalonymi poganiaczami koz slow kilka Nawet w piosenkach o was spiewaja gwiazdeczki.hihi.O kebabach juz nie wspomne "Jezdza do Turcji SZKARADNE Polki Przezyc milosna przygod z ksizki Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki Ludzie to dziwni sa wyjtkowo" http://youtu.be/jUZoF6XwWbE "exodus na wyspy moe jestem niekumaty dlaczego polki tam daj d**y tym ciapatym" http://youtu.be/s4cNLq-fgc4 http://youtu.be/kEYksg50uek ------------nowy!!! http://religiapokoju.blox.pl/html http://youtu.be/6jnhAR3DMHA -----------buuhaha chodze w worku. worek to wielka chusta, ktora sie owijam przekraczajac prog domku w ktorym zamieszkalismy. nie znosze jej, ale zakladam, bo jeszcze bardziej nie znosze pozbawionych szacunku lepkich, bezmyslnych spojrzen. bo mimo, ze ja sie staram respektowac ich swiat, oni mnie nie szanuja. biala kobieta to k**wa. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur. i nie jest to kwestia miejsca (dlugo sie wahalam nim napisalam to zdanie, pilnie rozwazalam wszystkie za i przeciw, jednak takie, nie inne sa moje doswiadczenia), ale, niestety, religii. podobnie bylo w malezji, na polnocnym wschodzie, najbardziej konserwatywnej czesci tego kraju i na poludniu tajlandii. zaden buddysta, katolik, nawet zaden hindus, choc ci na pol swiata slyna z pokatnych obmacywanek, nie gapi sie na kobiete tak jak muzulmanin. przykro mi to pisac, ale jest w tych spojrzeniach niezasluzona pogarda, jest jakas parszywa pewnosc, swiete przeswiadczenie, ze maja pelne prawo traktowac mnie jak przedmiot. http://youtu.be/hQw1JeoyydA (nowy) http://youtu.be/CRKHnoxi0EA http://youtu.be/OP3rKRh0h5k http://youtu.be/SV7vhUXM6NQ http://youtu.be/qDm5y-5Jyg8 http://youtu.be/-P1g2aoDTYc http://youtu.be/t8Jh6UZnhDs http://youtu.be/VZDjvoKzi_M http://youtu.be/9O1F8EHSTQM http://youtu.be/TLgacbYRQ_I http://youtu.be/tXDXCsvz2Eo http://youtu.be/XjjxNxep9QQ http://youtu.be/Dwm1T-BrNQk http://youtu.be/3z0ZXq32a-Y http://youtu.be/Zhgwy9y5ttA http://youtu.be/AqCpQ9NFXZ8 islam religia pokoju http://youtu.be/ZNWVlGx9vzc http://youtu.be/s4cNLq-fgc4 http://youtu.be/g3odpVIBbXc http://youtu.be/myhhfUqv2T0 http://youtu.be/THrltK9cGo8 http://youtu.be/ZO9z284Gko4 http://youtu.be/gyZB59tUkkE http://youtu.be/Ug7FmgKGWYA http://youtu.be/sg72rIfLiuw http://youtu.be/oByGfY48Gng http://youtu.be/iREwBHIpapU http://youtu.be/Ni2yFzK-kIU http://youtu.be/UO_qJlGoLu4 http://youtu.be/ROup6SLYG4M http://youtu.be/5zoR076B6ew http://youtu.be/-n5xWKB4d3A http://youtu.be/ljYDoqPl-Nw http://youtu.be/AqCpQ9NFXZ8 http://youtu.be/hYrWODH6az0 http://youtu.be/aQ_fFBTE7J8 http://youtu.be/FT_yG12rYy4 http://youtu.be/f7UdqKH26o8 http://youtu.be/2GpRfaav5c4 Seksualne przygody Polek na Bliskim Wschodzie "Zgodnie z IV sura Koranu, mezczyzna obdarzony jest wiekszym rozumem niz kobieta. I jak czytam te Wasze watki, to dochodze do wniosku, ze cos w tym jest...Pomijam wpisy pan, ktore zachowuja sie jak zwykle puszczalskie jezdzac do krajow arabskich, zeby rozstawiac nogi przed swoimi sniadymi, koscistymi amantami w zlotych lancuchach i ktore te sprawy tu bez zenady opisuja. Nie moj to problem, w koncu kazdy pilnuje swojego tylka. Ale ta reszta nieszczesliwie zakochanych, glowiacych sie czy wierzyc napisany lamana angielszczyzna czy francuzczyzna SMS jak z matrycy, czy wysylac pieniadze przygodnie poznanemu Arabusowi, ktory nagle, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, poznawszy Was "wszystko stracil" (tak jakby cos przedtem mial...). Szok, jak bardzo jestescie naiwne. Brak szacunku dla kobiety to elementarna czastka ich kultury, religii, prawa (a jedyne dla nich prawo to prawo szariatu). Wy sie powinniscie cieszyc, ze jedyne na co ci faceci czyhaja to wasza (watpliwa zreszta) cnota i pare dolcow. Bo jakby sie nie daj Bog ktory z Wami chcial naprawde ozenic...Corka mojej znajomej byla 6 lat zona Tunezyjczyka, urodzonego i wychowanego we Francji, faceta ktory do ojczyzny jezdzil na wakacje. Czyli, teoretycznie, spoko. Mieszkali razem w Marsylii i gdyby bicie i gwalty malzenskie byly jedynymi doswiadczeniami tej dziewczyny, to byloby swietnie. Jej ukochany wiezil ja w domu, nie dawal pieniedzy na nic, ona juz pod koniec nawet podpaski musiala robic sobie ze szmatek...Wyrwala sie, na szczescie, ale od lat leczy sie na nerwice i leki. Zbyt odlegli jestesmy kulturowo, mentalnie, zbyt wiele nas dzieli. Calkiem niedawno byl artykul w Gazecie o honorowych morderstwach popelnianych na kobietach przez ich arabskich ziomkow, nawet w Europie, nawet wsrod ludzi mieszkajacych i zyjacych wsrod nas od pokolen. Zaden Arab sie nigdy w pelni nie zasymiluje z inna kultura, nawet teraz, w XXI w. w niektorych rodzinach kobiety sie leczy "zaocznie", tj. gdy kobieta zachoruje, to do lekarza idzie maz i on opisuje objawy, bo inny mezczyzna nie ma prawa dotknac jego zony, nawt za cene jej zycia. Czy oprocz siedzenia w trzygwiazdkowych hotelach w Hammamecie czy Monastirze wyszlyscie kiedys popatrzec jak wyglada przecietna wioska tunezyjska? Ano pelna jest stojacaych na ulicy i zbijajacych baki facetow, ktorych kobiety siedza zamkniete w domu. A tylko takie kobiety sie tam szanuje i bierze za zony, zas takie jak Wy mozna co najwyzej przeleciec i oszukac na pare dolcow, skoro daja. A Wy tu siedzicie i lejecie lzy za Waszymi, jak czytam, niejednokrotnie wspolnymi kochankami, ktorzy przelecieli kazda z Was po kolei. Wasza glupota totalnie mnie zszokowala..." "Co sdzicie o moim przypadku... zakochalimy si w sobie. W planach jest lub i wspólne ycie w Polsce. Gdy si poznalimy On by dobrze sytuowany (dobra praca, extra ciuchy, samochód, mieszkanie itp). Ale mia wypadek samochodowy i wszystko straci...Teraz jest w kiepskiej sytuacji... i prosi mnie o pienidze. Zaley mi na nim bardzo ale zaczynam mie wtpliwoci... moe mn manipuluje, moe chce wykorzysta a Polska jest dla niego szans na lepsze ycie?? wiem, e mog posypa si na mnie gromy,e jestem materialistk. Zapewniam, e tak nie jest, o nie pienidze s najwaniejsze, ale czy normaln mona nazwa sytuacj kiedy On prosi mnie o pienidze na mieszkanie, ycie???" Buahaha... I jeszcze gorzej: "Sorry, ale Bob to chory czowiek. Zaley mu tylko na kasie, sama si o tym przekonaam. Byam w Romie trzy razy, waciwie tylko dla niego. Ubraam go i daam kas na ycie. Gdy wróciam do kraju i musiaam ic do pracy, eby zarabiac kas, to zacz szalec. Przysya mi 20-30 sms-ow dziennie. Pisa, e si zabije, e potrzebuje pienidzy na chor matk, e mam mu dac 10,000 dolarów na przyjazd do Polski. I tak przez 4 m-ce. Przestaam si przejmowac, bo doszam do wniosku, e i tak z tego nic nie bedzie, a zauroczenie gdzie pryso. A kas wol wydac na siebie" i dalej "Nie mówi, e nie byo mio. Byo i to bardzo, romantyczne wieczory, kolacje nad brzegiem morza, mae prezenty, wszystko ok, tylko jak zmdrzaam to zrozumiaam, e to wszystko byo za moj kas" I smutniejsza strona rzeczywistoci... "Do Hurghady (lub Sharm-el-Sheikh) przyjeda wycieczka z Rosji, w której 100% uczestniczek to nosicielki wirusa. Wieczorem w barze przystojny "habibi" poznaje przygodn Rosjank, z któr uprawia seks bez zabezpieczenia (bo jego religia nie pozwala mu na stosowanie prezerwatywy). Turnus rosyjski nastpnie wyjeda, a na jego miejsce przyjeda turnus spragnionych przygody Polek. Dla "habibiego" to oczywicie akomy ksek. Niestety zauroczone Polki równie zapominaj, eby si zabezpieczy. Po tygodniu nowe nosicielki s ju w Polsce, gotowe by zaraa facetów z Polski" z drugiej strony... "niekoniecznie tak musi byc. Lwia czesc z tych dam zadajacych sie blizej z Egiptami po powrocie do kraju HIV nie roznosi. Poprostu jada tam wlasnie dla tego ze w kraju nawet pies by sie za nie nie chwycil, a co dopiero normalny facet" "Podczas swojego urlopu miaam "przygod" z egipskim habibi. Generalnie spotkalimy si par razy. I nic midzy nami nie byo, a pewnego razu on podczas poegnania przycign mnie do siebie i zacz caowa. Nie powiem, e mi si to nie podobao... Poza tym kole pociga mnie fizycznie. Odwzajemniam pocaunek i zrobio si bardziej gorco... Przeszlimy w ustronne miejsce i sama nie pamitam jak to si stao ale i ja i on po chwili bylimy do poowy nadzy... Zapytaam czy ma prezerwatywy na co on si bardzo zdziwi. Jak to? Po co? I w tym momencie jakby kto chlusn mnie zimn wod. Czym prdzej oddaliam si od mojego habibi i ju go wicej nie widziaam! Dzwoni, wysya sms ale na mnie to ju nie dziaao. I dzikuj Allahowi, e do niczego nie doszo... Uwaajcie dziewczyny bo euforia, podnieta to tylko chwila a pózniej tragedia gotowa na cae ycie..." OOO nie prawda ze polacy sa nudni,to polskie dziewczyny sa puste.Jada na urlop i nie znajac dobrze jezyka angielskiego,mysla ze ich towarzysz-podrywacz jest romantyczny.Z idiotycznym usmiechem na gebie to poprostu meska dzi**a(delikatnie mowiac)Czytam czesto wypowiedzi polek,nawet tych zameznych z Arabami i stwierdzam ze,one nie maja nic ciekawego do powiedzenia.Tez jestem kobieta i tak trudno znalezc kolezanke z ktora bym mogla pogadac,o wszystkim,a nie o gotowniu i co maz mi jej wczoraj powiedzial.Polka sie we lbach powywracalo,mysla ze islamczyk na nie patrzy to takie atrakcyjne.A one sa po prostu tanim i latwym obiektem sexsualnym.Przestaly sie szanowac,przestaly zwracac uwage na to co jest w zyciu wazne.Nie uroda z okladki zurnala,a to co do zaoferowania ma ten facet,co ma do powiedzenia,jak mysli.No coz,szkoda ze nam sie kraj sypie,ale lepiej z madrym zgubic,jak z glupim znalezc.Panowie glowa do gory i szukac madrych kobiet,a nie modelek.Kazda kobieta jest piekna,tylko jej pieniedzy brak na podkreslenie tego.Ja uwazam polakow za bardzo interesujacych i inteligentnych facetow.I bron Boze nie upodabniajcie sie do Arabow!!!! http://youtu.be/kEYksg50uek http://youtu.be/hQw1JeoyydA http://youtu.be/x_JYbCphuks http://youtu.be/cwV5xYDe74k http://pokazywarka.pl/ubamk6/ http://youtu.be/WltwZG5BduM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe rasisci kij wam w d
Nie osmieszaj sie juz Polaczku,z tymi twoimi tekstami, nikt tego i tak nie czyta. Pytasz jakie wyksztalcenie maja ciapaci? Podpowiem ci. Moj maz (Indie) doktorat inzynierii o specjalizacji intrumentalno-elektronicznej. A ty? Jaka zawodowke skonczyles? I jaki kierunek? Tokarz? Murarz? A moze piekarz>? Sam widzisz, ze jestes glabem, co zreszta widac po twojej pisowni i po tym jak skladasz zdania. A tutaj masz link, do jednej z miliona spraw, jak Polaczki morduja swoje zony/dziewczyny. http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Tragiczny-final-niespelnionej-milosci-Odrzucony-18-latek-zabil-ukochana,wid,14269901,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×