Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość kasia z ,,,,
na forum napewno jest,bo niby jak?moze nim nie byc? :D jest inzynierem do spraw carry ja polecam filmik gdy w indiach rodzi sie dziewczynka http://youtu.be/hQw1JeoyydA tam widac jakie hindole to przystojniaki,pachnnacy :d wystarczy wejsc do ich sklepu,mieszkania i czuc odor gowna Bialy tak nie jebie bezy mycia jak ciapol po dniu.takze polczyno-malpia- szmacino..... :D kon cie moze wyslucha Wiem,co was polczyny dusi,szczegolna astma zbyt duzo prawdy zbyt malo klamstwa.a co do mojej pisowni tapetowany zlewie na sperme i inkubatorze do malpolizacji Europy----------------Wazne ze zrozumialas przekaz,mozesz udawac ,ze nie czytasz(a odpisujesz buuuhaha) it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit porbelm ale cel jest inny,celem jest zeby chociaz jedna,osoba je zobaczyla,bo dzien w ktorym zaczniemy was oplowac jest blisko :D wasza urode hehe okreslaja same fotki,zapewne ty to ta z opaska na ryju :D przesliczny slodziak buuuuuuuuuhaha http://pokazywarka.pl/ubamk6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe rasisci kij wam w d
Przykro mi. Mnie na tych zdjeciach nie ma, tlumoku :) Inzynier do spraw curry? To zapraszam na pogawedke z nim ( jesli znasz angielski ). Podejrzewam, ze nie wydukalbys z siebie zadnego slowa. Poza tym taki z ciebie geroj, na forum? Ciekawe dlaczego nie podejdziesz do zadnego Pakola i nie powiesz mu prosto w twarz, ze np. smierdzi. Wiesz ze dostalbys od razu w szkaradnego ryja, boisz sie i trzesiesz portami. Ale na forum wyladowujesz swoje emocje. Gratuluje.... twojego nudnego zycia. A moze chcesz linki do spraw policyjnych o tym jak Polaczek-pijaczek leje swoja zone po pijaku w domu? Podrzucic ci linki? Albo jak mezulek zarznal cala rodzine siekiera, wraz z dziecmi... Ech, polska patologia. Ty niewatpliwie do takiej rowniez nalezysz. Nie dziwie sie. Poz zawodowce, z patologicznej rodziny, bez perspektyw na przyszlosc, wiochmen wyruszyl na podboj Anglii. Jednak jego podboj zakonczyl sie na codziennym pobycie na kafeterii i wklejania jakichs durnych filmikow. Wspolczuje. Twoja matka powinna sie byla porzadnie jebnac w ten glupi leb, zanim ciebie urodzila. Moze jednej patologii byloby mniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z ,,,,
hehe,zdziwila bysie ile razy juz ciapoli zwyzywalem :D nawet ochroniazy,a ile polczynom z ciapatymi naplulem razy w tapetowany ryj jestem hispanem polczyno szmacino i robie czesci dla nasa(tak nasa generetic technology)buuuhaha w niemczech buuuuuuhaha a ty wpierdalaj curry na saksach,pomywaczko w anglii bo twoj brudas jest napewno wyksztalcony skoro wypierdoli ze swojego bagna i robi za 18tys rocznie,zreszta jak i ty nasa buuuuuuuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem tutaj nowa. Zupełnie nie rozumiem tylu słów o Pakistańczykach. Mieszkałam z Pakistańczykami, jadłam z nimi i nigdy nie widziałam, żeby chodzili brudni, śmierdzący. A ich potrawy zawsze były smaczne i gotowane jak należy. Nie rozumiem dlaczego obraża się tak Pakistańczyków. Wiem, że nie wszyscy są tacy sami. To zależy od mentalności, charakteru, uczciwości, wychowania i edukacji. Ale piszę tutaj w zupełnie innej sprawie. Jesem w zwiazku małżeńskim z Pakistańczykiem już pawie 3 lata. Ale jakoś załatwienie zaproszenia odkładałam na póżniej a on cierpliwie czekał znosząc docinki znajomych i rodziny, która nalegała na rozwód skoro nie ma zaproszenia odemnie. On cierpliwie czekał. Po złożeniu wniosku wizowego , okazało się , że Pan Konsul odmówił wydania wizy mojemu mężowi. Uznał, że to zbyt długi czas, i takie tam jego argumenty o wykorzystywaniu Polek przez Pakistańczyków. Poradzcie co robić aby maż dostał wize, gdzie się udać. ROZPACZLIWIE PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Dwie osoby wyzej wypowiada sie pewien ,,wyksztalcony'' Polak ktory daje swoja wizytowke jezykiem ktorego uzywa, i co wieksze ego bo skopales jakiegos Pakistanczyka/Hindusa/czy Araba? No to gratuluje takiej inteligencji , to ja juz wole osobe mniej inteligenta niz Ty a normalna, zamiast rozmow po ryjach sie glupio nawalac , wieli intelektualisto! pewnie jeszcze magister czy cos? W Polsce to jakos kim to jest , jest najwazniejsze ja studiuje medycyne nie w Norwegii i nie zmywam jak Ty to tam mowisze wiec glupot nie gadaj, ze Polki to tylko na zmywakach, nie jestes jedyny, a kazdy jakos musi zaczac! Twoja inteligencja ludzi dobija . Ludzie na prawde, dla polowy z wypowiadajacych sie tutaj to co NIE polskie nie jest dobre, a moze zamiast takiego sposobu myslenia, pomyslcie ... Ktore z polskich nawykow jest niby dobre? Bicie zony , chlanie wodki co wieczor? zdradzanie? No to ja za takie cos dziekuje! i jeszcze raz pisze wszystkich tak samo nie mozna oceniac! Ja mam swietnych kolegow Polakow i swietnych kolegow Arabow,Pakistanczykow, Somalijczykow,Norwegow, Hiszpanow,i inne narodowosci wiec sie zastanowcie ludzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolKaoo
Ok na meza z powodow oczywistych sie nie nadaja, ale ja bardzo bym chciala miec romans. Jest to takie mile,ze facet sie stara, zabiega o kobiete, ona czuje sie wazna, piekna, pozadana. Przyjemnosc z zabezpieczeniem bez zobowiazan, w Polsce to facet zaraz Cie dziwka nazwie, a tu wiadomo ze chodzi tylko o fun i oni maja takie duze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy days
Po złożeniu wniosku wizowego , okazało się , że Pan Konsul odmówił wydania wizy mojemu mężowi. Uznał, że to zbyt długi czas, i takie tam jego argumenty o wykorzystywaniu Polek przez Pakistańczyków. hehehe,OBY ZAWSZE TAK BYLO,,WTEDY I MILOSC CIAPATYCH KEBABOW DO SZKARADNYCH POLCZYN NA POZIOMIE "KROCZA" ZNIKNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZODA TYLKO, ZE POLACY NIE WIEDZA CO SIE O NICH MOWI ZAGRANICA W JEDNEJ RECE PIWO A W DRUGIEJ TORBA DO PRACY I WIDZIALAM NIE RAZ, ZAWSZE BYLO; POPATRZ TAM POLACY ... SKAD WIESZ BO PIWO PIJA NA ULICY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIESZ SIE, ZE MOGŁES CHODZIC W POLSCE DO SZKOLY ZA DARMO. NIESTETY WIEKSZOSC PAKISTANSKICH DZIECI NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI. SZKOLA JEST PLATNA. ALE TO NIE JEST ICH WINA TYLKO LUDZI RZADZACYCH W TYM KRAJU. POLOWE OSOB NA TYM FORUM NIE WIEDZA CO PISZA. FAJNIE JEST OBSMAROWYWAC D...PE INNYM NIE WIEDZAC JAK NAM OBSMAROWUJA INNE NARODY. DUZO BY TU PISAC ALE PO CO. KAZDY TO CHYBA WIE. KAZDY ROBI TO CO UWAZA ZA SLUSZNE I CHYBA NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO NICZEGO. MOWICIE BRUDASY O PAKISTANCZYKACH... CHCIALABYM, ZEBY MOJ SASIAD STANAL OBOK JEDNEGO Z PAKISTANCZYKOW.... ZROBILIBYSMY POROWNANIE , KTO BARDZIEJ BRUDNY , SMIERDZACY ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia z ciapatym kebabem
CIESZ SIE, ZE MOGŁES CHODZIC W POLSCE DO SZKOLY ZA DARMO. NIESTETY WIEKSZOSC PAKISTANSKICH DZIECI NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI. SZKOLA JEST PLATNe A w polsce szkoly sa platne,tak oplacone za rodzicow podatki.kto smierdzi i jest brudny no ciapate turbaniarze,przykro mi to pisac ale wszyscy o tym wiemy :) zawsze jak gdzies jade i widze turbana z biala szkaradna kurve z ciapatym turbanem(bez Visy),wiem ze to SZkaradna polczyna(zlew na sperme i inkubator do malpolizacji Europy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
A ja w metrze bedac zawsze widze Polakow cuchnacych wodka na kilometr fajkami nie umyci po pracy, i Co tez mam wszystkich Polakow tak nazywac? Glupoty co niektorzy ludzie pisza z takimi uprzedzeniami , ze to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEBILIZM NA TYM FORUM, SPADAM Z TAD SZKODA MOJEGO CZASU. KUPCIE MYDLO SZARE I WYSZORUJCIE ŁBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Masakra rowniez jest twoje chamstwo i twoj jezyk, nie gadaj glupot ze szoruje bo nic o mnie nie wiesz, mieszkam w Norwegii ladne juz kilka lat i studiuje medycyne, cos do czego Ty pewnie nigdy nie dojdziesz jesli juz tak bardzo ci na stanowiskach zalezy! No i co robia kebaby, przynajmniej smaczniejsze niz te podrobki kebabow co w Polsce sa, a mydlem to sobie mozg wymyj , albo wiesz co to pewnie tez nie pomoze zbyt ciezki przypadek polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Ja odpowiedzialam osbie z komenatarzami nad moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
buhahahhaha a w Norwegii Polacy na moich kolezankach muzlumankach probuja sily no i ? wszeedzie sie cos zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thinkTwice
On proponuje Ci małżeństwo, a Ty jesteś zakochana w jego wschodniej urodzie. Jest inteligentny, bogaty, wykształcony i uprzejmy. Czego jeszcze może oczekiwać kobieta? Ale okazuje się, że ten doskonały kandydat do małżeństwa JEST MUZUŁMANINEM. On powie Ci: Z religią nie będzie problemu. Możesz zachować swoją, a ja zachowam swoją. Jest, oczywiście, prawdą, że muzułmański mężczyzna może poślubić niemuzułmankę, ale czy jest prawdą, że w tym małżeństwie nie będzie proble Aby odpowiedzieć na to pytanie, kobieta powinna poznać, co oznacza pojęcie żona muzułmanina. Twój status Islam naucza, że mężczyzna przewyższa kobietę (Koran, sura 2:228). Islam naucza, że kobieta ma połowę tych praw, co ma mężczyzna - w sądzie (2:282) i w dziedziczeniu (4:11). Islam traktuje żonę jako własność męża. Np. werset 3:14 mówi: Dobrze jest dla mężczyzny kochać swoje rzeczy: żony i synów, złoto i srebro, i koni Islam nakazuje kobietom zasłaniać twarz, kiedykolwiek wychodzą z domu: I powiedz wierzącym kobietom by zasłaniały twarze i nie eksponowały swojego piękna (24:31). Jednocześnie Mahomet uczy, że kobiety są ułomne intelektualnie oraz duchowo. Al-Bukhari (2:541) przekazuje słowa Proroka: Nie spotkałem nikogo bardziej odartego z rozumu i pobożności niż kobiety. Twoje małżeństwo Islam zezwala na poligamię: mężczyzna może mieć jednocześnie nawet cztery żony. Żeńcie się według waszego wyboru - z dwiema, trzema, czterema (sura 4:3). Mąż może rozwieźć się z żoną - wystarczy jego ustne oświadczenie, zaś żona nie może zainicjować rozwodu wcale. Można rozwieźć się dwukrotnie - mówi Koran (2:229). Jeżeli mąż trzykrotnie wypowiedział formułkę rozwodową, ona nie może powrócić do niego, póki nie wyjdzie za mąż za innego, który z nią się również rozwiedzie (oczywiście, z nim również musi współżyć seksualnie). Nakazuje to Koran (2:230). Islam naucza, że mąż powinien karać żonę bijąc ją lub odmawiając jej współżycia seksualnego. Jeżeli żony okazują brak posłuszeństwa, karzcie je, nie dzielcie z nimi łóżka i bijcie je (4:34). Twoje życie seksualne Islam uważa żonę za obiekt zaspokajający pragnienia seksualne męża. Wasze żony są dla was polem do zaorania, korzystajcie więc z nich kiedy tylko chcecie, i jak chcecie (2:223). Twoje dzieci Twoje dzieci muszą być wychowane w religii ojca-muzułmanina. W przypadku rozwodu dzieci pozostają zawsze z ojcem, który może zabronić Ci widywać się z nimi. Szaria (prawo islamu) stanowi, że w małżeństwach mieszanych dziecko powinno być wychowywane w lepszej z dwóch religii wyznawanych przez rodziców - przy czym tą lepszą, oczywiście, w myśl szariatu jest islam. Koran twierdzi, że islam jest jedyną prawdziwą religią (sura 3:19). Niemuzułmanin nie może być nawet przyjacielem muzułmanina: Wy, którzy wierzycie, nie miejcie za przyjaciół niewierzących, tylko wiernych (4:144). Twoja przyszłość Jeżeli Twój muzułmański mąż umrze przed Tobą, a jego majątek znajduje się w kraju islamu, zostanie zastosowane prawo muzułmańskie. Żona muzułmanina, która nie przeszła na islam, nie dostanie nic z majątku swojego zmarłego męża. Ta, która przeszła na islam, dostanie bardzo małą część. Według Koranu, muzułmańska żona nie przejmuje majątku po mężu. Jeżeli mąż zmarł, nie zostawiając dzieci, żona otrzymuje jedną czwartą jego majątku, natomiast pozostałą część dzielą między siebie jego rodzice, bracia, wójkowie i dalsi krewni. Jeżeli natomiast zmarły mąż miał dzieci, żona dostanie tylko jedną ósmą majątku, a resztę przejmują dzieci - przy czym dzieci płci męskiej dostaną dwa razy więcej niż dzieci płci żeńskiej. Takie prawo ustanawia sam Koran (4:12): Z tego, co zostawicie, wasze żony otrzymają jedną czwartą, jeżeli umrzecie bezdzietni; jeżeli natomiast są dzieci, żony dostaną jedną ósmą Zanim powiesz Tak Zanim zdecydujesz się wyjść za muzułmanina, powinnaś poznać powody, dla których on chce się z Tobą ożenić. Jeżeli twoją motywacją jest miłość, jego motywacją może być pragnienie uzyskania prawa na pobyt w Twoim kraju. Wiem, że miłość jest ślepa, a jednak wierzę, że te moje uwagi pomogą Ci otworzyć oczy i ujrzeć prawdę. Być może powiesz, że Twój narzeczony jest niepraktykującym muzułmaninem, jednak nie wolno zapominać, że islam jest czymś więcej niż religią. Islam składa się z całego systemu religijno-prawnego, którego muszą przestrzegać zarówno muzułmanie jak i niemuzułmanie w kraju islamskim. W przypadku jakiejkolwiek niezgody pomiędzy Tobą a Twoim muzułmańskim mężem, dla niego wystarczy znaleźć się na terenie islamskim, by mieć całkowitą przewagę nad Tobą. Jeżeli masz nadal wątpliwości, proponuję obejrzenie filmu Not without my daughter, który ukazuje prawdziwą historię Amerykanki, która wyszła za muzułmanina. Są też inne filmy: Princess, Dreams of Trespass, and The Stoning of Soraya M. Obejrzenie takiego filmu może Ci pomóc przeżyć coś, co uratuje Twoje życie. I nie tylko Twoje, ale też życie Twoich przyszłych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki za filmik :)
Nawet nie wiedzialam o tym filmie, a jest stary i nie mam pojecia jak mi on umknal :) Dzieki. Wlasnie ogladam w calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thinkTwice
http://www.youtube.com/watch?v=VcQ4qsGGH8M Tu jeszcze jeden. Pokazany bardziej od "wewnątrz" ich kultury. Ja na sprawę mam taki pogląd, że nasza kultura wykształciła taki system, że nie należy krytykować wyboru innych. Wręcz przeciwnie. Nie możemy się na wzajem oceniać. Co ma wykształcenie do inteligencji? Znam wiele osób, które tylko dzięki znajomościom i protekcji rodziców pokończyły wyższe uczelnie, a o życiu i konekwencjach wyboru nie wiedzą nic. Z kolei naprawdę wielu ludzi, których w życiu spotkałam było bez wykształcenia ale doświadczenie życiowe pozoliło im zdobyć niesłychany autorytet. Jeżeli chodzi o muzułmanów, to tak na spokojnie kobiety, które chcą się z nimi wiązać, muszą zrozumieć jedno: Wasi rodzice, rodzina, społeczeństwo było przesiąknięte od stuleci kulturą, która na przestrzeni lat uformowała system, w którym kobieta ma wiele praw i jedynie płeć odróżnia ją od mężczyzn ( z polityczno-społecznego punktu widzenia). Z kolei muzułmanie od VIIw. są wychowywani w idei swojej nadrzędności względem kobiet i niewiernych. Niestety ale taka jest prawda- tak mówią sury w koranie i możecie się wykółucać z innymi europejczykami o to, al nic tego nie zmieni. Przykro mi takie są fakty- na potwierdzenie odsyłam do wersów Koranu, które umieściłam w poprzednim wpisie. Ciężko jest, myślę że to wogóle niemożliwe, znależć islamistę, który odejdzie od swojej kultury i cywilizacji tylko ze względu na kobietę. Zazwyczaj takie zachowanie jest krótkotrwałe z dwóch przyczyn- mężczyzna przestaje "trzeźwo" myśleć ze względu na stan miłosnej "euforii", ale musicie przyznać, że w małżeństwach także europejczyków dochodzi w pewnym momencie do tzw. rutyny i u nas objawia się brakiem zainteresowania współmałżonka- stąd konflikty w rodzinie, alkohol, rozwody... z kolei muzułmanin w takiej "rutynie" zwraca się najczęściej ku koranowi, niestety do wersetów nakazujących mu nienawiść do innych kultur i cywilizacji. Druga sytuacja zmiany oblicza ukochanego następuje wtedy, gdy okazuje się, że chciał on uzyskać od kobiety profity w postaci np. wizy. Z tym niestety też musicie się liczyć. Jeżeli ktoś chce teraz napisać mi w odpowiedzi, że Koran jest pełny pokoju a islam sam w sobie religią dobroci i pojednania między kulturami, to uprzedzę: -po pierwsze, owszem. W Koranie są słowa tym,że Żydzi i Chrześcijanie są ich przyjaciółmi, ale jest to zapisane w pierwszej księdze (pisanej przez Mahometa jeszcze w Medynie) A w koranie zapisane jest, że każde słowa znajdujące się w nim mogą być odwołane przez napisane później. cyt. "Zabierając lub odwołując któryś z wersetów, dam wam lepszy niż on." Do czego zmierzam? Otóż gdy Mahomet udał się do Mekki, napisał pozostałą część i to w niej znalazły się nawołujące do nienawiści wersety. Są tam wypisane czrno na białym przyzwolenie na: zabijanie w imię religii,; POZWOLENIE A NAWET ZALECENIE UŻYCIA KŁAMSTWA W PRZYPADKU 1. Nawrócenie na wiarę niewiernego (to się tyczy Was przede wszystkim) musicie być pewni jego zamiarów, 2. Zachowania pokoju w rodzinie. 3. Zachowania pokoju w społeczeństwie. -W koranie jest również wymienione, że każdy wierny musi wszelkimi sposobami przeciągnąć na stronę islamu niewiernych. Tak aby islam stał się religią dominującą. WSZELKIMI- kamienowanie, krzyżowanie, obcinanie głów, obcinanie naprzemiennych dłoni i stóp, których nie bandażuje się, aby niewierny się wykrwawił... Niestety tak zostało napisane- nie będę wymieniała tutaj wersetów- choć znam je bardzo dobrze, tylko pozwólcie że wstawię filmik na którym są wszystkie wersety wypisane- jeśli mi nie wierzycie, odsyłam do koranu. http://www.youtube.com/watch?v=rhUE2tg9igg Nie chcę krytykować waszych wyborów. Chcę tylko abyście dobrze to wszystko przemyślały. Nie musicie słuchać mnie- na filmie wypowiadają się fachowcy którzy studiowali koran i rzetelnie wszystko Wam objaśnią. Może Was to dotknie, może Was to zaboli, ale zamiast frustrować się na "zazdrosnych polaczków i polczyny" powinnyście zrozumieć jaki jest stan rzeczy a potem same jasno ocenić Miłego oglądania i trafnych życiowych wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Śledzę ten temat od kilku miesięcy..Powiem krótko naprawdę nie warto..Poznałam Pakistanczyka był miły opiekuńczy,czarujący..Po kilku miesiącach pobraliśmy się i zorientowałam się,że dla niego ślub ten był w celu uzyskania dokumentu europejskiego..Spakowałam się po miesiącu od ślubu i wróciłam do Polski..W obecnej chwili jestem w trakcie rozwodu..Otrzymywałam z jego strony grożby,wyzwiska,szantaż..Wszystkie piękne słówka raj,który mi obiecał okazał się stekiem kłamstw..Powiem wam coś jeszcze popełniłam ten błąd po raz drugi..Tak dokładnie jakby mało było nauczki..Postanowiłam zaufać innemu meżczyżnie tym razem Algierczykowi..Początek taki sam..Ten mężczyzna korzystał z mojego mieszkania z moich pieniędzy,ciąglę tłumacząc ,że kiedy stanie na nogi to mi się odwdzięczy bo do pracy mu się nie spieszyło..On potrzebował sponsorki i służącej..Kiedy mu powiedziałam,że to koniec..W podziękowaniu napluł mi w twarz uderzył i powiedział że dla niego jestem zwykłą dziw..i szmatą.. I taki był koniec moich historii.Wiem,że teraz że czytając to możecie myśleć co za idiotka łatwowierna..Otóż to prawda..Powiem wam dziewczyny..Może wam się akurat uda..Ale nie warto..Lepiej być samemu do końca życia niż dostać tak w tyłek jak ja..Lepiej dostać w twarz od Polaka niż być poniżanym przez Araba..Dziewczyny nie ryzykujcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2edeww
Pakistańczyk to nie Arab, kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jndclfkjszlk
A ty mariolka z ukej psujesz opinie polskim facetom ( sorry, w twoim przypadku chlopaczkom). tepak,bez wyksztalcenia,brzydki robol,ktory siedzin w uk na zmywaku albo gdzies dorabia na czarno na myjni samochodowej lub budowie. typowy brudas. tak drogie panie, ten kolo reprezentuje brudne Polaczkowo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświecona
Wiecie co? Naprawdę wypisujecie bzdury. Dlaczego Polacy są na nie innym kulturą itp? Bo mamy skłonności rasistowskie, mi tu nawet zajeżdża nacjonalizmem, że niby polscy faceci tacy suuuper, fakt są wyjątki. JAK W KAŻDEJ NACJI! Dodam jeszcze, że Pakistańczycy myją się nawet 3 razy dziennie! Więc zupełnie nie rozumiem skąd obelga "brudasy". Często spotykam się, że zarzucają im kłamstwo odnośnie swojego wieku. Wiecie dlaczego tak jest? W Pakistanie odpowiedzialna za to jest władza. Wpisują w dowodzie mniej lub więcej lat, potrzebują młodych ludzi do policji i wojska... więc zazwyczaj ludzie podają taki wiek jaki wpisany mają w dowodzie, nie rzeczywisty. Akty urodzenie są fałszowane :) I jeszcze jedno do wszystkich dziewczyn, które mają dylemat... rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać, zanim zdecydujecie się na wyjazd, czepiać się każdego szczegółu, pytać, dociekać :) I podchodzić z dystansem do ich miłości. Ludzie w Pakistanie mają skłonność do szybkiego nawiązywania kontaktu z Europejczykami, tak jak my kiedyś i obecnie z Amerykanami. każdy chcę mieć lepsze życie co nie? ;> podam mojego maila chętnie skontaktuje się z osobą która ma styczność z Pakistańczykiem :) tobybyloby@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
Za darmo bym takiego nie chciała , wierzcie mi .To jest inna kultura , kobieta dla nich stoi w hierarchii równej zwięrzetom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghffffffffffffffffffffffff
juz bym wibratorem wolala sie zadowalac niz z jakim pakolem byc, ale wy idiotki jestescie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego polacy sa tak sceptycznie nastawieni do innych narodowosci. jesli sami wybrali zycie w innym kraju to moim zdaniem powinni szanowac takze innych zyjacych w tym kraju. polak czy pakol a co za roznica wszyscy jestesmy ludzmi mamy wady i zalety. Ja jestem katoliczka ale np niepraktykujaca gdy przebywam w angli i nie wszyscy ludzie na tej ziemi praktykuja swoja religie wiec dlaczego posadzac czlowieka po tym gdzie sie urodzil i jaka wiare wyznaja jego rodzice. Polacy w uk sa rasistami w wiekszosci a tego nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak był zły
to se wziełyście inne narodowości i tak to jest. Swego nie znacie cudze chwalicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty "swego" tez nie znasz i wes "se" slownik poczytaj bo masakra jakas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×