Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość misza r.
Problem w tym, ze ty znasz ta pakistanska kulture tylko pobieznie. Koledzy z uniwersytetu, tak, fajan sprawa. Tylko, ze oni sa juz zwesternowani tak jak my, duzo z nich urodzilo sie juz w UK. Poznaj ten ich islam od podszewki, a dopiero potem sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie od Pakistańczyków z daleka..Sam Islam jeko religia nie jest problemem ale to jak oni go interpretują..To jak oni się zachowują i jakie mają [podejście do zycia..Znałam wielu Pakistanczyków..Oni myślą tylko i wyłącznie o dokumentach europejskich..Kobieta europejska jest zwykłą szm...,ale Pakistanka przykładną żoną i matką..Są bardzo skąpi,nie rozumieją pojęcia czystość..To że myją się przed modlitwą nie znaczy że są czyści..mam bardzo złe wspomnienia..Naprawdę z daleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiecona
Nie są czyści, katolicy też nie są czyści, także to dla mnie nie jest argument :) W naszej religii też są fanatycy, też są ludzie lekkich obyczajów. Nie ocenia się ludzi pod kątem religii. Przykro mi, że trafiłaś na takiego mężczyznę... Ja w Polsce trafiłam na wielu takich.. i co teraz powinnam powiedzieć, z daleka od polaków, bo to świnie- tylko seks, wódka i pieniądze? Nie, bo w Polsce też są wartościowi ludzie tak samo jak w Pakistanie. Tylko trzeba mieć oczy szeroko otwarte i mieć na uwadze ten "islam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Ja akurat moge sie wypowiadac islam od poszewki znam bo sama jestem muzlumanka! Wiec glupoto nie gadaj, na pewno wiem wiecej niz Ty mam wiekszy kontakt z ich kultura i sama jestem wyznawca tej religii! wiec moze nastepnym razie sam sie zorientujesz w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Ja akurat moge sie wypowiadac islam od poszewki znam bo sama jestem muzlumanka! Wiec glupoto nie gadaj, na pewno wiem wiecej niz Ty mam wiekszy kontakt z ich kultura i sama jestem wyznawca tej religii! wiec moze nastepnym razie sam sie zorientujesz w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
JA nie mam doswiadczenia z kultura czy religia? Szanowny Panie, ja sama jestem muzlumanka wiec wydaje mi sie ze znam nieco ich religie , a kulture poznaje caly czas i wedlug mnie nie ma wtym zadnej roznicy pomiedzy pakistanczykami a nami... ? zawsze znajda sie jacys ktorzy beda niszczyc opinie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html http://pokazywarka.pl/0wqowx/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih. uwaga,kazda z nich byla,lub jest z ciapatym p.s zlikwidowac odstepy ukryte w linkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj wlasny komentarz
Do dziewczyny marokańczyka: Ty chyba pomyliłaś wątki, to nie jest temat o tym jak zachowują się Polacy, sorry. Nie masz merytorycznych argumentów. Na zarzuty stawiane Pakistańczykom odpowiadasz: a Polacy to coś tam... Dziewczyno zmień wątek. Wróć tu za kilka lat. Póki co widać w Tobie żarliwość charakterystyczną dla "właśnie nawróconych" dodatkowo "zakochanych w tym jednym jedynym mądrym Arabie". Sorry, ale takie są statystyki. Nikt tu nie mówi, że 100 % Arabów tak się zachowuje ale włącz myślenie, taka jest znakomita większość. Z faktami się nie dyskutuje. Wg Twoich argumentów: w Polsce nie oblewa się kobiet kwasem, mają prawa wyborcze, przed sądem jest równouprawnienie, po rozwodzie jest podział majątku, a że się ludzie ze sobą kłoć? Rozwodzą? Taki jest świat. Ważna jest CYWYLIZACJA. A Twoi w większości traktują kobiety jak śmieci i nie ma znaczenia czy są to Arabki, czy Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiecona
A pokaże te Twoje niby statystyki, bo nie spotkałam takowych a siedzę już długo w tym temacie ;) ja nie jestem nawróconą i też niezbyt mocno zakochaną i co? I sądzę tak jak koleżanka wyżej. Ach, tam się gardzi kobietami.. no dobrze, a w Polsce niby się nie gardzi kobietami, nie bije, nie oblewa kwasem, nie gwałci... a jednak się to dzieje. Tak samo w Pakistanie są ludzie, którzy szanują kobiety. :) Z mojej strony tyle, a jak pokażesz mi te statystyki to może wtedy zmienię zdanie. Pozdrawiam wszystkich rasistów ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiecona
PS: PAKISTAŃCZYK to nie Arab... ludzie litości. Taka osoba, która to myli w ogóle nie powinna tu dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Bogu,że dostałam rozwód na pierwszej sprawie i że koniec już tego piekła z Pakistańczykiem..Jeszcze raz powiem,zastanówcie się czy warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
dokladnie zgadzam sie z oswiecona pokaz te swoje statystyki wypowiadasz sie wedlug statystyk pewnie nie mialas wogole z zadnym z Pakistanczykiem czy Arabem do czynienia, statystyki tez mowia duzo w Norwegii ze polacy to najwieksi zbrodniaze wlasnie w Norwegi, najwieksi zlodzieje ale czy po statystykach mam tak wszystkich Polakow oceniac? Wiec moze warto zaczac od znajomosci takich osob niz od podawania mi danych o statystykach, zakochana moze i jestem ale glupia nie potrafie dostrzec bledy mojego ukochanego rowniez bo nie ma ludzi bez wad, ale tym jakimi sa tyranami itp, bez przesady! Wiec zachecam do zapoznania sie z ich kultura , nie tylko patrzenia na statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
"no dobrze, a w Polsce niby się nie gardzi kobietami" Czy na takim samym poziomie jak w Pakistanie, gdzie za nie zakrycie wlosow/twarzy groza chlosta albo wiezieniem? "nie oblewa kwasem" Doprawdy?? Slyszalas kiedys o tym, zeby w Polsce maz oblal zone kwasem, bo np. zazadala rozwodu albo np. nie pozmywala po obiedzie? Chyba masz nie pokolei we lbie. "Pozdrawiam wszystkich rasistów" Acha. Czyli dlatego, ze stwierdzam fakt, jestem rasista? Thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
"pewnie nie mialas wogole z zadnym z Pakistanczykiem czy Arabem do czynienia" A jesli ktos mial? I zna ich kulture i wciaz uwaza, ze to najgorsze szmatlawce? "zakochana moze i jestem ale glupia" To, ze glupia jestes, to wiem. Nie musialas sie przyznawac. "Wiec zachecam do zapoznania sie z ich kultura , nie tylko patrzenia na statystyki" Zachecic to ty sobie mozesz jedynie swojego arabusa do zapoznania sie z chrzescijanstwem. Przestan pisac te swoje farmazony, kolejna glupia cipa ktora przeszla na islam dla arabusa. bylas u niego w Maroko? Pojedz tam, to zobaczysz jaki twoj ukochany stanie sie "kochany" buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
chamski prostaczku bylam u niego w maroku i bylo cudnownie, moim zdaniem islam jest religia w ktorej sie odczuwam lepiej, a ty co wogole wiesz ? Nic poprostu zazdrosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
odczucia co do religi mozna miec jakie sie chce, to jest moja osobista sprawa, temat jest dotyczacy kultury a jesli chcesz wiedziec zmienilam wiare bez wiedzy mojego narzeczonego!? wiec to juz potwierdza ze sobie cos w tej glowce ubzdurales i myslisz ze zawsze tak bedzie! Poznaj moze najpierw ludzi lepiej a pozniej wroc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
nie zazdroszcze ci dziecko drogie, wrecz przeciwnie, wspolczuje tobie. A bajeczki typu : "przeszlam na islam jeszcze zanim poznalam mojego chlopaka", to mozesz sobie najwyzej w pamietniczku zapisac, dziewczynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
widze ze z jasnowidzem mam doczynienia, powiedzialam ze chlopak nie wiedzial ze przeszlam na islam wiec to nie ma nic z nim wspolnego.*! nie wiesz nic o moim zyciu i od tego Ci wara! rozmawiamy na tematy kultur innych , jak widac mam doczynienia z osoba ktora uwaza wszystko co polskie to najlepsze... z dnia na dzien w Polsce coraz wiekszy rasizm, nie dziwie sie pozniej ze pozniej taki breivik z norwegii bomby kladzie i mowi powinno byc jak w polsce nie wpuszczac innych powinnismy uwazac sie za najlepszych .... Pozniej o tacy psychopaci rosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
A moze chcesz porozmawiac na temat tego psychola muslima co zabil we Francji bezbronne dzieci? nO WIESZ, TEN aLGIERCZYK ( W SUMIE BLISKO DO mAROKA) to twoj brat w wierze przeciez, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
Moze chcesz rowniez porozmawiac na temat innych psycholi muzulmanskich, ktorzy sie zjezdzaja jak mrowki do Europy i zapladniaja biale kobiety, oczywiscie nie te madre, ale te glupsze,ktore daja sie nabrac na tepe komplementy i od razu zmieniaja wiare :/ Ile jeszcze niewinnych osob ma zginac z rak terrorystow i jakie obiekty wysadza w powietrze twoi bracia w wierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
jak juz zreszta poisalam moja religia to jest moja osobista sprawa a Tobie wara od tego, ale jesli tak bardzo przyciagasz temat ze algeria kolo maroka to powiedzmy rowniez ze breivik sie na polakach sugerowal ?? na rasizmie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
Jeden czyn Breivika ktory zabil okolo 80 osob, do waszych muzulmanskich atakow terrorystycznych, w ktorych zginely TYSIACE, MILIARDY osob, to pryszcz. Widzisz dziecinko, islam wciaz kroluje jesli chodzi o ataki i morderstwa. Ach, jeszcze trzeba pamietac o morderstwach honorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
nie masz zadnych kontrarumentow glupie dziewcze. Na moje pytanie dotyczace twojego brata w wierze nie odpowiedzialas. zalosna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
no tak ale takie czyny breivika sa dalej popierane zorientuj sie! Ci ludzie nie moga sie nazywac muzlumanami , ci ktorzy zabijaja, nie wiesz to nie mow , a ten czyn breivika byl jeden z najwiekszych w europie w ostatnich latach...wiec tez nie mow! widac mamy doczynenia z gleboka pewnoscia siebie! i rasizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
Zalosny to ty sobie jestes Quran mowi ze osoba ktora zabije jedna osobe jest uwazana za zabicie calego swiata , nie wiesz to nie wchodz ze mna na zadne takie durne sciezki a zalosny to Ty jestes i to twoje prostackie, chamskie, rasistowskie myslenie , a na dodatek twoje zakompleksienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
ale nie poplakals sie jeszcze z rozpaczy, dziecinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
chcesz zaistniec swoimi zalosnymi i prymitywnymi wypowiedziami idz do telewizji czy cos , mnie to nie rusza, gadaj sobie co chce widac ze daleko za murzynami jeszcze jestes ! I osobiscie nie mam zamiaru z Toba duzej dyskutowac, bo to nie jest dyskusja tylko monolog ja mowie /pisze a Ty odwracasz kotka ogonem, pewnie tak najlatwiej, JA sie czuje szczesliwa tak jak mam teraz i w moje zycie nikt nie dal ci prawa ingerowac! Wiec na ta chwile dobranoc, podysktuj jak wyrosniesz z tych chamskich zachowan wypowiedzi , badz bedziesz dyskutowal jak ludzie na poziomie dorosli nie jak 5 latki w piaskownicy do tej pory zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marokanczyka
o tak placze i pozbierac sie nie moge, normalnie od poniedzialku do psychologa zaczne chodzic gdyz twoje komentarze mnie zalamuja .. Zalamuja twoja glupota! Ile masz lat trzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje brudasom.
http://youtu.be/XjjxNxep9QQ http://youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html http://pokazywarka.pl/0wqowx/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih. uwaga,kazda z nich byla,lub jest z ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picca
och nie skarbenku, to ty sie udzielasz w tym watku najwiecej ostatnio, starajac sie kazdego nawrocic na twoja strone i "zachecic" do poznania kultury... a w jaki sposob trzeba poznac te ich "kulture"? poprzez wlazenie do lozka arabusowi? piszesz, ze cie nie rusza, ale jednak odpisujesz.. szkoda tylko ze na argumenty o muzulmanskim terroryzmie odpowiadasz, a ze w Polsce to, tamto, sramto. A gdy ktos sie z toba nie zgadza, to tupiesz nozkami jak mala dziewczynka. :) Szukasz uznania? Zrozumienia? Oklaskow? Good luck itp?? Sorry, nie ten adres, sloneczko. Wzbudzasz politowanie. No, a teraz mozesz sie juz obrazic, jak na mala dziewczynke przystalo. :) "Zalamuja twoja glupota! Ile masz lat trzy ?" Widze, ze nie mozesz sie opanowac, zeby mi nie odpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×