Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko69

mam 156 cm wzrostu waze ok. 64 kg ile powinnam schudnac? pomocy

Polecane posty

koko odezwij siedo mnie na gg 6999877 cos o tym wiem co chodzi ci po glowie dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Koko ja stosowałam ta dietę,ale długo na niej nie wyrobiłam.Podobna jest amerykańska,ale tam je sie co 2h,a w tej 13-dniowej 8.00kawa 12.00posiłek i o 16.00.Poczytaj o amerykańskiej,koleżanka 6kg w tydzień.Nie ma jojo bo skurczyła żołądek,ja spróbuję M.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Koko podam ci tą dietę inaczej zwaną żelazną,trwa 13do14dni DIETA ŻELAZNA Stracisz 7-8 kg. W tej diecie bardzo ważna jest kolejność posiłków i żelazne trzymanie jadłospisu! 1 dzień śniadanie: herbata lub czarna kawa obiad: 2 jajka na twardo, 2-3 liscie salaty lub maly pomidor kolacja: duzy kawal chudego mięsa /gotowanego lub pieczonego bez tluszczu/, zielona salata z cytryna 2 dzien s: herbata lub czarna kawa, suchar o: duzy kawal miesa /smazony stek wolowy/, salata z cytryną k: gruby plaster szynki, maly pojemnik jogurtu 3 dzien s: czarna kawa, suchar o:dwa plastry selera smazone na oleju, nieduzy pomidor, male jabłko k: 2 jajka na twardo, plaster szynki, 2-3 liscie salaty 4 dzien s: herbata lub czarna kawa, jeśli musisz-suchar o:1 jajko na twardo, 1 filizanka tartej marchwi, grubszy plaster żółtego sera k: duza miseczka sałatki owocowej, maly pojemnik jogurtu 5 dzien s: 1 filizanka tartej marchwii z cytryną o: duzy kawal chudej, gotowanej ryby, nieduzy pomidor k: niespodzianka, czyli NIC 6 dzien s: czarna kawa, suchar o: duzy kawal gotowanej kury, zielona salata z cytryną k: 2 jajka na twardo, 1 filizanka tartej marchwi 7 dzien s: herbata lub czarna kawa o: kawal miesa pieczonego lub gotowanego, jakis owoc k: to, na co masz ochote a 8 dnia zaczynasz od początku- i kontynuujesz diete przez nastepny tydzień. UWAGA! nie wolno zmieniac kolejności ani składu posiłków-tylko to gwarantuje doskonale rezultaty; pociesz się tym, ze gdy już utracisz te 7-8 kg przez nastepne 3 lata możesz jesc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko69
nawet nie wiecie jak sie ciesze ze odpisujecie na moje pytania jestescie super dziewczynki pozdrawiam papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Tej 13dniowej to sie boję,bo już jak wspomniałam próbowałam i teraz mam wstręt do brokuł-zastąpiłam szpinak,do sałaty i w ogóle.Ale spróbuj amerykańskiej,ja coraz bardziej się zastanawiam ta czy M.M? Ale chyba amerykańska na początek.Startujemy od dzisiaj razem? No wiesz,że by do wakacji mieć te 45kg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Chyba się zdecydowałam,przez ten tydzień muszę zejśc do 55kg,mam teraz 59-60kg dziwnie waga mi się waha.Podam ci w razie czego też tą amerykańską.Meridii nie bierz,ja brałam nic nie schudłam i bardzo źle się czułam.Heej!! To jest caly jadlospis: 8:00-kawa lub herbata 10:00-trojkacik serka topionego/smak wg.gustu/ 12:00jajko i pomidor 14:00-jablko 16:00-serek bialy chudy lub twarozek wiejski,pomidor 20:00-lampka czerwonego wina W przez sobotę i niedzielę dieta 1000 kcl. I jeszcze jedno.Koko ile masz lat? I czy decydujesz się ze mną na tą dietę od dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeść dziewczyny 🌻 Ja zaczynam tydzień w super nastroju, weszłam na wagę i :D :D :D 1,3 poleciało wreszcie w kosmos :D Nareszcie się coś ruszyło, po 3 miesiącach. inezka34 - ta dietka, którą poisałaś wydaje mi się drakońska, nie dałbym rady, padłabym chyba z głodu :( ale już ta z winem, mh, ciekawe....... koko, jak dietka i waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Mykaka no właśnie o to chodzi,że ja padałam z głodu na tej diecie 13dniowej,a teraz spróbuję jednak tej amerykańskiej.Jestem juz po kawce,o 10.00 serek itd,czyli START pełną gębą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki aby Ci sie udało :) ja od czwartku na super ścisłej SB :D z zozdzielną po troszę ale wczoraj wiadomo - niedziela i na spacerku z dzieciakami zgrzeszyłam, choć tylko odrobinkę (fornetti zjadłam) ale co tam od 4 sztuk nie przytyję :) Diś dalej dietka i zbaczymy, trzymam kciuki, będzie dobrze, co ja pisze, musi bć, no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko69
juz niedlugo 24 latka waga stoi 66 kg jak narazie ale caly czas jestem na diecie ale od jutra wraz z kuleczka zaczynam ta 13 dniowa juz sie zdecydowalam a potem zastosuje ta,, amerykancka'' jesli ,,13 ''mi nie pomoze zastanawiam sie tez nad tabletkami na celulit cellasene bral to ktos>????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko69
poprostu nie moge narazie tej amerykanskiej bo nie przestrzegalabym godzin jedzenia bo siedze dlugo poza domem i nie mialo by to sensu dlateho narazie 13 i zobacze ....ale kto wie jak bedzie trzeba to bede ugotuje jajo i zszame w szkole heheheheh .ale mam nadzieje ze sie nie obrazilas ze sie nie dolacze narazie? jednak mozemy zaczac we trzy my ta 13 a ty amerykanska od wtorku i zobaczymy jakie beda rezultaty co ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
Nie obraziłam się,no bez przesady.Ja mam zamiar tylko przez tydzień stosować tą dietkę,a potem MM.Jak wystartuję z 55 to do czerwca napewno będę miała poniżej 50kg.Także ja zaczynam od dziś,właśnie jem serek i sparzyłam już pomidora.Ty masz 66 ja mam 59-60 i zaczynamy! Po tygodniu sprawdzimy wyniki,ok? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko69
ok to dam znac jak mi idzie ...pozdrawiam do uslyszenia ...niebawem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko69
cos powoli skutkuje ta dieta wbilam sie w spodnie w ktorych nawet nigdy nie bylam bo po kupieniu sie spaslam...teraz to mam motywacje.!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
A jaka dieta? Od jutra masz stosować tą 13-stkę,a teraz co??? Czy tylko ograniczasz się z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko69
teraz zaciskam pasa jem rano jogurt z otrebami potek kasze z sojowymi i cos tam pije i tyle dodaje blonnik do jedzenia wiec nie czuje glodu czuje roznice ale od jutra 13 zobaczymy jak poskutkuje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjjjjjjj
i jak wasza dieta sa jakies postepy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjjjjjjj
i jak wasza dieta sa jakies postepy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggrr3434
wszystkie spia wiec nie jedza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koko,jak tam samopoczucie ? Ja byłam bardzo zmęczona ta dietką,którą teraz stosujesz.Ale znam babki,które wytrzymały i wyglądaja bardzo atrakcyjnie.Moja \"amerykanka\" narazie spoko.Teraz muszę wykorzystać urlop i \"przewrócić dom do góry nogami\",to tak przed świętami no i wiosną :) także ruch + dietka,może coś tam drgnie.Narazie zrobiłam sobie domowe SPA,humor odrazu lepszy,pozdrawiam i idę sprzątać,pa pa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę że humorki dopisują :D a to najważniejsze, pozytywne nastawienie i bedzi super. Ja też mam powody do radości, waga nareszcie idzie w dół :D:D:D Nawet głodna juz nie chodze, pomimo że jem połowę tego co kiedyś, w takim tempie do świąt uda mi sie schudnąć. Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie pierwszy dzien diety musze przyznac ze daje rade nie jestem nawet głodna!!!!!!!!!!!!byłam na fitnessie tazkze wszystko idzie po mojej myśli!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam zobaczymy czy waga spadnie zważe sie w sobote!!!!!!!!!!!! ppapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha dzis sa moje urodziny...moze na prezent dostane jeden kilogram mniej?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄 Sto lat :D oraz 10 kilogramów mniej :) pamiętaj, jeżeli naprawdę bdziesz chciała dasz radę Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczka
Mykaka jak ty robisz te kwiatki i buziaczki.Zdradź przepisik proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczka
Dziękuję,jesteś kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bede wytrwala bo mam wsparcie w ukochanej kuleczce!!!!!!calujem was w migdalki!!!!!dieta dzin drugi-daje jakos rade!!!waga stoi jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×