Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko69

mam 156 cm wzrostu waze ok. 64 kg ile powinnam schudnac? pomocy

Polecane posty

no niby tak ale nie tak bardzo żeby gubic wagę;)muszę naprawdę zacząć patrzeć na to co jem i ile jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty na jakiej diecie jesteś i ile schudłas w jakim czasie? pewnie pisałas ale tak ogólnie mozesz coś powiedzieć? ja niby wiem jakie sa zasady co powinam robic ale ciężko jest mi się stosować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze ok.tez chciałabym miec wagę odejmująć 100 od wzrostu czyli u mnie 57kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no latwo nie jest ale moze jakbys codziennie robila rachunek sumienia co zjadlas to moze wtedy by cie ruszylo? jak chcesz mozesz do mnie pisac moge podac ci namiary czy gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano tak do obiadu sie pilnuje ale najgorzej jest wieczorem nawet nie oto chodzi ze jestem glodna to nie tylko poprostu chce sie coś zjeśc najlepiej słodkiego ale nie koniecznie poprostu cos czego nie powinnam bo tuczące:(ale smaczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam wiec lykam ocet w tabletkach i popijam szklana wody nie nie odczuwam glodu , jednak czaseem to jest silniejsze odemnie wiec jem wtedy sucharka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam cię!!! masz tyle samozaparcia ale od dziś jestem na MŻ no ichyba w końcu ten stepper trzeba zacząć używać;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam diete warzywno owocowa moze to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak skusialm sie na meridie !!!!moze ona pomoze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra meridia nareszcie licze na nia to deska ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a wy jak tam??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj biore meridie zobaczymy czy poskutkuje?????a co u was??????????jak dietka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu widze topik umiera a mi sie poprawia samopoczucie waga wacha sie miedzy 62-63 kg takze jest dobrze!!!!!!!!!!napiszcie jak u was??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koko,a u mnie dieta zeszła na psy.Może to wynika z braku czasu,nie miałam czasu tego pilnować,tzn,przestrzegać,ale teraz jestem juz po komunii,a przede mna wesele kuzynki to trzeba znowu zacząć działać.Tylko jeszcze nie wiem jak,;),pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wzielam w grasc biore meridie nie chce mi sie jesc , jest dobrze mam nadzieje ze do wakacji bedzie z 55kg musi !!!!chocby niewiem co!!!!!taka zawzieta nigdy jeszcze nie bylam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupu
co jest nikt juz nie wpada /.????????????????????????????????????jak wasza waga bo moja spada hura!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam u was dziewczynki u mnie swietnie ale tylko dzieki meridi samo zaparciu i wsparciu kuleczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam ja cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuu
nikt juz nie dietkuje????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooooooo
gdzie sa wszyscy???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki na wadze juz -dopiero 60 masakra jeszcze 5 kg w dol i bede bardzo zadowolona a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
jak ucichlo co z dietami panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne, ze tyle osob, które przytyły biorą jakieś tabletki na odchudzanie, głodują lub stosują drakońskie diety- warzywno-owocowa, dukana itp Naprawdę , dieta powinna Was nauczyć jesc poprawnie , regularnie i zdrowo, by potem nie przytyć po diecie. Po co sie męczyć i wydawać pieniądze na tabletki jak kilogramy wrócą? Nie ma diet cud. To znaczy sa, traci sie wodę i zmniejsza przemianę materii, jak kończy sie dietę cud, pięknie wracają kilogramy. Jak ktos sobie nie radzi, niech idzie do dietetyka. Nie stać Cie wydać kilkaset złotych za kilkumiesięczna terapie? A stać Cie na papierosy, alkohol, słodycze, tabletki na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×