Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 26 lat i

nie mam orgazmu,nigdy nie mialam,dlaczego,ja chce orgazm

Polecane posty

Gość mam 26 lat i
nie,nie sprobuje z kobieta,bo potrzebuje sisiauka;)sam oralny i pieszczoty nie sparwia mi juz takiej przyjemnosci jak stosunek,chyba nawet bym sie nie podniecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
ja się dziś o 7 ten tego i od razu lepszy dzień! :) powodzenia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i
do tego chyba trzeba miec chociaz troszke w sobie lesbijki,ja jej nie mam raczej.chyba,bo nie mozna o czyms mowic skoro sie tego nie robilo ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i
dzieki,jutro dam znac jak poszlo,bo nastroj juz mam na maksa,tylko jeszcze chlop potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i
naprawde Wam dziekuje z calego serca jak sie uda to bede dopiero wdzieczna,mozecie sie wtedy uznac za uzdrowicielki mojego zycia seksualnego;) a teraz zmykam ,wezme kapiel i ogole dokladnie nozki,zrobie atmosferke w domu,zeby jak wejdzie od razu wiedzial co go czeka.paapapapapapapapa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
te kilka godzin do Jego powrótu zleci jak z bicza trzasnał :) a mozesz spokojnie cos chlapnąć, a jak chlapniesz w wannie to bedzie jeszcze lepszy efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i
jakbym miala tyle szampana to bym sie w nim wykapala,mam naprawde superowy nastroj nie moze sie nie udac,dobra ide juz,bo w koncu zastanie mnie w dresie przed komputerem ,jutro na pewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataran
Pozycja na jezdzca wydaje sie byc w porzadku.Moja partnerka jej nie lubi ,a ma problemy z orgazmem.Najbardziej lubi ,gdy ja w pozycji klasycznej musze jechac na najwyzszych obrotach.A jak dlugo tak mozna? Nie jestem maszyna. A jezeli robie to powoli to podniecenie ja opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzenia do orgazmu kobieta musi sie nauczyc sama i w mlodszym wielku (wiek w poczatkach zainateresowania seksem) to nastapi tym lepiej Problem w tym zeby robic to w sposob jaki aby pozniej pozniej mogl to robic partner.Unikac strumienia wody ,wibratorow,zaciskania miesni ud.Z kobietami z ktorymi rozmawialem wszystkie powyzsze metody z partnerem byly przeszkoda we wspolnych zabawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
mam 30 lat i dostaję orgazmu tylko... może to śmieszne... jak robię coś w rodzaju nożyc. I to jest dla mniwe wstydliwe, bo jak powiedzieć o tym mężowi, albo jak kto pokazać... Nie mam odwagi. W inny sposób jak jestem pieszczona np. ręką to wydaje mi sie to za mocno, albo nic nie czuję. Z drugiej strony wiem, że ten orgazm jest dla mnie niewystarczjący, nie zaspokaja mnie, ale w inny sposób dojść nie mogę, i jak z tego wybrnąć? Spróbuję z ta pozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
mam tak od ok 12 roku życia, wtedy na zajęciach z WF zrobiłam właśnie nożyce... W inny sposób nie umiem, ani oralnie, ani zwykły stosunek, ani długie pieszczoty. Tylko udaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalat
Robisz blad ,nie mowiac mu tego .Ten sposob wiele osob stosuje .Na kafeteri opisywaly to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
ale wytłumacz mi jak powiedzieć to? To straszny wstyd, to nie jest nic podniecającego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
dla kogoś kto to ogląda oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale to nie jest smieszne ale moze byc bardzo podniecajace dla odpowiedniego partnera Dlatego jest bardzo wazne poznac patrnera takiego ktoremu sposob dochodzenia do orgazmu jest rajcujacy Mialem dziewczyne tak ktora dochodzila do orgazmu pulsujac miesnie ud i mnie to nie odpowiadalo Potem poznalem taka ktorej musialem stymulowac lechtaczke zeby osiagnela orgazm i jestem z nia bardzo szczesliwy.Natomiast ona mi mowila ze poprzedni jej partner nie lubil tego robic i kiedy prosila go o to to byl bardzo nieszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalat
Wstyd i opokorzenie to bedzie wtedy ,gdy przezyjesz swoje zycie ,nic nie robiac by to zmienic.Np.wyobraz sobie ,ze on sie dowie za 20 lat .Nie dajesz wam szansy ,zeby to zmienic.Zreszta ,czego to sie wstydzic . Wydaje mi sie ,ze wszystkie kobiety tez sie czasmi same zaspakajaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
No już sobie wyobrażam jak jestem podniecająca, z uniesionymi do góry nogami i jak je krzyżuję...może tylko jęki z wysiłku i przyjemności, ale to jak to robię, musi wygladac żałośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalat
Jest przeciez taka pozycja ,nogi wysoko uniesione -mozesz je krzyzowac ,a twoj partner robi swoje .Stosowalas ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj zmienc technike Porozmawiaj z partnerem i moze niech ci lize lechtaczke w poz 69 musi to robic dlugo i systematycznie W takim ukladzie zeby zmienic sposob stymulacji to czasami i godzine delikatnego masazu jezyczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalat
Mysle ,ze jest to podniecajace i pomysl ,ze nie mialabys wyrzutow sumienia ,ze cos ukrywasz przed partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
Niestety 69 stosowaliśmy to nie dla mnie, nic nie czuję, co to tej pozycji, o której mówi majalat, jakbym to miała zrobić. Ja cały czas ruszam w górze tymi nogami, krzyżuje je, równoczesnie ściskając uda, więc jakby się tak miał wcisnąc partner. Moje nogi nie sa całkiem uniesione, wysokośc uniesienia moich nóg tez jest ważnatj. mniej więcej 45 stopni. Nie przeyżywam orgazmu, gdy nogi mi leżą i je krzyzuję, albo gdy mam je na 90stopni. Jest to tez męczące taka pozycja, ale co mam zrobić, tylko w ten sposób się zaspokajam. Nie wiedziałam o tym, ze taki nawyk może spowodować, ze potem ma się problemy, miałam zawsze problemy z seksem, bo współzycie, czy piszczoty tylko sprawiały mi przyjemność ale jednocześnie wprawiały we frustrację, bo potem szykałam innego pomieszczenia, żeby zostać sama, położyć się gdzieś i zaspokoić. Jest to upadlające, że nie mogę dojść normalnie i zauważam, że przestaje mi to wystarczać, kiedyś to mnie zaspokajało całkowicie, a teraz coraz częściej czuję niedosyt...robię jeszcze raz, ale ten następny raz jest już coraz słabszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie ja mam taki problem
69 już przerabialismy tą pozycję długo, ale ona mnie rozprasza, jak pieszcze partnera i to prowadzi do tego że nic nie czuję... Co do wyrzutów sumienia... mam ogromne, ale co mam zrobić, nie potrafię się przełamać, to coś tj. was partnerka przyłapała jak się onanizujecie tylko w jakis nienormalny sposób. Wypróbuję tę pozycję na leżąco na partnerze, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majalat
Rzeczywiscie ta pozycja Teori moze byc dla ciebie dobra ,bo zauwaz ,ze krzyzujac nogi i napinajac miesnie powodujesz zmeczenie tych miesni co w pozycji lezac na partnerze moze ci sie tez udac szczytowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
Pozdrowienia dla Teori :) metoda sprawdzona.. jest cudowna ;-) i to juz od jakiegos czasu... he he od zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhe ;) to nie jest żadna pozycja Teorii :P :) :) :) po prostu tez jestem kobietą i staram się innym pomagać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a tak na marginesie to ta pozycja chyba nie ma jakiejś nazwy tzn nie czytałam kamasutry bo pewnie już ktoś ją opisywał :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcialam ale
nie zdazylam, bo mial finisz zanim zanim obralismy te pozycje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat
hej hej,jestem i chcialm podzielic sie wczorajszymi probami.Wiec orgazmu nie mialam ale jestem bardzo dobrej mysli bo jeszcze tak dobrze mi nie bylo.i czuje ze bym go dostala ,jestem tego pewna na miliard %.ale jak pech to pech,chociaz tym razem nie bylam zdenrwowana,smiac mnie sie tylko chcialo.Czekalm na mojego misia wykapana wypachniona,na stole bylo winko,swieczki,łozko naszykowane,wiec jak tylko wszedl do domu wiedzial i starsznie sie podniecil,najpierw sie wystraszyl ale wyczytalam w jego oczach i uprzedzialm go ze o niczym nie zapomnial,nie mam urodzin ani nie mamy zadnego swieta,i tak jak pisalm z butami sciagnal wszytko,seks byl niesamowity,oczywiscie najpierw pieszczoty ,cala gra wstepna,tak jakbysmy nie widzieli sie rok czasu,mialam swietny humor,dzieki Wam dziewuszki,Teoria i Big trio,a potem polecana pozycja i naprawde czulam ze dosiegne nieba.zaczal dzwonic domofon,dzwonil i dzwonil,ale nie reagowalm wiec za chwile zaczal dzwonic telefen,zobaczylam ze mama i wystraszylam sie ze cos sie stalo,odebralam,niepotrzebnie,bo nic sie nie stalo,mama,byla w poblizu i wpadla na chwile,widziala samochod mojego miska wiec nie moglam powiedziec ze nas nie ma.i po niebie,a potem jak poszla juz to smiac mi sie chcialo i juz nie mialm nastroju,ani moj partner,tka wiziyta moze popsuc wszytko,ale wiem ze gdyby nie to to dostalbym chyba orgazmu,bo jeszcze tak to mi nie bylo dobrze nigdy.no same powiedzcie,zaleway mnie fale goraca,i dostalm jakis czerwonych wypiekow na policzkach i na calym ciele,no i oczywiscie takie uper uczucie,to chyba bylo to?jak myslicie?to to?jestem zadowolana,bo nawet bez tego orgazmu bylo swietnie,a moze ja mialam ,ale chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×