Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 26 lat i

nie mam orgazmu,nigdy nie mialam,dlaczego,ja chce orgazm

Polecane posty

Gość mam 26 lat
moja mama oczywiscie sie zorientowala jak weszla w czym przeszkodzila,a mnie sie tak smiac chcialo z niej i mojego niuni,bo ten to najchetniej wyskoczylby przez okno a mama myslala ze tez swietujemy jaks rocznice.ale spoko,dzis znowu bede probowac,juz moje kochanie wie,i pisze z pracy ciagle zboczone smsy,hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat ----> hmmm mnie się wydaje, ze byłas bardzo blisko ale jeszcze to nie było to tzn tak mysle bo ja mam tak wlasnie, że najpierw czuje uderzenia goraca a potem nagle przestaje slyszec, widziec, serce wali jak oszalałe i nie moge ruszyc nawet najmiejszym palcem :P a potem na końcu zawsze ryczę ehehhehe ale podobno niektore tak właśnie reagują :P wydaje mi sie, że kiedy domofon zaczął dzwonić to sie zdekoncentrowałaś ale po tym co piszesz wnioskuje że nast razem na pewno sie uda ;) ;) w tej pozycji sie zawsze udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat
no wiem ten domofon faktycznie mnie zaczal denerwowac,ale wmawialm sobie ze to reklamy albo listonosz,sam dzwiek jednak przeszkadzac,no serce tez mi wlailo,tzn ze bylam blisko,a te plamy to normalne?mialam na dekolcie i brzuchu i twarzy az moj partner sie zdziwil,ale jak ochlonelam to zniknely.ehh,tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
hehehehe :) jak pech to pech :) ale wiesz trening czyni mistrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat --> no ja akurat takich plam nie mam ale to zależy od tego jak organizm reaguje na zmęczenie a ja nawet jak sie bardzo zmecze to nawet spocona nie jestem pozatym moja droga każda kobieta inaczej przeżywa orgazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat
tak wiem,ale wlasnie tez sie zastanawialm czy to od zmeczenia,tylko ze ja go wcale nie czulam,ale to chyba juz mi psychika zadziala ze nie czulam zmeczenia,tak mi sie wydaje,moja kolezanka jak biega to po 30 min dostaje takich plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
widać to jest kwestia indywidualna, bo ja nie mam zadnych plam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
moja znajoma opowiadala mi ze dziewczyna jej kuzyna dostaje wysypki podczas orgazmu,wiec te palamy przezyje,nawet na twrzy to uroku dodaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Pamiętaj żeby dzisiaj (czy tam jutro czy kiedy ponowicie próby) powyłączać telefony i nastaw się na niereagowanie na domofon i inne dźwięki. Najlepiej pozamykaj drzwi do przedpokoju i włącz dość głośno (ale bez przesady) muzykę. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
nie potrzebujesz różu na policzki :)) ja dostaje zadyszki nawet jakbym się kochała najspokojniej na świecie... a pozniej z godzine mam nogi jak z waty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
A siostra koleżanki dostaje biegunki, ale z tym też mi będzie do twarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Aha! A plamami się nie przejmuj. Ja mam takie zawsze od przegrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
fakt, najgorzej się rozproszyć, bo pozniej bardzo cięzko wbic sie w rytm i złapać nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
dzieki Starucho,tak zrobie,zastanawiam sie tylko jak odlaczyc gten domofon,bo w blokach to ciagle ktos wydzwania,15 razy na godzine reklamy,sasiedzi,listonosze,chyba ze zacekam juz do poznych godzin, w ogole to znalazlam dzis taka ksiazke stara seks parterski i tam jest napisane ze jesli przekroj pochwy porowna sie do tarczy zegara to godz 12 bedzie oznaczac kosc łonową,godzina 6 kosc guziczna ,to godz 4 i 8 to miejsca najsilniejszych doznan seksualnych.jak doswiadczone kobitki sie do tego odniosa?i podobno trzeba cwiczyc miesin kegla by wzmocnic te miejsca,ksiazka z 83r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
znowu podszywacz ktory nie ma poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
nie wiem czy mogę się odezwać, bo jestem młodsza od Ciebie i nie wiem jak tam u mnie z tym doswiadczeniem. Natomiast nigdy nie myslałam o sexie "książkowo". Słyszałam o ćwiczeniu mięśni, ale to trzeba cholernie dużo samozaparcia, bo j ak chce Ci się bardzo siku to bedziesz myslała o tym, zeby cwiczyc mięśnie czy zeby się jak najszybciej wysikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mnie te godziny nic nie mówią bo ja kiedy mam orgazm to czuję przyjemne uczucie w całej pochwie praktycznie a nie na którejś tam godzinie :P pozatym nigdy sie nawet nie zastanawialam nad tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
no wlasnie,dziewczyny ktore nie mialy z tym problemu pewnie sie nad tym nawet nie zastanawialy,a mnie to zainteresowalo bo nigdy nie mialm orgazmu,cociaz smiac mi sie chce na sama mysl jak kieruje swojego partera na godzine 8 a teraz kochanie bardziej na 4 prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
i tez zgadzam sie z tym ze seks powinien byc spontaniczny zeby byl przyjemny a nie dzialanie mechaniczne wg jakiejs instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 41 lat
jestem atrakcyjna kobieta,samotna z wyboru,mialam wielu mezczyzn w swoim zyciu,ale zaden nie doprowadzil mnie do orgazmu,pogodzilam sie z tym ze nie kazdej kobiecie jest pisane to przezyc.potrafie to zrobic sama i to musi mi wystarczac,chociaz czasmi dopada mnie takie uczucie niespelninia seksualnego calkowitego.chociaz orgazmy ktore sama sobie funduje sa niesamowite,dlugie i glebokie, polecam wibrator.wyzbylam sie rowniez mysli ze jestem niespelniona jako kobieta,oczywiscie w aspekcie seksualnym.poniewaz kiedys przez to nie do konca czulam sie kobieta,aha nie pomogl mi zaden seksuolog,wiec to nie jest sprawa psychiki mam 26 lat-----ale z tego co Ty piszesz niewiele Ci brakuje bo ja nigdy z mezczyzna nie osiagnelam tego co ty wczoraj,zycze powdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria, jak tylko przeczytałam o tej pozycji to zatargałam mojego mena do łoża i wypróbowałam w praktyce :classic_cool:, ale jakoś nie specjalnie nic czułam 😠 Nie wiem, chyba coś źle zrobiłam. Jak miałam nogi wzdłuż ciała partnera to w zasadzie nawet nie byłam w stanie sie poruszyć żeby wprowadzić jego członek głębiej. Ja to chyba potrzebuje to mieć narysowane :P Ale nie zniechęcam sie, może następnym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrderr
Mi sie wydaje ,ze Teoria jest szczupla ,wysoka z wysunietym wzgorkiem lonowym kobieta.I jej latwiej stymulowac lechtaczke.Swoja droga musi byc to fajna pozycja ,przy ktorej dziewczyna porusza sie i wyglada jak żabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harderr ---> mam 167 cm i waże 55 kg ale jakaś szczególnie szczupła nie jestem :P i nie wiem jaki mam ten wzgórek ale właśnie chodzi o to, ze ja nie mam orgazmu ŁECHTACZKOWEGO w tej pozycji tylko POCHWOWY :P i na pewno się nie pomyliłam bo wiem jak wygląda łechtaczkowy tym bardziej że on jest dla mnie bolesny bo mam nadwrażlwą tą część mojej piczki :P :P Kruszek ---> hmmm na pewno coś źle zrobiłaś bo ja w tej pozycji nie mam żadnych problemów z poruszaniem się na partnerze :P bo nogi nie mają być całkiem proste jak druty tylko lekko podgięte tak żebyś mogła swobodnie się posuwać po facecie do przodu i do tyłu :D kurczak przykro mi, ze nie potrafię wam tego idealnie wytłumaczyć :( musiałabym chyba zdjecia porobić ehehheheh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiary mamy takie same, więc moje szanse rosną :P Na początku leżałam faktycznie jak \"kłoda\", nastepnym razem (czyli dziś wieczorem:P) zmienie taktyke. A i jeszcze jedno, na tych rękach sie podpierasz tak ze jestes wyżej, czy przylegasz klatką do Twojego Lubego? Ja w zasadzie nic nie czułam i miałam wrazenie że chyba bym tak musiala sie z 2 dni ruszać, żeby dojść:P Ale pewnie coś poknociłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek ---> :P tak się podpieram, że jestem ciut wyżej a czasami jak się zmęczę to się na nim kładę ale wtedy chyba punkt G jest inaczej pobudzany bo podniecenie zaczyna opadać wiec szybko sie podnosze i znowu wraca :D wiecie dziewczynki mi to teraz czasami i 3 ruchy wystarczą a czasami musze się dobre 10 minut poposuwać także to nie ma reguły :P i najczęściej jest tak, ze na początku też niewiele czuje a ta fala podniecenia nagle się pojawia a jak już się pojawi to ja zaczynam szybciej się ruszać no i wtedy BUM i już ;) także nie zrażajcie się od razu :P aha i ważne jest, żeby wasz partner się wtedy starał nie ruszać bo to czasami zakłóca wasze ruchy i wy naciskacie, on się wysuwa i lipa :P no więc niech on w tym czasie całuje was po cyckach (jesli oczywiscie dosiegnie - moj jest wysportowany i potrafi nawet kilka minut wytrzymac w pozycji półleżącej :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria, Ty to chyba masz cycki na karku (albo ja mam tak obwisłe) że Ci Twój facet da rade je całować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę ?? :P jak na szyi ? :P tam mam gdzie wszystkie :P :P tylko pewnie Twój facet jest dużo wyższy to wtedy może nie dac rady :P bo między nami jest mała różnica wzrostu więc jak ja się podpieram a on podniesie plecy tak jakby brzuszki robił tylko tak pod kątem 45 stopni to spokojnie do cycków dosięga :P a cycki mam małe i nieobwisłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrderr
Zmoro analna ,autorka pisala ,ze sama sobie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×