Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

MINETKA = ORGAZM ?

Polecane posty

Gość dziewczyna23
widocznie nie ma wprawy w minetkach twoj chlopak po instruuj go gdzie ma tym jezyczkiem wiercic!!!!a bedzie dobrze!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna23
mój facet jest mistrzem w robieniu minetek, ale tresuje juz go od dwoch lat. wstydze sie jednak z nim wychodzic, bo szczeka na inne kobiety w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Jak powiesz facetowi jak jest ci najlepiej będzie ci ropbil dobrze szybciutko. Dobrze będzie tez jak cię przed minetką rozgrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo bolo
Ja mojej robie minetke i minuta dwie orgazm ma potem jeszcze jeden dwa w czasie posuwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetulka
ja mysle ze to kwestia wprawy i douczenia twojego chlopaka ja nie mialam takich problemow,wiec trudno mi radzic powiedz mu jak lubisz i co sprawia ci najwieksza przyjemnosc chyba znasz swoje cialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
Myślę, że po prostu przyzwyczaiłaś się do pewnego sposobu stymulacji i teraz ciężko jest ci "przestawić się" na inny. Pewnie tez trochę się krępujesz, może ciężko jest ci się skupić i dlatego... Spokojnie, trochę wprawy z jego strony, trochę luźniejszego podejścia z Twojej strony i będzie ok ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo bolo
może się boisz ze się przejęzyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pemmmm
no jasne odrazu. Przeciez to jest takie cudowne. Tylko trzeba sie wczuc i szczytujesz ze az latasz po całym łóżku. Zajebiście. Wczuj sie!zapomnij o wszystkim i na bank dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaa
moj chlopak nie mial doswiadczenia i za piewszym azem doszlam, skup sie na tymi nie bedzie problemu,,noi naieruj go, ja zawsze dochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaa
to wyobrazaj sobie cos podniecajacego..no nie wiem np ze uprawiasz z nim goracy seks i zaczynaj oddychac jakbys naprawde z nim go uprawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaa
ja sie tylko tak masturbowalam i nie mialam problemu zadnego, neich chlopak jezdzi energicznie jezykiem po lechtaczce , wyobraz sobie ze sama jedziesz i na pewno dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz Ty nastka tylko nie ..
... przestawaj pisac chetnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wontpliwosci tu jest kilkaset lat doswiadczenia w sumie jak zsumowac wiek wszystkich forumowiczek ktore teraz sa online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamannn
gdzie ty sie chcesz masturbować jak chłopak ci jedzie po łechtaczce ?? , widze że musisz jednak przestać jęczeć to cię rozprasza a jeszcze w ciula robisz chłopaka wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dysklekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no normalnie mi poleciało... jeśli nie jesteś w temacie, 16 lat to jest odpowiedni wiek, i średnio dziewczyny zaczynają mając tyle lat, zresztą każdy zaczyna kiedy przyjdzie na niego czas, a ja jestem dziewicą, a nie będe żyć jak cnotka niewydymka, tak jak pewnie Ty żyłeś mając naście lat... no coż, a szmatka to wiesz co, nie bądź taki surowy dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalona...
nie zakładała*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ejj , że w ryju mocny jesteś to może joo, a raczej chcesz być, nie bede sie poniżać i gadać z tobą bo brak słów, dobranoc idź lepiej spać , buziaczki muah muah :*:* pffff:D:D:D dawno nie było sie z kogo tak nabijać:D:D:D nie no bk, ale dobra idź lulu bayyy, czy chcesz jeszcze coś dopisać? no dawaj wyżyj sie na klawiaturze buhahahaha... :D:D:D paaa:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha a to dobre
ze my lodow nie umiemy robic? A robila ci kiedys ktoras z nas? Watpie, ze ci kiedykolwiek jakas laska robila Co do minetki to ja od poczatku zawsze dochodzilam ale musialam sie bardziej skupic na tym, moj facet to ma w tym wprawe :) ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konus
Ja umiem robić minetke , bo lubie tak zadowalać kobiete ale nie sama minetk się liczy, ważna jjest też gra wstępna> Jak dla mnie całe ciało kobiety to pole manewrowe na którym jest dużo miejsc wrażliwych na pieszczoty. Minetka moze albo doprowadzic kobiete do orgazmu albo pobudzić ją jeszcze bardziej wiec się nie dziwcie że nie zawsze dochodzicie, widdocznie Wasz ogier nie umie sie do tego dobrze zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgie
Ja to się najbardziej skupiałam na myśleniu, że muszę dojść szybko, bo mojemu... hmmm.... język się zmęczy. I nic z tego nie było (aha, musiałam go przeszkolić, bo czasami mnie bolało takie, jak tutaj radzą, jeżdżenie po łechtaczce, takie to wrażliwe tam mam). Jak przestałam o tym myśleć, to niespodzianka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Witam;) Ja też uwielbiam różnego rodzaju zabawy z partnerem, liczy się pomysłowość hehe;) Co jeszcze można wprowadzić w tej dziedzinie? Hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×