Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

MINETKA = ORGAZM ?

Polecane posty

Gość Realista
interesuje, zobacz ze tylko jak odpisalas dzisiaj, ja odpisalem kilka minut po tym, a ten temat od wczoraj nie byl odwierzany.... Napisalas w nim cos po 20 godzinach a ja od razu po tobie, bo mialem nadzieje ze jeszcze tu wrocisz. I prosze. JEstes. To nie jest przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
wiesz lubię dużo pisaźć,tak robię od najmłodszych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Ja tez, mam dusze humanisty. Pisze codziennie po pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
jak możesz mnie znalezć, na zewnątrz tego nie zauważyłbyś tego jaka jestem, jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
jak mnie wobrażasz w rzeczywistości, chcę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
co zrobiłbyś mi , gdybyś mnie znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
not night is too long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
mam na imię dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela do realisty
nie wierzę, że nie zgwałciłbyś tę dziewczynę,różne rzeczy ludzie gadają tu, nigdy nic niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishaaaa
tez nie doszlam wiesz co samej dojdziesz sama bo znasz swoje cialo doskonale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
cześć, zobacz co napisałam do ciebie na forum dlaczego kobiety uważają mężczyzn za głupków, przeczytałam twoje posty, powiedziałeś,że jesteś wysokim brunetem, że dziewczyny lecą na twoją kasę i to są lalki barbie, ja nie jestem lalką barbi, zupełnie inna, jestem średniego wzrostu szatynką, urodę mam naturalną, pieniądze mnie nie interesują,lubię ludzi miłych i toleracyjnych, jestem trochę nieśmiała,nie przepadam za klubami , dyskotekami, wolę chodzić do kina albo do kawiarni, nie palę, nie piję,ja też miałam do czynienia z różnymi ludzmi, w szkole dokuczali mi nieraz,nikogo tam nieskrzywdziłam,byłam tam spokojna zawsze i grzeczna, ludzie nie lubią słabych, przez tą szkołę cierpiałam na depresję, było mi bardzo ciężko, nie miałam zaufania do nikogo, wiem co to jest bezsilność i ból, dlatego przybieram czasami maski chłodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość risa
miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość,miłość, miłość, miłość, miłość, miłość,miłość,miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość, miłość,milość,miłość, miłość,miłość,miłość,miłość, miłość,miłość,miłość, miłość, miłość, miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
dobrze , że mam poczucie humoru, śmiałam się z twojego postu, jak powiedziałeś o tym saturnie , pwiedziałeś do mnie nie p.................., idz spać dziwczyno, ja się tym nie przejmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista Reaktywacja
Znowu tu jestes ? Niechcesz minety, niechcesz stalego zwiazku, czego ty chcesz odemnie? Jestes szalona! Ludzie pomozcie mi uratujcie mnie przed nia bo zwariuje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
nie jestem szalona, w rzeczywistości taka nie jestem, niczego od ciebie nie chcę, to tylko słowa,też mnie straszyłeś, teraz wiesz jak ja się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
nigdy mnie nie odnajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
chcę tylko miłości i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 23
to ohydne, wolę całowanie ciała, niż lizanie mnie w okolicach intymnych brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł do realisty
daj spokój dziewczynie, nie chce to nieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 23
dziwny jest wasz post, o czym gadacie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realisty
przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghfjhfhg
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghfjhfgh
co to za pytajniki, o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik do realisty
masz rację, przesadziłam, zdenerwowałam się bardzo, że mnie nie rozumiesz, że nie lubię minety, jak ludzie lubią to i sprawia im to przyjemność, nie bronię im tego, ja nie mam na to odwagi i nie zrobiłabym tego, wstydziłabym się, niestety tak czuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik do realisty
nie potrafię inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leht
topik zamarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
powrocilem, ale mojej cipki romantycznej juz nie ma widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik do realisty
no jestem realisto czego chcesz ode mnie, straszyłeś, że odnajdziesz mnie, tylko tak mówisz, nie wierzę w to, mówiłeś, że jestem szalona, a tak nie jest, wyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik do realisty
ja wyraziłam swoje zdanie, mam prawo myśleć inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×