Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość Beautiful
Prawda jest taka że gdybym wygrał naprawde duże pieniądze to nie chciałbym się z nimi dzielić. Oprócz mamy bo jednak wydała na mnie też w życiu dużo pieniędzy, cierpliwości, czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Za pieniądze możesz dom kupić ale NIE ciepło domowe Za pieniądze możesz zegar kupić ale NIE czas Za pieniądze możesz kupić łóżko ale NIE sen Za pieniądze możesz kupić książkę ale NIE wiedzę Za pieniądze możesz kupić pozycję ale NIE szacunek Za pieniądze możesz kupić seks ale NIE miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Powiedzieć Ci dobranoc ? "- Dobranoc! już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Dobranoc i do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
UNE - MATI - dobry sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Słońce wchodzi już przed 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Ja mam na wschód więc zawsze mam zasłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Tak żeby musieć to nie. Ale wstanę o 9:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Szare ulice, Szare kamienice, Szare dzielnice, Wśród nich szare życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
http://dynas1.republika.pl/tygrys/obrazki/01.jpg Tygrys, tygrys w puszczach nocy Świeci blaskiem pełnym mocy. Czyj wzrok, czyja dłoń przelała Grozę tę w symetrię ciała? W jakiej głębi i przeźroczu Płonął ogień twoich oczu? Czy moc Jego w skrzydłach grała, Że dłoń płomień porwać śmiała? Co za ramię kunsztem siły Sercu twemu sprzęgło żyły? I gdy serce bić poczęło, Czyich stóp i rąk to dzieło? Co za łańcuch, co za młoty, Jaki piec lał mózgu sploty? Na kowadle - czyj chwyt twardy Śmiał ujarzmić twój gniew hardy? Gdy gwiazd włócznie spadły z góry I łzy trysły z każdej chmury, Powiedz, czy ten sam Stworzyciel W ciebie tchnął i w Jagnię życie? Tygrys, tygrys w puszczach nocy Świeci blaskiem pełnym mocy. Czyj wzrok, czyja dłoń przelała Grozę tę w symetrię ciała? (tłum. Jerzy Pietrkiewicz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, gadalam z monterkiem przez telefon i zabraklo odwagi by zaprosic go na kawe ale dalam do zrozumienia ze mi sie podoba.Powiedzialam,ze wywarl na mnie niezwykle wrazenie, on na to:nie rozumiem, wiec mowie, ze wywarl na mnie duze i niezwykle wrazenie, a on pyta czy pozytywne,hihihi. Tak mnie ponioslo,ze powiedzialm,ze nie moge przestac o nim myslec na co zamilkl i po chwili mowi,ze nie wie co ma powiedziec.Ale bylam tak zdenerwowana, ze pozegnalam sie ladnie i skonczylam rozmowe.Podziwiam siebie za odwage,ech..Jesli teraz nic nie zrobi, drugiego ruchu to znaczy,ze jest zajety, no trudno.Ale warto bylo!!!!!Pokonalam lek!!!Ech.... facet byl w niezlym szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze?!?!?co to za slowo?!?!?!? A ty kiedy zadzialasz? Warto sie przelamac i byc odwaznym-jak ja dzisiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co !!! podziwiam Cię !!! szalona i wielka magruśka !!!! normalnie strasznie sie ciesze że top zrobiłaś :) no i trzymam kciuki.... no no monter szczęściarz !!! ja też tak chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montuje kablówkę
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Nie trzeba być kochanym żeby żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde kornik?Dobrze to wyszlo?!?!?Dzieki za wsparcie, kochany jestes. Z jednej strony sie podziwiam a z drugiej-wariatka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyku ale Ty lubisz brać ludzi na litość !! Facet bądź MężCZYZNą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×