Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość Beautiful
Czego ma Ci gratulować ? Nic nie zrobiłaś przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik- co ja bym bez ciebie zrobila?!?!?! Jak to nie ma czego?Pokonalam wlasna niesmialosc,zrobilam ruch do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduśka babeczka git ! nie musiała nic przełamywać :P ani wstydliwa ani strachliwa :D:D zawsze w Ciebie wierzyłem :D hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Twoje ;) bo dzisiaj było wyjątkowo zawaliście :D spokój, cisza... aż sie chciało pracować :) ...no i to słoneczko za oknem jak dla mnie bomba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pongsaklek
Tak się chce że aż szukasz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk-przestan juz, po co ci to?Idzie wiosna, wszystko sie w koncu ulozy tylko musisz sam tego chciec.I zaczac cos robic w tym kierunku,nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYle fajnych kobiet wokolo kornik, co ty mowisz?!?!?!?!? Rozgladnales sie chociaz troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu na pierdoły :P no chcesz żeby mnie szyja bolała od tego rozglądania ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... wiem wiem se nawet pożartować nie można :P co ma być to będzie i już, a że chwilowo sie nie trafia nicz no to jużinna sprawa... ale ja się tam nie dam uszy w góre i do przodu bziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmm.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
dobrywieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeść szalonka kupe lat !!!!!!!!!!!!!!! daj buziaka no niech ja Cie uściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
A po co marudzić na forum. Niech przynajmniej to będzie odskocznią od szarego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz magdusiu nauczyłem się tego przy ciężkiej pracy przy drzewie... :D po co sie smucić ? he ? jaki piękny świat jaki piękny świat gdy się ma dwadzieścia osiem lat ! la la la... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ale fajnie Was widzieć, buziaki wszytskim, (nawet Stańczyk smutas:) u mnie super, własnie wróciłam, dlatego kolajco obiad szykuję (dlatego znikam i pojawiam się:) dzień długi, ale przyjemny mimo tych milona spraw na wczoraj w pracy (zdzdrośnie zerkam na Kornika:) ( a i wolny dzień Magdy:)........ale humor...wiosenny:) no i Wy teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
WoW!!!! żaryjesz czy prawdę mi piszesz?? WOW, jeśli tak, jestem bardzo dumna i...czekam na wieści, znaczy rezultaty konktrety wiesz, oczywiście randk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×