Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małopiersiasta

stroj kąpielowy POMOCY!!!

Polecane posty

Gość amisia83
ja tez mam mały biust i sądze że nie bardzo ten strój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjjja
ja tez mam bardzo male piersi i uwazam (a nawet chyba w jakiejs claudii, oliwii etc bylo napisane) ze taki stroj nadaje sie bardziej do duzych piersi. jest dosyc masywny, ma grube "ramiaczka" wiec dobrze podtrzymuje i modeluje i podnosi wieksze piersi. male piersi najkorzystniej wygladaja w bikini-trojkatach ale lekko usztywnianych badz z gabka w srodku. i nie w jednym kolorze lecz pstrokate, w rozne wzory, dobre beda np. w duze groszki :) przy okazji podaje link do mojego tematu-moze Ci ktorys stroj wpadnie w oko, chociaz nie jest usztywniany :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3433980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjjja
takie z gabka i leko usztywniane znajdziesz obecnie w new yorkerze :) w roznych wariantach kolorystycznych. przymierzalam i ladnie leza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Dla małego biustu moim zdaniem najlepsze będą typowo mięciutkie trójkąty na cienkich ramiączkach takich sznureczkach, lub push - upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:) moim zdaniem to jest za bardzo masywny tak jak ktos juz napisal przed chwila. slyszalam ze dobre sa takie na szyje wlasnie bo uwydatnia \'dekolt ktorego nie ma\'. ja bym radzila na cienszych ramiaczkach i z gabeczkami a najbardziej to juz w formie normalnego stanika z taki bardziej wiekszymi gabkami bo wyglada to bardzo dobrze jak ktos za bardzo nie ma biustu. sama sobie chyba taki kupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
ten niezbyt pasuje. wzor ok ale fason nie ten. kup jakis we wzorki, w jasnych kolorach, delikatny z push upem sa ok. albo np. z cekinkami na miseczkach, powieksza optycznie biust. ale pamietaj, ze np. przy zbyt szerokich biodrach, jasne majteczki beda je uwydatniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×