Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmajka

błyszczyki wszystkich marek -wyprzedaz -likwidacja sklepu

Polecane posty

Gość Mmajka

Witam likwidujemy z męzem sklep kosmetyczny więc mam pełno nowych oryginalnych błyszczyków do odsprzedania zalezy mi aby je wysprzedac wiec co do ceny moge negocjowac przy kilku sztukach naraz damy upust w ofercie mam clinique Colour Surge Impossibly Glossy dostepna cała paleta kolorów ze strony www.clinique.com cena 30 pln loreal Glam Shine piekne oalizujące brazy po 30 pln dior, shiseido,chanel i wiele innych od 40 do 50 pln mozliwosc wysyłki za pobraniem lub odbior osobisty w warszawie w sklepie do wyczerpania zapasow prosze pisac na maila anna-cosmetics@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
czy ktos zakupił juz błyszczyk u tej Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glam shine
widziałam w sklepie w normalnej cenie za 24,99 wiec jesli to hurtownia to bardzo droga.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulina xxl
koniec linku na html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmajka
cena koło 25 pln tyczy się tylko błyszczyków loreal prosze zobaczyc ceny innych firm tj chanel.shiseido,clinique ...jak wypadają w porownaniu z moimi skoro są po 20 pln na allegro to nie sądze zeby były to oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewiołło 28
do Mmajka -dziękuje za transakcje jestem bardzo zadowolona błyszcyk cudo juz sie nim pomalowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyyyzio19
dzisiaj odebrałam błyszczyki na poczcie- i powiem wam ze sie opłaca za cliique u Mmajki zapłaciłam po 35 pln za sztuke hihi i bardzo sie ciesze dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgqeagvvvdfyghrb
1. z takimi cenami to ty sobie możesz 2. jakie ściemy że już ktoś to kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×