Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarrrrraaa

JAKI ZROBIC SALON

Polecane posty

Gość sarrrrraaa

DORADZCIE MOZE JAKIES FOTKI MACIE JAK NARAZIE SA SAME PLYTY GIPSOWE I PODLOGA Z DREWNA II CO DALEJ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!ja tez właśnie jestem na etapie urzadzania mieszkania i chcę pomalować salon na ciemno zielony, a do tego ciemne panele i jasne kanapy i fotele!Nie mam zamiaru go zagracać więc będą tylko regały i półki wiszące też w ciemnobrązowym kolorze najlepiej:Wenge!Dużo fotek jest na stronie miesięcznika \"Mieszkanie\",więc może zajrzyj tam!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-ka
ja mam zielone sciany i mebelki w brazowym kolorze .Duze akwarium ze srebrnymi dodatkami oraz zyrandol i duza stojaca lampe tez w srebrnym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
salon sie urządza a nie robi :(( oyta sie jeden drugiego o kolor ścian , kanapy ect .. paranoja :( a gdzie wasze poczucie gustu? poszło w las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonowa bywalczyni
Eska- jakie poczucie gustu??? To że ktoś pyta o kolor nie znaczy że poczucia gustu nie posiada. Można jedynie zapytać: nie macie własnego zdania???:-P Myślę, że mają ale duże, gruntowne zmiany wymagają konsultacji choćby po to by upewnić się że słusznie wydaje się pieniądze. Ty tego może nie potrzebujesz ale nie każdy jest taki doskonały. Pozdrawiam. p.s. -A co to jest poczucie gustu??? Gust może być taki lub inny. Nie widziałam jeszcze gustu bez poczucia ponieważ każdy gust (jaki by nie był) wynika ze ściśle określonego poczucia estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolory natury
które uspokajają. Idealne do salonu, piaszczysta plaża Snieżki+czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabósia
a ja mam salon- 34m2, zielone kanapy(3,2,1), meble- orzech (witryna, witryna narożna, komoda, stół + 6 krzeseł, stolik kawowy, szafka pod TV, półki wiszące). CZekam na sekretarzyk. Kolor śacian- kremowy, bo dodatki są w ciemnej zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe skórzane kanapy
i fotele na tle kawowej ściany. Kominek z ciemnej cegły meble wenge na waniliowych scianach +stolik panele ciemne + biały włochaty dywanik i dużo roslin cały kąt -DŻUNGLA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×