Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmmmmmmmmmmmmmmm

MODA ŚLUBNA A PRZYZWOITOŚĆ MIEJSCA JAKIM JEST KOŚCIÓŁ.

Polecane posty

Jakie są Wasze opinie na temat mocno wydekoltowanych sukien slubnych i dowolności w stroju na tę uroczystość? Ciekawa jestem ile z Was myśli podobnie jak ja, że to jest jednak miejsce święte, a odważne ciuchy powinno zostawić sie na inna okoliczność? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tygrysie, piekna choć nietania - jaka jest jej cena - też mi się podobała. jeżeli komuś podoba sie z odkrytymi ramionami - ok ale wyśmiewanie się z cudzego upodobania to już chamstwo pospolite, z którym w Warszawie spotykam się nierzadko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt sukienki z welonem...4090 zł... ale mysle jutro podjesc do amdonny i chyba zamówic to bolerko;) wiesz Bozia ma róznych lokatorów i musi sibie z nimi radzić wiec głowa do góry i nie przejmuj sie zbednymi komentarzami:) a jaka masz sukienke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimania
to bolerko śliczne jst, suknia tez SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
Za dawnych czasów było nie dopomyslenia miec suknię z gołymi ramionami i plecami.dziewczyny 10 lat temu miały suknie zauwazcie z rękawkami- moze zobaczyć na zdjęciach kolezanek.Teraz każda juz suknia ma ramiona odkryte. Moja znajoma taka kupiła 6 lat temu chyba i tesciowa oburzona była i okryła ją szalem:) Powiemwam ze ja tez jakos nie umiałabym isć po ołtarz w dekoldzie ramionach.jakoś mamopory mimo iz kupiona mam własnie taka bez ramion. No ale czasy się zmieniaja i mozna iśc w takiej w lecie.ja jednak mam bolerko i będę schowana i zadna dewota i babcia i ksiądz nie przyczepi sie. Pozatym w bolerku wyglądam świetnie i elegancko niz bez. Potem sobie zdejme ta ozdóbke jaka jest bolerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no suknia jest piękna, a bolerko fantastyczne, chciałabym je mieć juz nie ze względu na zakrycie ramion ale na efekt! lubie takie cacka:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała suknię z ramiączkami a tył z koronki i takie rozwiązanie jest dla mnie najlepsze bo się w takim dobrze czuję i taki fason lezy mi po prostu. Ale pojawiaja się u mnie głosy, że nie przystoi iść do ołtarza tak \"rozebraną\" więc nikt się do mnie nie przyczepi. Jasne, że na weselu odkryte ramiona są ok! Chodzi tylko o mszę w kościele! Moja Mama nie lubi strasznie tej golizny - gorset mocno wycięty itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
te wszystkie suknie z madonny sa słodkie i z takich delikatnych materiałów i koła są tu niepotrzebne. Ale sa tez te inne suknie w kształt litery A czy te bezy rózne i one mają cięzkie materiały i bez koła jest cięzko. Ja mam taką w kształt litery A usztywnianą na dole halką z jednym kołem wsunietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiejcie się z mody sprzed 10 lat,a za 10 lat wasze suknie będą szczytem bezguścia a suknia za 4000 jest rekompensatą jakich kompleksów;)?bo facio jak ma kompleksy kupuje najdroższy samochód,a baba suknię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci do tego kto ile za suknię zapłacił? Każdy wydaje ile uważa za stosowne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
4 tys za kawałek ładnej halki? w zyciu bym nie dała. Wole wypozyczyc ładną prostą suknie za 600 zł i będzie równie piekna niz te halki z madonny(piekne halko oczywiście jakby ni epatrzec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiście równie dobrze mogę to skomentować, jak chcę wolność słowa, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawskie babsko, no jak możesz krytykować halki z madonny;) wstydź się;) nu nu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dała
bo mnie stać i będę miała zukienkę za 7 tys - mozecie mnie powiesic :D glupie rury w bazarowych bezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dała
*sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
za 4 tys to mam prawie połowe wesela opłacone, a suknie sa wszystkie urokliwe i te halkowe i te inne cięzsze,ale zeby tyle wydac? świątczak 100 tys dała za swojego łabędzia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,pokazała kulturkę kup koniecznie długą, żeby nie było widać słomy sterczącej z białych bucików moja teoria jednak ma zastosowanie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
ja nie mam bezy przeciez mówilam i juz napewno na bazarze nie widziałam by sprzedawali moze halki tam sprzedają które kupisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym podobają się \"bezy\", innym \"halki\" nie musisz z tego powodu nikomu wrzucać :O Wolność słowa nie daje ci prawa do obrażania innych. I zanim się wypowiesz obejrzyj suknie w Madonnie, ale w salonie, nie przez net :O I porównaj je z tymi za 500 zł. Szkoda słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
agatus teraz ty nas obrazasz a mówisz ze to my obrazamy...przynajmniej nasze za 600 zł nie sa halkami i w tłumie nie zgubia się z sukniami goiści.Suknia slubba ma byc widoczna a nie zgubiona w tle. więc nie obrazaj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
no własnie ,jak kogoś stać na drogą suknie to dlaczego ma wypożyczac za 600 zł? chyba tylko po to ,żeby go nie posadzili o kompleksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie babsko ze mnie
dokładnie:) ta łabędziowa za 100 tys to kompletny klops i tandeta tak samo jak te za 6 tys halkowe które wyglądaja nijako aczkolwiek ładnie. Tylkoze nie na slub kościelny. Do cywilnego czy na sylwestra jaknajbardziej .....no ale to kwestia gustu.......ni ema co polemizowac. jedna chce beze inna łabędzia a inna halke, a jeszcze inna skromna litere A na która ja stawiam osobiście. Tylkoze dodam nigdy bym 5 tys na kiecke nie wydała.sa tańsze i śliczne równie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
i juz sister weszła na forum :o cholera kobieto czy ty masz odpoczynek od dogryzania? nie zwracajcie na nia uwagi... udajmy ze jej tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie cię obraziłam? Tym, że za jakość się płaci? To kapitalizm Cię obraził, nie ja. Zresztą to nie było do ciebie. Szkoda słów, wszędzie gdzie się pojawi sistersun normalna rozmowa zaczyna być pyskówką. Naprawdę mnie nie obchodzi, czy będziesz miała sukienkę za 100, czy 10.000, to chyba nie najważniejsze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawskie babsko powiem Ci coś tym królewnom się wydaje, że będą tak pięknie wyglądały jak te księżniczki na stronie Madonny smutna prawda jest taka,że te zdjęcia pokazują modelki, zazwyczaj w rozmiarze 34, poprawione Photoshopem,zdjęcia są dobrze zrobione, obrobione ale nasze królewny nie mają o tym pojęcia i utożsamiają się raczej z takim wizerunkiem, niż kaczątka przebranego w drogą kieckę p.s.ja nie będę mieć bezy, ale gdybym brała ślub w kościele, to innej sobie nie wyobrażam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam zeby moja sukienka była halka;) dla mmnie jest peikna, nie zamienilabum jej na inna;) przymierzałam suknie z duzą rozpętoscia tiulu ale to nie to...poprostu wyglądałam zle w tych sukniekach, nastepne byly suknie w literce A ale tez nie byłam zachwycona...wiec zmierzyłam suknie rybke i to jest..to:) i myśle ze bede sie rozrózniana wsród gosci...po welonie...przeciesz tu nie chodzi o to pokaż sie ludziom...tylko o to bym ty czuła się najlepiej..wiec po co te zbedne komentarze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×