Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza_camea

cena pierścionka zaręczynowego i jaki kamień

Polecane posty

Gość eliza_camea

dziewczyny pomóżcie oglądam różne e-sklepy jubilerskie do jakiej ceny wybierałyście pierścionek? tak,żeby nie była ani za wysoka,ale też za niska, żeby on sie poczuł się źle kiedy coś wybiorę i jaki kamień?prawdą jest że MUSI być brylant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjo9
w moim przypadku to on wybierał i jego rodzice ja tylko zaakceptowałam nie było brylantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wybieralam pierscionka, ale moje Kochanie wiedziało, jaki typ mi się podoba i dostałam przepiękny, wymarzony... Pierscionek nie musi być z brylantem, osobiście znam wiele osób, które wybierały inny kamień. Nie wiem, o czym rozmaqwialiście i jaki stosunek do wszystkiego ma Twoj przyszły ;) więc trudno mi doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogotkaaaaaaaa
jatez uważa mze nie musiu bć brylan musi byc po prostu gutowny i taki zeby nie przeszkadzal potem mam wiele kolezankek ktore dostaly pierscionek z wielkim kamienien i nie nosza bo przeszkadza im w codziennym zyciu ja bym chciaia taki: http://www.sklep.yes.com.pl/produkt/pierscionek_z_diamentem_i_szafirami__model_0468.php?kat=18&podzial=1 widzialam taki z rubinkami fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupa z tego twojego
ze nie umie sam pierscionka wybrac :O chybaze jak wiekszosc tu obecnych ukochany jeszcze nie wie, ze sie oswiadczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
co za dupa z tego twojego nie przesadzasz aby? wczoraj czytałam pewne forum informatyczne i był tam w hydeparku temat o kupowaniu pierścionka i wielu facetów pisało, że nie chciałoby być z dziewczyną, która MUSI dostać pierścionek za 1000 pln, bo TAKI na pewno będzie najładniejszy spośród pierścionków koleżanek ja osobiście nie chciałabym nosić czegoś za taką kwotę, jednocześnie nie chcę proponować najtańszego więc pytam o średnią cenę i czy koniecznie musi być brylant, daruj sobie złośliwości więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupa z tego twojego
nie przesadzam. wybór pierścionka i oswiadczyny to kwestia faceta. A nie pytania : za ile mam sobie wybrac i jaki. zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza akurat nie na temat
odpowiedziałaś dla --- co za dupa z tego twojego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
>>Co do ceny: ja dałem około 300 zł, jak bym kupił za 1000 to bym sie już chyba mógł na oczy nie pokazywać... dla każdej normalnej dziewczyny (takie jest moje zdanie) ważniejsze są takie rzeczy jak start w przyszłe życie, rodzina itp. Gdyby moja wymagała ode mnie pierścionków za 1000 zł to już dawno bym ją pogonił, grunt to zdrowy rozsądek, i na prawde wydaje mi sie (przynajmniej ja tak mam), że jak bym miał 1000 kupił, kupił za 300, a 700 odłożył na konto na przyszły wspólny dom albo co innego, to by to lepiej odebrała niz jakiś tam superdrogi kamyczek. >Ja wydalem duuuuuzo wiecej niz 1000 zł i nie zaluje. Za to Kasinek jest w 7 niebie jak sobie pokazuja z kolezankami i ona ma najladniejszy Tak sa skonstruowane kobiety - nie ma co oszczedzac na przyszlej zonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
ja niby nie na temat?to ona jest niegrzeczna to ze sobie jakiś konkretny wybiorę ma być dla niego podpowiedzią, przecież nie musi to być ten konkretny, ale chodzi o formę, wielkość kamienia, rodzaj, oprawę nie wierzę w natchnione bzdury z niespodziankami,wykradaniem pierścionków ze szkatułki(bizuterii nie noszę) i opowieści rodem z Harlequina o wieczorach nad morzem i zachodzącym słońcem i klękaniu przy bandzie turystów nie każda kobieta odczuwa potrzebę takiego lukrowanego zaręczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niestety, kobiety mają tendencję do przechwalania się pierścionkami, sukniami, itp., ale zupełnie nie powinnaś się tym przejmować... Jaki Tobie pierscionek podoba się najbardziej?? Jeśli jest bardzo drogi, zmniejsz wymagania, np. zastąp brylant cyrkonią. Mój narzeczony podarował mi piękny z brylantem, ale gdyby dał inny to i tak cieszyłabym się jak wariat, bo to pierścionek zaręczynowy i stanowi symbol decyzji o życiu we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
prawdę mówiąc podobają mi się takie najprostsze jak ten http://www.galeriajubilerska.com/d/j1058?PHPSESSID=71ba3121178a3b40d23ce73f6d2b3d8b fajnie jeszcze jeden informatyk podsumował:Ja zrobiłem tak - oświadczyłem się - ugadaliśmy rodziców - zabrałem kobiałkę do sklepa i kazałem jej sobie wybrać. Wybrała o mało co nie spadłem z podłogi jak mi rachunek wystawili ale było warto. Taki ładniusi - rubin i 12 diamencików w około... teraz mam spokówj bo do tego są jeszcze kolczyki, brosza i wisiorek czy jak to tam się zwie to na rocznice mam co kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie taki, ale mniejszy karat brylantu.... Co do kupowania razem pierscionkow, uwazam, ze nie jest to dobry pomysl. Oswiadczyny powinny byc romantyczne! Ja do tej pory nie znam ceny pierscionka, w ogole mnie to nie interesuje, ale czułabym sie skrepowana w salonie jubilerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ważna cena jest... ja nie wybierałam i zczego jestem zadowolona wiedział rozmiar i sam wybrał... zaskoczył mnie bo oswiadczył sie w naj mniej oczekiwanym momencie i pierscionek jest przepiekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorry.... nie wczytałam się, ze to cyrkonia ;) Bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
muszę się powtórzyć-przecież on nie kupi tego konkretnego , który mu wskażę, ajeśli nawet to nie widzę w tym niczego złego, szanuję jego wybory i nie uważam,żeby był w czymś gorszy od tych facetów, którzy potrafią wszystko sami czas i miejsce zaręczyn na pewno będa niespodziewane ale chcę nam oszczędzić niezadowolenia z wyboru nieodpowiedniego pierścionka i w końcu to ja go będę nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
śliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem, ze kupował w innym salonie, wiec nie sugeruj się ceną...poza tym sam kiedys pracowal u jubilera i miał rabat :) Kochana...pierscionek ma się Tobie podobac!!!!!!!!! a jaki w nim jest kamien to juz nie jest wazne. Jesli taki fason Ci się podoba, to powiedz mężczyznie. Ja nie miałam problemu, gdyz uwazamy oboje, ze taki pierscionek to typowy zaręczynowy, a wielkosc brylantu nie interesowala mnie wcale. Gdyby mój narzeczony był w innej sytuacji finansowej i kupiłby mi z cyrkonią (czego nie odróżniłabym) to i tak miałabym najpiękniejszy i wymarzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
a co sądzicie o białym złocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardzo podoba... i gdyby kupił z białego złota tez bym się cieszyła, zwłaszcza, ze obrączki planujemy z mieszanego złota biało-żółtego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
a dla mnie białe złoto wygląda jak srebro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wspólna znajoma dostała bardzo podobny do mojego, ale z białego złota i muszę przyznać, że też jest śliczny.... wiesz, zależy jaką biżuterię nosisz...ja odkąd mam pierscionek, częściej noszę złotą... lub z białego i żółtego złota... wczesniej nosiłam wyłącznie srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka...__
No w sumie to tak wygląda, ale to zależy co się komu podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
no właśnie nie noszę żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślałaś o oświadczynach to jak było w Twoich marzeniach?? Ja chcialam dostac taki, z zółtego złota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_camea
ja też chcę z żółtego właśnie obrączki też z żółtego, jakoś "najpoważniej" wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×