Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza_camea

cena pierścionka zaręczynowego i jaki kamień

Polecane posty

Gość jareeekk
Gość armi
madzianietka te linki z YES nie działają :( Możesz posłać mi na maila? Fifiel@op.pl Byłbym wdzięczny :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armi
jareeekk dzieki za pomoc troszkę tych linków jest :) jest z czego wybierać :) Kurcze tylko teraz trafić w jej gust... Jak chciałem ją ostatnio zaciągnąć do jubilera, żeby mi pokazała jakie jej się podobają pierścionki to nie chciała nawet wejść ze mna i ciągneła mnie w drugą stronę, ogólnie wiem, że jej się delikatna biżuteria podoba... Pierścionki takie chudziutkie z małym kamyczkiem na górze... Ale dokładnie nie wiem jaki... Czy np jakaś ozdoba wokół kamienia czy co... Nie mam pojęcia... Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatt
delikatny wzor z malym brylancikiem mozna juz za 300 zl kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukałem i znalazłem
ja się naszukałem pierścionka ze szok najpierw szukałem z cyrkonią Ukochana prosiła abym nie wydawał pieniędzy na pierścionek bo trzeba odkładać na ślub dom itp itd jednak w trakcie poszukiwań zmieniłem zdanie czułem że TEJ Jedynej Ukochanej chce podarować pierścionek idealny wyjątkowy !!!! Diament symbolizuje trwałość wieczność i czułem że właśnie to ma być brylant. Żeby upolować idealny zwiedziłem chyba wszystkie strony www na zdjęciach były piękne duże. jak już się zdecydowałem pojechać do jakiegoś sklepu (pierwszy był jubiler) to się okazało że ten duży ładny ze zdjęcia to maleństwo mniejsze od główki szpilki! fotki robią super w rzeczywistości te cacka wyglądały dużo mniej okazale!!! po kolejnych tygodniach poszukiwań trafiłem na TEN JEDYNY IDEALNY brylancik nawet rozmiar był dobry w sklepie Schubert i mimo że nie jest bardzo duży to kosztował prawie 3 tyś. ale ten wieczór gdy usłyszałem TAK nie da się OPISAĆ TEGO SŁOWAMI I KUPIŁ BYM JESZCZE 10 TAKICH!!!! Więc decyzja czy cyrkonia czy brylant to bardzo indywidualna rzecz i nikt nie może powiedzieć że musi być na zaręczyny brylant cyrkonia czy szafir bo to indywidualna sprawa każdej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukałem i znalazłem
podpowiem że warto pochodzić po sklepach bo na foto to wszystkie są śliczne a ja kupiłem akurat taki co nie był na żadnej stronie www tak jak z suknią ślubną narzeczona mierzyła suknie na którą raczej się zdecyduje a w katalogu nawet jej nie zauważyliśmy taka była zwykła i bez wyrazu a na żywo 100% zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brujah
A co sądzicie o pierścionkach z rubinami? Najchętniej bym kupił taki z rubinem w środku i malutkimi brylantami dookoła ale nie wiem czy to się nadaje na zaręczynowy... Proszę, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadaje się o ile kobieta
lubi rubiny. Ja mam z tanzanitem i brylantami - cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brujah
Mam nadzieję, że to nie o mnie :). Ja tylko staram się wybrać dla mojej ukochanej pierścionek, który będzie choć w jednym procencie tak piękny jak ona. Eh... jak zwykle przesadzam z patosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość try walkign in my shoes
Brujah-bardzo ładny ten pierścionek, tylko nie wiem, czy Twoja dziewczyna lubi rubiny...może spróbuj podpytać ją delikatnie, jakie kamienie lubi, albo pogadaj z jej matką, siostrą, przyjaciółką...? A jak nie o kamienie, to może zwróć uwagę na kolory, które nosi, ja np. uwielbiam zielony, więc kocham szmaragdy :) a pierścionek sam w sobie bardzo mi się podoba, osobiście bardziej mi się podobają takie niż te typowe zaręczynowe-ale jest możliwość, że Twoja dziewczyna woli właśnie takie typowe zaręczynowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy pomocy
Dziewczyny odświezam ten temat ponownie, ale prosze pomozcie bo nie wiem co mam zrobic. Szukam piercionka juz od 2 tygodni i nie moge sie zdecydowac. Który z tych byłby najlepszy dla dziewczyny bardzo skromnej, szukam czegos mało wyszukanego, subtelnego na oswiadczyny na plaży, z bukietem róż przy blasku ksiezyca( dobry to pomysł? ) http://www.hsamuel.co.uk/webstore/detail/R/4540514/ http://www.hsamuel.co.uk/webstore/detail/R/6660789/ http://www.hsamuel.co.uk/webstore/detail/R/5184894/ http://www.hsamuel.co.uk/webstore/detail/R/6485901/ Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie pierścionek wybrał sam mąż :) trafił super w mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promise
Witajcie. Widzę, że temat wrze, więc proszę - szczególnie Panie- o pomoc. Mam cudowną dziewczynę, jesteśmy razem już dłuższy czas. Romantyczna, piękna, delikatna kobieta z klasą. :) Problem jest taki, że ma bardzo malutkie palce (rozmiar 7-8) i mam problem ze znalezieniem pierścionka dla niej. Chciałbym, by był prosty, ale elegancki. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramones
To chyba jest tak że ile kobiet tyle gustów jednak są pewne trendy które zaspokoją najbardziej wymagające damy :) ja bardzo długo głowiłem się jaki pierścionek dla mojej lejdi i w końcu wybrałem z Diamor, w necie pewno go znajdziecie - udało się z wyborem, widziałem ten błysk w oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssxmen
promise po co prosisz kogos o pomoc ? to sam masz sobie dla niej wybrac a nie prosic jakies inne osoby zeby powiedzialy jakie im sie podobaja jaki to ma sens ? swoja droga mam pytanie, czy warto zamowic pierscionek w sklepie internetowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam do polecenia żadnych e-sklepów bo mój mąż wybierał sam.a co do brylanta-nie nie musi być konieczny.wybierasz taki jaki ci się podoba,ewentualnie wybiera narzeczony.bardziej od pierścionka i jego kamienia ważne są uczucia i stosunek do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
09:11 [zgłoś do usunięcia] armi brawo brawo brawo za tę wypowiedź stara jak świat ale prawdziwa.... mnie osobiście wkurwiają paniusie które uważają, że facet "oszczędzający" na pierścionku nie zapewni jej godnego życia w przyszłości :O tępe pały, ja mogłabym w ogóle nic nie dostać na zaręczyny, dla mnie liczy się gest, uczucie a nie jakieś przedmioty materialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
można dojść do wniosku, że co niektóre nie wychodzą za faceta z miłości tylko chyba z pseudo miłości do niego, przyzwyczajenia i co najważniejsze chyba za JEGO PORTFEL ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
My mieliśmy przejściowe problemy finansowe..i powiedziałam, ze nie chce pierścionka teraz...no ale uparł sie...do tego stweirzdił, że ma być z brylantem, żebym tylko ja wybrała taki jak mi się podoba... razem usiedliśmy...przeglądaliśmy strony...i mam...mój wymarzony pierścionek...z białego złota z brylantem:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyśWyjdęZaMąż:)
Witam:) Mam pytanie co sądzicie o pierścionkach zaręczynowych bez tradycyjnego jednego wystającego oczka? Mnie takie się nie podobają, wole gładkie no i tanie a nie za kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×