Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza_camea

cena pierścionka zaręczynowego i jaki kamień

Polecane posty

Gość armi
No tak do 1000 zł oczywiście. Moja luba zasługuje na te najdroższe, lecz niestety nie stać mnie aby kupić pierścionek za 2000 zł lub droższe... Nawet 1500 zł to także dużo... Nie chce zbyt drogiego pierścionka kupować ze względu na to, iż ślub także trzeba urządzić i wspólne mieszkanie... Na to także muszę mieć pieniążki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armi
Prosiłbym o jakieś konkretne wzory dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Rozumiem. Mam brata, który kocha swoją dziewczynę, chce się jej oświadczyć, nie pracuje, nie ma pieniędzy, jest studentem ale jest świadom, że pierścionek zaręczynowy to coś wyjątkowego dlatego sobie składa na niego... Musisz podpytać swoja ukochaną ( albo jej mamę, siostrę, przyjaciłkę ) co jej się podoba, jakie pierścioni, jakiego rodzaju. My Ci nie pomożemy bo każdy ma inny gust. Pochodź po jubilrach i pooglądaj co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armi
caca w tym problem ze juz podpytywałem... Wszystko jej sie podoba co się swieci... Dlatego pytam i poznaje opinie innych kobiet... Chciałbym się dowiedzieć czy coś w stylu obraczki może być? Ja osobiście myślałem o czymś mieszanym, zwykłe złoto z białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konica_Minolta84
Dziewczyny, a jeśli facet oświadcza się pierścionkiem za który zapłacił 20 zł.? Co sądzicie o tym? Nie napiszę nic więcej bo chcę poznać Wasze opinie. Wybaczcie ze tak bez ogólnego rysu sytuacji..cholernie mnie to gryzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajaca sie
To zalezy. Moj pierscionek wlasnie tyle kosztowal ale rozumialam bo byl wtedy klepiacym biede studentem, ktory musial przezyc miesiac za 150-200 zlotych i na inny stac by go nie bylo. natomiast jesli facet zarabia 5tysiecy miesiecznie a kupuje pierscionek za 20 ... no coz, troche dziwne. Nie mowie, ze wartosc pierscionka sie liczy ale mysle, ze to tez zalezy od zarobkow lubego. Biedny studenciak moze dac i pierscionek za 2 zlote z automatu z gumami do zucia i jesli tylko dany ze szczerego serca to ja bym byla szczesliwa. Natomiast dorosly osobnik dobrze zarabiajacy moglby sie nieco wysilic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konica_Minolta84
Generalnie on studiuje i pracuje. Jest w takim wieku ze już dawno powinien być po studiach. Ma pieniadze, nie duzo ale ma. Bardzo sie kochamy, ja jestem pewna ze jesli nie ten to zaden inny... I z jednej strony to czuje sie jak taka okropna suka, ze patrze na cene, ze to ma jakies znaczenie w ogole... a z drugiej to tak mi cholernie przykro. jak tu ktoras forumowiczka powyzej napisala ze na pierscionek za 200 zl. to kazda kobieta zasluguje... Cholernie zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik12
ja mam pierscionek za okolo 3 tysiace zlotych. biale zloto z brylantem. uwazam, ze kazdy facet powinien uzbierac i kupic cos lepszego, bo to w koncu na cale zycie. a nie 200zl i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe d
tia, pierścionek na całe życie, a facet już niekoniecznie:-P kolejna pierścionkowa meterialistka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrr
uważaj jak poprzedniczka ze pierscionek za 300 zł można dac na urodziny :) ale nie na zareczyny ....zareczynowy musi byc konkretny i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda191
ja tez tak uwazam. w koncu to sa zareczyny. mozna pomyslec o tym wczesniej, odlozyc troche, a nie kupic byle co. wiadomo, ze gest jest wazny, ale milo by dostac cos porzadnego, a nie pierwsze lepsze badziewie. jak nie zarabia, to niech sie nie oswiadcza, bo slub to jeszcze wieksze wydatki, niech poczeka, sie dorobi i wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanudze bobra
ja dostałam pierscionek za 180 zł :) na drugim roku studiów, ach ci biedni studenci ślub bierzemy w lutym , po ośmiu latach od tamtych oświadczyn. Tylko, że teraz on juz nie jest biednym studentem i na ostatnie walentynki dostałam pierscionek zastepczy: z wielkim brylantem :) Do tej pory jednak nosze tamten: bo wiem, ze był dany z poczucia wielkiej milosci, a nie jak ten nowy z poczucia "a ..pokaze wszystkim, ze mnie stac ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe d
młoda 191 a moze byś tak sama za robotę się wzięła? zamiast oczekiwać że to facet cię będzie utrzymawał... kupisz sobie dziecko pierścionek jaki zechcesz, wystarczy do roboty iść:-P ja już wiem czemu faceci uważają dzisiejsze kobiety za materialistki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na twoim miejscu
a ja dostałam pierścionek z cyrkonią ... sliczny. Moja bratowa ma podobny z brylantem. Róznicy w wygladzie ja bynajmniej nie dostrzeagam. Nie liczy się jaki kamień, ale jakie uczucie. Dajcie sobie laski spokój z tak durnymi debatami. Jakie właściwie znaczenie ma ten pierścionek ,oprócz tego , że wyraża miłość? Jak dla mnie mógłby być kapsel z Tymbarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj jest piekny
i chyba b drogi 12 dimencikow na obraczce pirscionka i 6 wiekszych a w srodku szmaragd i wiem ze dany z milosci i nikt nie ma podobnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moj jest piekny
tylko się nie zesraj ty pustaku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj jest piekny
juz sie zesralam a moj narzeczony sie ucieszyll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj jest piekny
juz sie zesralam a moj narzeczony sie ucieszyll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A wiecie, że gdyby zebrać wszystkie diamenty ktore są na ziemi to wypełniłyby co najwyzej 2 piętrowy autobus. Jednak to rarytas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mój jest piękny
Kilka małych diamentów jest dużo tańszych niż jeden duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armi
Ja się już nie wypowiadam co do niektórych pań tutaj piszących... Moja dziewczyna jest bardzo skromna... W ogóle zaręczyny już były, bardzo spontaniczne i bez pierścionka, wyszło tak samo z siebie... Naprawdę wyjątkowa ta chwila była... Odpowiedziała TAK :) Dzień później rozmawialiśmy na temat pierścionka to prawie nakrzyczała na mnie, że mam nie kupować, bo ja uparcie przy swoim stoję i twierdzę, że się jej należy i koniec. A ona twierdzi, że po co... Nie ważne jest to co na palcu, tylko ważne jest to co w sercu... Jak zapytałem dlaczego nie chce pierścionka to odpowiedziała "a po co mi pierścionek? Po co masz niepotrzebnie pieniądze wydawać? Dla mnie nie ważne jest, że dostanę do Ciebie pierścionek, tylko ważne są dla mnie te cudowne słowa... To, że się zapytałeś, to że chcesz ze mną spędzić resztę życia i to że ja także tego chcę, a pierścionek? Nie ważny jest... Dla ludzi? Oni nie będą z nami żyć przez całe życie..." I wtedy mnie zatkało... Ale i tak twierdzę, że się jej należy i kupie jej pierścionek, a najlepszą nagrodą dla mnie jest jej uśmiech na twarzy kiedy dostaje ode mnie prezent :) Tylko tyle, że to nie będzie zwykły prezent, nie będzie zwykły pierścionek... Będzie to pierścionek o wielkim znaczeniu i dlatego pytam jaki najlepiej i za ile? A wy panie które patrzycie na to jaki i ile kosztował pierścionek... Żałuję waszych mężczyzn - przyszłych mężów i mężów... Już wiadomo za co chcecie wyjść... Za portfel, a nie za faceta... Jeśli się kogoś naprawdę kocha to nie ważna jest jego strona materialna... Wiadomo facet musi być zaradny... Bo najważniejsze jest to, żeby facet swoją zaradnością umiał utrzymać swoją rodzinę, jak kolwiek, ale żeby to potrafił... Bo pamiętajcie... Dziś jest biedny, a jutro może mieć w 3 i trochę kasy i odwrotnie... Dziś może mieć w 3 i trochę kasy, a jutro może być totalnym bankrutem i co wtedy? Rozwód bo nie ma kasy? Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armi
A i dla tych które ubóstwiają brylanty... Nie zapominajcie, że brylant to krystaliczny węgiel... ODPOWIEDNI Pożar... i po brylancie zostanie popiół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mój kochany oświadczył mi się 2 tygodnie temu, dając ten oto pierścionek: http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,,227 w rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy :) sam go wybierał, wiedział tylko, że lubię skromną biżuterię, bez udziwnień. oczywiście za to, że była taki drogi oberwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wykasować temat bo albo pomagacie temu kolesiowi w wyborze albo się zamknijcie wstrętne baby!!!! jesli jeszcze nie kupiłeś pierścionka to zaraz wrzuce pare linków jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulik
piekny masz ten pierscionek!!! uwielbiam brylanty. nawet jak moj sie spali to mam ubezpieczony. dostane nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×