Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza_camea

cena pierścionka zaręczynowego i jaki kamień

Polecane posty

Gość Cococo
Podobno jest taka zasada, ze pierscionek ma miec wartosc trzech pensji faceta. Dziwi mnie to forum, na wesele chca w kopertach grube setki i tysiace (bo od gosci) ale pierscionek zareczynowy moze byc tani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco , popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pierścionek facet wybierał sam. jest srebrny z tanzanitem i białym szafirem jak go dostałam, wiedziałam, że nie kosztował dużo, ale dla mnie wywalanie kasy na coś, co i tak będzie leżało głównie w szkatułce (nie noszę biżuterii na codzień, taka praca) jest głupotą. pierścionek jest PIĘKNY i uważam, że to, że facet SAM szukał, kupował (dobry rozmiar :D ) jest więcej warte niż jeśli by po prostu wyłożył kasę na coś, co ja bym sobie sama wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być z brylantem ani drogocennym kamieniem, ważne żeby podobał się narzeczonej. Jeśli ktoś na co dzień nosi najczęściej srebrne ozdoby to przynajmniej będzie chętnie noszony a nie leżał w szkatułce. Ja widziałam ładne tu http://www.artsrebro.pl/sklep/pierscionek-na-zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BunnyYenzyczek
Najważniejsze żeby się podobał, a nie jaki i za ile. Ale typowy facet to raczej mało bystry jest więc trzeba mu podać wszystko jak na tacy. Mnie się podobał taki: http://diamentum.pl/exclusive-feeling-ekskluzywne/119-pierscionek-z-brylantami-011-ct.html wiedziałam że Misiek coś kombinuje więc zagadałam z Jego przyjacielem żeby w razie co mu podpowiedział odpowiednio i pół roku później (tak! tyle się zbierał!) zobaczyłam właśnie taki jaki chciałam :) ale cieszyłabym się i z innego, chyba że dałby mi jakiś plastikowy z automatu za 2 zł ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej obecnej żonie samodzielnie zaprojektowałem pierścionek zaręczynowy z diamentem i zleciłem jego wykonanie jubilerowi www.savicki.pl Oczywiście wybrałem jubilera po ostrej selekcji. Przyznam, że przekonali mnie dożywotnią gwarancją i ciekawymi wskazówkami. Dosłownie wiedzieli od razu, co chcę uzyskać. Mój pomysł został perfekcyjnie odwzorowany w rzeczywistości. Pierścionek jest bardzo prosty, ale ma jeden unikalny element, który samodzielnie stworzyłem. Polecam takie rozwiązanie, bo wcale nie wychodzi, aż tak drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×