Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza_camea

cena pierścionka zaręczynowego i jaki kamień

Polecane posty

Gość z tym 1 razem
żabeczka nasza zapewne marzy dopiero o księciu na białym koniu który jej przywiezie tego pierścionka :) księżniczko jak zobaczysz co naprawdę się w życiu liczy to przestaniesz się tak wywyższać. Co mnie obchodzi jakiś topaz i cytryn? nie lubię kolorowych kamieni ;) mam na paluszku cyrkonię w białym złocie i jestem zadowolona :) widać że przewertowałaś milion stron w poszukiwaniu tego "jedynego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahall,dsdd
OWSZEM, UMIEMY CZYTAĆ: 16:40 [zgłoś do usunięcia] mala_zielona_zabka Zaraz mnie tu okrzykniecie materialistka, ale ja poniekad zgadzam sie ze starym porzekadlem: - jezeli nie zalezy Ci na dziewczynie, pierscionek = 1 Twoja pensja - jezeli zalezy srednio na jeza = 2 Twoje pensje - jezeli bardzo zalezy 3 i wiecej Przeciez decyzji o zareczynach nie podejmuje sie z dnia na dzien. Wiec jezeli facet odlozy miesiecznie nawet z najmneijszej wyplaty powiedzmy 1000 zl, 100 zl- to w rok uzbiera 1200 zl. I wybaczcie, ale pierscionki zareczynowe z cyrkonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o cene- to idzie zawsze w parze z jakoscia, jezeli mowimy o bizuterii. A znasz znaczenia slowa "poniekad" ? Nie, chyba za trudne :D A to przyslowie to byla taka przenosnia, ale widze, ze nie zatrybilas. Gratuluje pierscionka, i tego, ze jestes szczesliwa, o to chodzi. Moim sie chwalic nie bede. I bez tego jestescie mega zawistne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabko.,,s
Obyś się nie zdziwiła, gdy dostaniesz (o ile dostaniesz) swój pierścioek zareczynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie już podziękujemy
bo motasz się w wypowiedziach jak mucha w pajęczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllo
a mi brylant wypadl jak mielone robilam, powaznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto sie nie martw, ta sprawa jest juz dawno zalatwiona :) jest piekny.... Tylko nie trabie o moim zyciu uczuciowym na prawo i lewo jak Zia. Nie chce sie az tak obnazac. Jak mogl wypasc? :O W ktorym sklepie kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_zielona_zabka
ok nie mam faceta żaden mi nie dał tego pierścionka tak se ino marze o nim a wy sracie pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_zielona_zabka
nie kupił mi żadnego jednego na zabawie w remizie poznałam to powiedziałam mu albo diament albo spadówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllo
mieszkam w uk, jakis no name, myslalm ,ze zawalu dostane jak zauwazylam, i teraz uwazam ,ze to beez znaczenia jaki kamien .szkoda tylko, ze w plecy troche kasy poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_zielona_zabka
dla mnie liczą się tylko diamenty inne kamienie to tanie goowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa- byl pewno zle umocowany. Do sklepu, i pros o zwrot kosztow. Pewnie masz ulamany zaczep. To nie wina kamienia, tylko niedokladnego jubilera, ktory zle go umocowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam z zabka
w 100%. Mozna kupic juz za kilkaset zl pierscionek z porzadnym kamieniem. Ja rowniez planuje nosic moj pierscionek do konca zycia i ciesze sie ze moj Maz kupil mi pierscionek z brylantem zamiast wyjsc ze skąpego zalozenia ze nie wazne co wazne ze z serca. Moze was to zdziwi ale drozszy pierscionek tez mozna dac z glebi serca nie tylko cyrkonie wyrazaja romantyczna dozgonna milosc i jaka wspaniala jest partnerka bo jej nie przeszkadza ze ma pierscioek za sto zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllkania
Oczywiście, że mogą być dane ze szczerego serca i w romantycznych okolicznościach, ale cena i kamień nie są żadnym wyznacznikiem miłości. Dllatego też mnie także śmieszą laski przeżywajace ceny swoich pierścionków zaręczynowych jak muchy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllkania
Za 100 zł to raczej pierścionka nie kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam z zabka
ale za 150 juz tak ;) wiem, bo znam osoby ktore taki pierscionek otrzymaly. Mam przyjaciolke,ona by chyba faceta zabila jakby jej kupil pierscionek drozszy niz za 200 zl bo uwaza to za wywalanie pieniedzy w bloto. Zreszta.. moze jestem dziwna ale dla mnie nie sa wazne romantyczne zareczyny, przu kolacji przy swicach czy cos, wazne jest ze chce sie ze soba spedzic reszte zycia i wlasnie dla mnie ten pierscionek i obraczka sa tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale.,,,....
Ale czy ten dowód byłby mniej ważny, gdyby pierścionek nie kosztował 3000 ? Każdy ma inne spojrzenie na świat -jeśli Twoja koleżanka nie chce drogiego pierścionka to jej sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale.,,,....
A romantyczne zaręczyny nie wykluczają chcęci spędzenia ze sobą reszty życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona z glowa na karku
sprawdzcie sobie ceny diamentow i zlota, zwlaszcza w skupie czy hurtowni kamieni. Jak ktos lubi porzadne brylanty to raczej za 4 czy 5 tysiecy ich nie kupi, czyba ze sa wielkosci glowki od szpilki. Te wasze karaty to nie wszystko, zazwyczaj w tych najtanszych pierscionkach jest najlichszy wyrob, ktory jest mniej wart niz praca jaka zostala wlozona w niego. Pierscionki za 4-5 tys zlotych maja sredniej jakosci kamienie, czesto sa poprawiane,zeby mozna to bylo sprzedac. Te najczystsze i bez skaz, ktore widac na pierscionku zaczynaja sie od 10tys zl. Do tego trzeba policzyc marze sklepu i prace zlotnika. Wyjdzie wam wartosc waszego diamentu. Wartosc umowna. Co do cyrkoni to sa one rozne. Profesjonalnie zrobiona ma piekny polysk i tylko wprawne oko jest w stanie to odroznic od diamentu bez zniszczenia jej. Z ta niska twardoscia to przesadzacie, Wiele cennych kamieni jubilerskich ma taka sama twardosc lub nawet nizsza, Niektore z nich trzeba dodatkowo chronic przez promieniowaniem UV, woda, zarysowaniami, itd. Zazwyczaj drozsza rzeczy na palcu daje lepsze samopoczucie, tylko cena nie zawsze jest adekwatna do prawdziwej wartosci przedmiotu. ale na takich naiwnych wlasnie bogaca sie inni. Sama magiczna nazwa diament, rubin czy szmaragd nie oznacza jeszcze skarbu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcony loczke
Mój pierścionek wybrał mój narzeczony. jest z biało-żółtego złota. jest bardzo ładny. Ostatnio jednak widziałam stronę na której wpadł mi w oko inny równie ładny pierścionek z brylantami koloru czarno-białego kosztuje 2 tys z kawałkiem ale jest śliczny......polecam wszystkim dziewczynom, które poszukują czegoś modnego a zarazem "czaderskiego" i nie drogiego wg mnie. Bo są i takie po 7 tys ale po co? http://www.ellitediamonds.pl/product.php?id_product=36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta_k
Ja o biżuterii mogę rozmawiać godzinami :))) Sama jestem dumną posiadaczką naprawdę pięknego pierścionka zaręczynowego... Jest z białego złota z diamentem w szlifie serca, czyli dokładnie coś oryginalnego i niebanalnego (jak ja :)) Dokładnie jest to coś takiego: http://allegro.pl/pierscionek-zloty-zloto-diamenty-rozmiar-10-i2203411982.html Polecam w ogóle biżuterię od Michelson Diamonds, mają naprawdę świetne autorskie wzory, zwłaszcza obrączki i pierścionki - mogę przyglądać się im godzinami :))) A co do ceny, to dla mnie nie liczy się czy pierścionek kosztuje 7000 czy 7 000, ale najważniejsze jest to, żeby trafiał w mój gust. Bez tego, który wstawiłam powyżej, czuję się jak bez ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sklepjubilerski.com/d/p16106z,pierscionek-z-zoltego-zlota-z-brylantem-030ct-si2j-i-brylantami-027ct-si1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-masa-26g ja mam taki i jestem z niego bardzo zadowolona. Chodzę z nim już 4 lata. A co do białego złota. Chcieliśmy całe obrączki z białego złota, ale zdecydowaliśmy, że będzie żółte złoto i biało złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaX2
Ten kosztował ponad 10 tys zł, a teraz poniżej 7 tys, ciekawy jest , cena nieważna jest po prostu przepiękny mimo, że używany to swojego ukochanego chyab namówię. Podoba się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalinna
brylantyna musi być większa od rozmiaru palca ... narzeczony wzioł mi rozmiar z kciuka bo ten mam największy i bardzo żeśmy są szcześliwy od tamtego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tak na prawdę nie liczy się za ile ten pierścionek został kupiony, czy był z brylantem czy bez, ale liczy se sam fakt jego wręczenia i że zbliża jeszcze bardziej dwie kochające się osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardowy, klasyczny. Bezpieczny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_34
Cena pierścionka zaręczynowego zależy od zasobności portfela ;) Czyli kogo na jaki stać, taki kupuje i tyle :) Mówcie co chcecie, ale prawdziwe uczucie nie przelicza się na pieniądze - tyle w tym temacie. A co do wyboru... Dużo obecnie jest sklepów, które sprzedają pierścionki zaręczynowe po kosmicznie niskich cenach i do tego z brylantem... Zauważcie jednak ile tak naprawdę macie tego złota w tym pierścionku (szyna prawie niewidoczna!) Ja osobiście uważam, że lepiej kupić coś solidnego nawet bez brylantów aniżeli obchodzić się z pierścionkiem jak ze znaczkiem ;) Jeśli kogoś zainteresuje, to mam swój ulubiony sklep internetowy, gdzie ceny mają sensowne i większość pierścionków zaręczynowych ma prezentacje VIDEO. Fajny i nowy pomysł na rynku. Aha, adres :) http://lipgold.pl/pierscionki,c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×