Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość Misiek221
Jestem facetem i zmagam się z bolącymi syfami z tyłu głowy. Ciągle wychodzi jeden na drugim. Gdyby to nie bolało i nie niszczyło włosów to bym to olał. Dermatolodzy szpikują nas antybiotykami i fakt one pomagają ale tylko na okres ich brania. Jeśli antybiotyk działa w jelitach i pomaga na trądzik to ogólna przyczyna trądziku musi być w jelitach czyż nie? Tylko co z tym dalej zrobić ? Oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczniecie używać żelu mediqskin problem pryszczy zniknie raz na zawsze. Nie trzeba będzie czekać pół roku na efekty. Nie będzie blizn i ani podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No można niestety tylko z reguły stoją za tym jakieś problemy i dobrze jest je zdiagnozować. U mnie zaczęły sie straszne problemy z cerą nagle, wszystkie badania u dermatologa i nie znana byla przyczyna. A pryszcze tyle co wyleczyłam to pojawiały się nowe. Dopiero przy ktorejs wizycie dermatolog zaproponowała żebym skonsultowała to u gina. I okazało się - zespół policystycznych jajników. Przez to trądzik i wypadanie włosów i nieregularne miesiaczki, ale dopiero to mi lekarz uświadomił. Przebadajcie sie dziewczyny jak macie problemy z cerą bo nic nigdy nie wiadomo. Może to też PCOS? A o tym lepiej wiedzieć zawczasu. Ja teraz jestem pod opieka specjalisty, przyjmuje teraz Ovarin, on mi polecił, Ovarin pomaga utrzymać odpowiednia gospodarke hormonalną - głownie sa tam witaminy z grupy B, witamina D, kwas foliowy i jeszcze jakas substancja wpomagajaca syntezę hormonów. I jest lepiej też z cerą. Nawet samopoczucie mam lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesyjakfiranka
Zgadza się, przy PCOS uporczywy trądzik to chyba norma :( wiem coś o tym niestety.... i trudno sobie z nim poradzić :( OVARIN piszesz? naprawdę pomaga? Znalazłam stronkę i właśnie czytałam o tym preparacie, próbuje już wszystkiego spróbuje i tego. Dzięki ... jak przeczytasz- napisz prosze tylko po jakim czasie od rozpoczecia kuracji tym OVARINEM zauwazyłas poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również doradzono żel mediqskin, mam ten w różowym opakowaniu i regularnie stosuję. Myślę, że dzięki fajnie dobranym składnikom tak skutecznie usuwa pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nastolatka
Od 15 lat co miesiąc walka z pryszami, czasem było lepiej aby znów wyglądać jak pryszczata nastolatka. Kiedyś przeczytałam o ludowych specyfikach i ich działaniu. Tak dotarłam do olejku neem a ostatnio przeczytałam książkę Zdrowa Cera Siła natury i nauki w walce z trądzikiem. Tam oprócz olejku neem są opisane jeszcze inne preparaty do stosowania, bo wszystko zależy od przyczyn. Jak je odkryć, warto poczytać, może i Wam to pomoże. http://wydawnictwointer.pl/ksiazki/zdrowa-cera-sila-natury-i-nauki-w-walce-z-tradzikiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzęsyjakfiranka : spróbuj Ovarinu i sprawdź. Kazdy organizm jest inny, u kazdego zadziała inaczej, szybciej czy wolniej. Powiem Ci że nie pamiętam dokładnie jak szybko zobaczyłam po Ovarinie poprawę, ale chyba dość szybko. jakieś 2-3 tygodnie chyba i mniej pryszczy wychodziło , włosy ciut dłużej ale też znaczna poprawa. Ale to głównie witaminy D i B w odpowiednich ilościach i substancje regulujące hormony , nie zaszkodzą na pewno :) powodzenia i najlepszego w Nowym Roku ! Przede wszystkim mniej trądziku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten sam problem. Nie mogłam sobie poradzić, stosowałam przeróżne metody, ale nic nie działało. W końcu trafiłam do kliniki Dr Legrand. Miejsce poleciła mi znajoma. Na początku przeprowadzono ze mną dokładny wywiad i dobrano odpowiednia metodę leczenia. U mnie sprawdziły się peelingi medyczne. Cieszę się,ze wreszcie ktoś podszedł do sprawy kompleksowo bo oprócz badań dobrano mi tez pielęgnację domową i zlecono konsultacje z dietetykiem. Po kilku miesiącach widzę naprawdę poprawę stanu skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik to przede wszystkim problem medyczny, nie tylko estetyczny. Czasami kuracja lekami nie wystarczy, a trzeba zdecydować się na inne metody np. laseroterapię. To bodajże najskuteczniejsza metoda pozbycia się takich niekomfortowych blizn na twarzy. Polecam Ci też poczytać więcej o bliznach na takiej stronie: http://wszystkoobliznach.pl/ . To cenne źródło informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagula80
Ja myślałam o laserze, ale ze względu na chore serce musiałam z tego zrezygnować, a miałam bardzo brzydką bliznę na twarzy której się wstydziłam. Dermatolog poleciła mi żel sutricon. Po kilku miesiącach blizna się riozjaśniła, po roku była na tyle mało widoczna, że w końcu przestałam nakładać tonę makijażu na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tridiestolatka
Ja własnie tego żelu używam na blizny po trądziku. Nadaje się idealnie pod makijaż, więc mogę go używać codziennie, a nikt w pracy nawet nie zauważy, że mam coś na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmichał
U mnie najlepiej podziałał Anti Acne Floslek, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Prawdziwą odpowiedzią na ten problem jest po prostu medycyna naturalna, ta się sprawdza najlepiej. Wystarczy rozprowadzić kilka kropel oleju CBD i w krótkim czasie możemy zobaczyć efekty. Więcej o nim na www.olejkonopny.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka788
Dziewczyny! Mam 31 lat i nagle pojawił się u mnie trądzik... Na początku nie wiedziałam, dlaczego. Odstawiłam prawie wszystkie kosmetyki, bo myślałam, że to one są winne, ale niestety przyczyna była całkiem inna. Okazała się, że zaatakował mnie nużeniec. Mogłoby mi między innymi maści ze strony nuzeniec.com.pl, ale niestety ślady jeszcze zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokonajtenproblem
Na trądzik znakomitym sposobem jest Derminax zawiera cztery wydajne składniki bakteriobójcze, antyseptyczne i powstrzymujące niepożądane wykwity skóry, co zapewnia jej gładkość i czystość. Derminax zwalcza źródła zmian trądzikowych poprzez eliminację szkodliwych toksyn. dowiesz się więcej na stronie www.pokonajtenproblem.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Problem trądziku często spotyka tez osoby dorosłe. Grunt to stosowanie odpowiednich, najlepiej w 100% naturalnych kosmetyków. Ze swojej strony polecam Eldan Cosmetics. Używam regularnie maski Algae Mud Pack, przeznaczonej do skóry trądzikowej. W składzie m.in glinka fulerska, ekstrakt z morszczynu. Ma właściwości zmiękczające i wygładzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zdarza się ze i w pozniejszym wieku tradzik wystepuje i trzeba isc do lekarza leki od radzam, juz lepiej wydac wiecej na sevolium ale sie nie faszerowac tą chemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Bardzo możliwe, ja mniej więcej w tym wieku przeszłam trądzik różowaty, który wyleczyłam dzięki kosmetykom ze strony Centrum Walki z Nużeńcem. Zrób sobie test, bo być może Ty też na niego chorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
Odmian trądziku jest dużo. I coraz więcej osób w wieku nawet powyżej 30 lat boryka się z tym problemem. Myślę, że najlepiej udać się do dermatologa i na odpowiednie zabiegi oczyszczające do kosmetyczki. Ja jestem pacjentką http://cococlinic.pl/ i tam mi zaproponowali różne zabiegi pomagające zwalczać trądzik właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała seria Anti Acne Floslek - nic innego nie podziałało tak dobrze na moją skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy oczywiście jaki trądzik, ale u mnie pomogły punktowe plasterki L'biotica. Szybkie remedium na te świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza się że i w wieku 40 lat osoby mają trądzik i sobie z nim poradzić nie mogą, daleko nie muszę szukać mam siostrę co ma 30 lat i nadal trądzik jej dokucza może nie tak mocny jak to za nastolatki miała ale ma. wiem że jak trzeba to Dermatoxinu używa w aptece kobieta jej poleciła i jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza się, mi 2 lata do 30 brakuje a dalej jak nastolatka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 33 i trądzik od 22 lat mimo intensywnego leczenia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jest chyba jakas odmiana trądziku która czasem sie pojawia właśnie u ludzi dojrzałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalllll
Anti Acne Floslek po prostu działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plasterki punktowe od L'biotica, naprawdę pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×