Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Dietetyka1000
Masz rację całkowitą. Jeżeli ktoś wierzy że jak pije zioła tybetańskie to może jeść bez ograniczeń wszystko to jest bardzo naiwnym człowiekiem. Jestem dietetykiem z praktyki wiem że zioła tybetańskie są wspaniałym środkiem wspomagającym odchudzanie ale nie zastąpią w całości diety. Znam bardzo wiele osób którym dieta nie przynosiła oczekiwanych rezultatów i dopiero w połączeniu z piciem ziół tybetańskich efekt był znakomity. Znam osoby które schudły w pół roku 30 kilo pijąc zioła tybetańskie i stosując odpowiednią dietę. Ponadto jako lekarz naprawdę mogę potwierdzić bardzo szerokie dobroczynne inne działania na nasz organizm co nie jest obojętne. Nie chcę być posądzona o jakąś reklamę ale zioła tybetańskie to bardzo cenny ludzki wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zioła te
jak rozumiem są jakąś mieszanką. Czy ktoś może podać skład, czy to wielka tajemnica?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka :) ja poki co to zamowilam 2 opakowania bo chce zrzucic jakie 7kg moze byc i wiecej jak sie uda :) oczywiscie w polaczeniu z dieta bo wiem,ze efekty beda lepsze... a myslisz ze jak przestaniemy pic te ziola i ograniczymy jedzenie to moze byc po tym efekt jojo? niby tam pisze,ze nie ale wiesz na kazdych tabletkach i tego typu rzeczach pisze,ze nie ma powoduje efektu jojo a co sie okazuje pozniej jest calkiem co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i chudsza
Dietetyka1000 - Oczywiście to sedno sprawy co napisałaś. Warzyłam 115 kg i 7 miesięcy temu jak pierwszy raz kupiłam Tybetańskie zioła to piłam je 4 tygodnie. Objadałam się bez ograniczeń bo też myślałam że te zioła to magiczny środek. Nie schudłam ani grama ale dziwne jest to że i nie utyłam. Przy zamawianiu kolejnej kuracji poprosiłam sprzedawcę przesłanie rady w sprawie najlepszej diety do tych Tybetańskich ziół dodatkowo. Dostałam z paczką wskazówki jaka dieta a raczej sposób żywienia jest najlepszy przy piciu ziół aby efekt był najszybszy i najlepszy. Teraz każdy miesiąc jak piję i stosuję się do wskazanej diety to 5-7 kg wagi mniej. Dlatego odpowiednia dieta jest niezbędna przy piciu ziół, a kto wierzy w cuda to jest naiwniak. Również stosowałam też samą dietę ale bez mieszenia jej z piciem ziół nie było efektu. Wcześniej żadne diety też nie dawały mi żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba i chudsza powiedz mi jaka diete dostalas od sprzedawcy tych ziol?? ile schudlas orzez 6tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba i chudsza powiedz mi jaka diete dostalas od sprzedawcy tych ziol?? ile schudlas orzez 6tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
No właśnie ja też jestem ciekawa jakich zasad przestrzegałaś piją te zioła, czy tylko nie jeść po 17 i ograniczyć słodkie i tłuste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję ziółka drugi dzień i przede wszystkim mają one moc przeczyszczającą. Co do diety to wg instrukcji trzeba ograniczyć słodycze i tłuste, za słodyczami specjalnie nie przepadam a tłustego nie jem w ogółe. Chciałabym schudnąć jakieś 5-7 kg, czy przy normalnej diecie ( oczywiśćie bez szleństw typu frytki i hamburgery) jest to wykonalne, czy jednak zastosować jakąś dietę? Tylko jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulcia12
Ja piję i jem je tydzien faktycznie czyszcza z czego się cieszę bo miałam z tym problemy. W instrukcji od goscia pisze że trzeba ograniczyc słodycze i tłiuste tylko w pierwszych 4 tygodniach a potem już chyba nie? . Ja z tego zrezygnowałam zgodnie z instrukcja. Wazylam sie po tygodniu i schudlam 2 kilo to chyba nie zle. Napisze potem co dalej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
To super. A co jesz w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
ziołatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i chudsza
Jas od sprzedawcy otrzymałam atest i sposób stosowania. Następnym razem zapytałam z jaką dodatkowo można je stosować dietą to dostałam propozycje i szczegółowy opis najlepiej pasującej diety do tych ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniskaa
Ja schudłam pijąc zioła tybetańskie przez pół roku 26 kg. Nie stosowałam żadnej specjalnej diety tylko rozsądek i zdrowe myślenie. Zgodnie z otrzymanymi zaleceniami że zawarty w jabłkach kwas potęgują działanie ziół jadłam zawsze podczas picia ziół jabłka i popijałam je ziołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoradar
szkoda tylko ze ciagle ta sama osoba to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
sugerujesz że te pochwały są "w celuach czysto komercyjnych"? Też się nad tym zastanawiam... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka Ja poważnie się zastanawiałam zanim kupiłam te zioła, pytałam sprzedawcy czy może je stosować osoba z niedużym nadciśnieniem, to dla mnie było ważne ponieważ mąż bierze leki na nadciśnienie. Sprzedawca potwierdził że zioła działjaą nie tylko odchudzająco ale również obniżają poziom "złego" cholesterolu i stabilizują ciśnienie. Mam nadzieję że to nie może być ściema bo co innego wywalić kasę i nie schudnąć a co innego pogorszyć sobie stan zdrowia. Dlatego myślę że skoro facet ma swoją oficjalną stronę, podaje adres to gdyby tylko naciągał to ludzie w końcu by go podali do sądu. Jak narazie ja schudłam 0,5 kg to tyle co nic, ale mój mąż chociaż pije to niecały tydzień zrzucił 2 kg a od kilku lat nie schudł ani grama. Zobaczymy co będzie dalej, napewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce do Malinki Ze sprzedawcą można się kontaktować mailowo, napisz że kupiłaś te zioła i zapytaj o dietę co ci szkodzi. Jeśli nie jest oszustem napewno odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoradar
anula64 dobrze sciemniasz a jak tam biznes ??? to ty piszesz te wszystkie pochwaly kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoradar
a ja pije ziola tybetanskie 3 dni i schudlem 30 kg to jest 10 kg na dzien to chuba niezle co ?? anula64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoradar
anula64 lub malinka nakrecilem wam biznes ? zamawiam 1000 opakowan place zlotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Ja tych ziół nie sprzedaję, co to za bzdury!!! Zresztą ja po nich jeszcze nie schudłam ani grama, więc nie robię żadnej reklamy tylko chcę się podzielić opniami z innymi ludźmi. Mieszkam poza granicami Polski, tak poza tym. Jak narazie piję je 18 dni i nic, zauważyłam tylko efekt przeczyszczający. Może za dużo jadłam. Postaram się teraz troszkę ograniczyć, no i zobaczymy. U mnie jest problem ze słodkim, bo uwielbiam hehe, no cóż trzeba się jakoś zmobilizować, wreszcie, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Oczywiście jednego całego 2 kg torta dziennie nie ciastko. Dlaczego nie chudnę przecież pije ziola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka:)
Ta wypowiedź powyżej nie została przez mnie napisana. Czy ludzi nie mają już nic do roboty tylko podszywać się pod innych. Totalna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy te zioła naprawdę działają? nie mają jakiś skutków ubocznych? co na to lekarze? ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupusia wcześniej wypowiadała się Dietetyka 1000, przedstawiła sie jako lekarz, przeczytaj również wypowiedź Mersim. A do fotoradara daj sobie spokój masz jakiś problem ze sobą czy co? A może brakuje ci zajęcia to zajmujesz się durnymi wypowiedziami na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula64 przeczytalam caly watek od samego poczatku nie wiem juz sama czy wierzyc czy nie. niestety po ciazy zostaly mi kg nie chcialabym jakis problemów zdrowotnych a ty co o tym myslisz? niewiem czy to chwala dla reklamy czy to prawda. kupilabym ale mam jakies ale.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka prawdziwa:)
Torta nie jadam,bo nie lubie tortów, a az tak gruba sorry to nie jestem, ważę 64 kg. Prosze się nie podszywać, widzę,że masz straszny ubaw hehe baaardzo śmieszne, inteligencja Twoja sięgnęła zenitu, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×