Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość Pusia

Ja pije zioła tybetańskie  7 tydzień. Nie schudłam nic, biegunkę przeszłam ostra przez trzy pierwsze tygodnie. No i czekam aż coś spadnie... Jem skromnie i dużo jeżdżę na rowerze już od samej biegunki i roweru po 40km co kilka dni powinnam zrzucić choć kg. Hormony mam ok. Mam wkładkę hormonalna. Nie wiem co ze mną nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia

Chyba przerzucę się jednak na Adipex i Meridę od olexy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia oryginał

Do tej Pani powyżej co kradnie nicki 💤chyba marnie ci idzie sprzedaż tego gówna, skoro nawet na takich forach się reklamujesz 🤨 zmień taktykę bo i tak takie wpisy jak twój się od razu pomija szkoda czasu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

no wreszcie coś co naprawdę działa :) a wierzcie mi to że próbowałam już chyba wszystkiego co można. tybetańskie zioła piję 4 miesiąc no i jeszcze żeby zaczął znikać ten cellulitek gdzie nie gdzie to było by przecudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia

Pani Jolanto ile Pani schudła przez te cztery miesiące? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

kuźwa no petarda te ziółka :)!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

pani pusio ;) 14,5 kg, ale na razie puki co cały czas leci dalej w dół ku mojej uciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba 57

Cotygodniowe ważenie W zeszły poniedziałek 88.1 , dziś 86.5 . Od początku kuracji -7.5kg. Dziś kończę 2 opakowanie ale dieta trwała tydzień jeszcze przed piciem ziół

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

(do baba57)

mozesz zdradzic jaka diete przed kuracja ziolami Tybetansimi stosowalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba 57

Pomidor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta



Witam,

Wczoraj wieczorem odebrałam z poczty przesyłkę. Dziś rano wypiłam pierwszą herbatkę. SUPER, to dodaje skrzydeł. Czy napewno to jest ta na odchudzanie?
Może coś się pomyliło i to jest ta przeciw depresji? Świat zrobił się różowy, a ja mam dużo chęci do życia.  Normalnie szok  . Podoba mi się moje nowe wcielenie.  
Nie wiem jak to możliwe, że zioła powodują takie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Zioła tybetańskie od tzw pana Krzysztofa nie działają kompletnie! Nie dajcie się nabrać. Ja je stosowałam dość długo bo pan Krzysztof zaleca min. 2 miesiące i jedyny jaki widze skutek picia ziół to ciagłe rozwolnienie. Oczywiście na początku myślałam że to normalne bo pisze, że przemiana materii się zmienia i tak to działa przez parę dni. Niestety u mnie to trwało tak długo dopóki przestałam je pić. Pan Krzysztof na swojej stronie zachwala, że chudnie się bez diety a w instrukcji, którą dostałam wraz z ziołami żeby nie jeść po 19, unikać tłustego i cukru. Przecież stosując się do tego to każdy schudnie bez ziół. I ogólnie takie naciąganie żeby kupić zioła itd. jezdni wielkie oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Zdecydowanie wolę Adipex lub Meridę . To konkretne działanie a nie te byle jakie  zioła tybetańskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja jestem bardzo, bardzo za 🙂  Ziołami Tybetańskimi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten topik jeszcze chodzi ale te zioła są na prawdę dobre. Pan Krzyś doradza dawkę i odpowiada na pytania. Dla mnie duże pozytywne zaskoczenie  gdyż miałam pewne wątpliwości  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się ważyłam i waga pokazała 7,6 kg mniej od czasu jak zaczęłam pić zioła tybetańskie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny.

Bardzo duża pochwała dla tych ziółek z mojej strony. 

Zrobiłam sobie kurację trzy miesięczną na której pozbyłam się ponad jedenastu kilogramów.

Polecam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×