Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Hej, jestem miesiąc na ziołach i mam mniej 6 kg. Nie jest to rewelacja, ale nie jest też źle. Muszę przyznać, że chwilami się zapominałam że jestem na diecie bo miałam wiele okazji by zjeść czegoś czego nie powinnam itp. Tak naprawdę przez ten miesiąc w żadnym wypadku nie katowałam się, jadłam naprawdę prawie wszystko jedynie z ograniczeniami. Traktuję ten miesiąc jako wprowadzenie, bo przede mną jeszcze ok 25 kg do zrzucenia. No ale dobry i taki wstęp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minal juz drugi tydzien odkad zazywam ziola tybetanskie napewno nie mam ochoty na slodycze jedynie wieczorem mysle o o hamburgerach albo obiedzie mam wtedy na wszystko smaka ale wytzrymam bo ta ochota jak pije ziola jest duzo mniejsza niż wczesniej ostatni posilek zjadam do 19 potem juz staram sie nie jesc nic czuje sie lekko a moj brzuszek jest jakby troche plaski w dodatku pasek zapinam na trzecia dziurke wiecej cud bo wczesniej ledwo dopinalam na jedna a na wadze -2,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36i1/2
Witam. Dzisiaj zamówiłam ziółka pełną kurację na 2 miesiące. Jutro mają być u mnie i zaczynam odchudzanko. W przyszłym tygodniu mam dostać trochę kaski na konto i zamierzam jeszcze kupić sobie damkę górala. Będę pić zioła i dodatkowo jeździć godzinkę dziennie na rowerku. Takim sposobem sąsiadka z za płota schudła 17 kg w 3 miesiące. Ja zamierzam to pobić i schudnąć jeszcze więcej niż ona. Będę pisać jak mi idzie i zdawać relację z wyników. Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36i1/2
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36i1/2
Witam. Dzisiaj zamówiłam ziółka pełną kurację na 2 miesiące. Jutro mają być u mnie i zaczynam odchudzanko. W przyszłym tygodniu mam dostać trochę kaski na konto i zamierzam jeszcze kupić sobie damkę-górala. Będę pić zioła i dodatkowo jeździć godzinkę dziennie na rowerku. Takim sposobem sąsiadka z za płota schudła 17 kg w 3 miesiące. Ja zamierzam to pobić i schudnąć jeszcze więcej niż ona. Będę pisać jak mi idzie i zdawać relację z wyników Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36i1/2
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel to 17 kg
mija drugi tydzien z ziolami i po dzisiejszym wazeniu schudlam ponad 3kg dokladnie to 3,4kg a nadmierne czyszczenie minelo i teraz jest fajnie bo odwiedzam wychodek normalnie 2lub3 razy dziennie caly czas przestrzegam pije 15 minut przed potem jablko lub dwa i dopiero jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota321
Marysiu gdzie zamówiłaś te zioła? bo jakoś nie mogę do nich dotrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Piły
Do Dorota321. Ja szukając wpisałam w Pana doktora google zioła tybetańskie i wszystko jest. Przymierzam się właśnie do zakupu kuracji tymi ziołami na stronie- wwwodchudzanieziolatybetanskiepl O tych ziołach powiedziała mi koleżanka która twierdzi że już schudła 5 kg po miesiącu ich picia ale na moje oko tego jeszcze nie widać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
Hej dziewczęta po dłuzeszej przerwie..Byłam w barcelonie, nie mogłam tam pić tak dokladnie ziół jak jest podane, ale weszłam na wagę po przyjeżdzie i okzauje sie , ze może 0,5 kg mi przybyło. Ale od wczoraj juz pije zioła i starm się jeść tak jak zalecają i dzisiaj juz troszke mniej na wadze..więc moim zdaniem chyba dzialaja..tylko nie można tez mega sie obzerac, bo tak to nikt nie schudnie..to mój chyba 3 tydzień..i wydaje mi się, że one na pewno pomoga mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła479
Trzeci tydzień z tybet ziółkami.Spadek wagi w dalszym ciągu 3,5 kg.Skutków ubocznych co prawda brak za to powrócił apetyt.Mniejszy co prawda,ale jest.Jestem zawiedziona,że nie spada mi tak waga jak Wam ,ale trudno.Będę zadowolana nawet z 4 kg.przez miesiąc.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36i1/2
Witam. LALALA ....wczoraj -2,7kg. Dzisiaj kupuję damkę i wycieczka 10km za miasto. Myślę że 2,7kg przez 9 dni na tych ziółkach to niezły wynik. Daję mi to nadzieję na więcej i wiarę że schudnę a to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła479
Dla Maria36i1/2. 2,7 kg w 9 dni to 8 kg na miesiąc.A czy stosujesz jakąś dodatkowo dietę? bo wynik imponujący.A czy pijesz je i jesz jabłka?.Czy zjadasz fusy po wypiciu?.Napisz bo czekam z niecierpliwością.Pozdrowionka Pszczoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36i1/2
Pszczółko....ja nic nie zmieniałam u siebie oprócz tego że staram się godzinkę dziennie jak czas pozwoli na damce. Tak samo jem jak jadłam zawsze. Tyle samo i te samo jedzenie. Żadnej diety nie stosuję. Tak jem dodatkowo jak w zaleceniach jabłka. Ziół po wypiciu naparu nie jem gdyż nie mogę. Próbowałam ale mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie, mam pytanie , czy zioła Tybetańskie zachowują swoje wartości po powtórnym parzeniu ? czy zioła można zalewać np. dwukrotnie? Ja właśnie zaczęłam przygodę z NIMI :) i nie za bardzo jeszcze się orientuję w tym temacie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła479
Dla eor. A dlaczego nie zadzwonisz do sprzedawcy i nie porozmawiasz.Ja powtórnie nie zalewam bo zawsze rano robię 4 porcje w butelce na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć mam ochotę kupić te zioła lecz boję się czy nie powodują rozwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham lato!!!
Mnie czyściły ponad normę blisko 2 tygodnie. Ale rozwolnienia specjalnego nie miałam. Po prostu nie raz a cztery razy musiałam iść dziennie na tronik. Co do schudnięcia u mnie to po 54 dniach 6,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka0337
Witam wszystkich pisałam już na innym forum że mam zamiar zamówić te zioła tybetańskie. czytałam o nich w czerwcowym czasopiśmie miastokobiet. mam doświadczenie z tabletkami na odchudzanie brałam na początku meridie prawie wylądowałam w szpitalu potem brałam zelixie masakra! brałam też hoodie do bani to było rok temu. teraz chcę schudnąć 26kilo i mam plan brać te zioła jeść warzywa z mrożonek z piersią kurczaka lub indyka przez miesiąc zobaczymy efekty.pozdrawiam.baśka0337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111eee
Ja przez 3 miesiące stosowałam dietę dukana - owszem schudłam , ale nie polecam . Tak zakwasiłam sobie organizm że przez 1,5 roku bolały mnie wszystkie stawy, od dużego palca u nogi po nadgarstki - coś okropnego. Dziś jest ok - chyba kupię zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła479
No to chyba w końcu ruszyło.Dzisiaj pokazała mi waga 7,5kg mniej.Jestem naprawdę bardzo zadowolona.Tylko tak dalej naprawdę nic więcej nie potrzebuję,oby tylko utrzymać to tępo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA na tzw. zioła tybetańskie "Tibetan Herbs" W Chinach przy bardzo łagodnej polityce zdrowia, zabroniono stosowania tych substancji z uwagi na wielkie zanieczyszczenie metalami cięzkimi i udowodnionymi przypadkami nowotworów, wywołanych przez ten susz. Nieuczciwi sprzedawcy przemycają nadal tę truciznę do europy narażając nieświadomych klientów na ciężką chorobę a nawet smierć. W polsce już 3 prokuratury prowadzą śledztwo w tej sprawie, więc jest nadzieja, że to się wkrótce skończy. Przeslijcie i wklejacie to dalej, bo setki nieświadomych ludzi łyka to świństwo narażając swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła Tybetańskie to czysta trucizna jezeli juz cos łykać to coś sprawdzonego i pewnego polecam Meride!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka0337
:) :) :) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panaceum
Dziewczyny, żadne zioła czy inne cuda nie pomogą. Ćwiczenia i dieta! Trochę zaangażowania, bez jakis ogromnych wyrzeczeń i można nawet 5 kg w 2 tygodnie. Pomogę pisz! trenuj_z_nami@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła Tybetańskie Masakra już NIEMCY!!! używali ich do trucia ludzi w obozach koncentracyjnych. Nie kupujcie tych ziół to trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia i asia
Potwierdzamy gość ma racje że : Zioła Tybetańskie juużywali ich do trucia ludzi w obozach koncentracyjnych. Nie kupujcie tych ziół to trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomkaKrak
panaceum! Tak masz absolutną rację, ruch i wysiłek fizyczny to najlepszy sposób na zdrowie, dobrą formę i wygląd. Ja mam 42 lata i nie byłam nigdy bardzo gruba gdyż właśnie zawszę był u mnie sport. Ale te trochę właśnie te okropne trochę. Moją bolączką było te okropne 7 kg nadwagi do ideału a których za cholerę nie mogłam się pozbyć. Bieganie i siłownia to moje przyjemności które kocham i zawsze kochałam. Ale kiedy przez 2 lata nie mogłam stracić tych upierdliwych 7 kg mimo siłowni 3 x w tygodniu po godzinie i biegania 4 x w tygodniu po 10 km to sięgnęłam dodatkowo właśnie po zioła tybetańskie. Włączając zioła w mój sportowy tryb życia po miesiącu spełniły się moje marzenia kiedy stanęłam na wadze. Fajnie że na nie trafiłam przypadkowo w sieci bo uważam to właśnie za mój osobisty strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina01
A ja piję te zioła 3 tygodnie, jem tak jak wczśniej , nie mam czasu na sport, waga ani drgnęła. Mam 52 lata, wiem, ze metabolizm jest już bardzo powolny. Czy w tej sytuacji może ta waga drgnąć? Mam z 15 kg do zrzucenia. Moja córka pije ze mną, jej waga spadła o 5 kg w tym czasie, ale mówiąc szczerze zupełnie tego nie widać. Czy któraś z Pań tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julla+24
U mnie było podobnie bo przez pierwszy miesiąc prawie nic, ale potem ruszyło. Mam podobny wiek bo 49, stosuję zioła już trzeci miesiąc z sukcesem utraty na tą chwilę 12,5kg. Ja uważam że te zioła działają stopniowo i powoli ale są skuteczne tylko trzeba wytrzymać i przejść ten trudny początek rozruchu przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×