Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość xbeate
idac owczym pedem za swoja siostra zamowilam przed chwilka 2 opakowania to znaczy miesieczna kuracja ziolami. mam do schudniecia okolo 20kg to podobno 4-5 takich kuracji potrzeba ale ja chce zobaczyc najpierw czy bede mogla je pic. siostra schudla 12kg i wyglada duzo lepiej. dodatkowo od dzisiaj postanowilam skonczyc z wszystkim gdzie cukier i zaczynam wycieczki na rowerze za miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementinka
Hej dziewczynki. U mnie dzisiaj 57 dzień jak otrzymałam i zaczęłam pić zioła tybetańskie. Powiem tak, szału nie ma ale jestem zadowolona z 6,8kg mniejszej wagi. Po ciuchach też widzę że idzie ku dobremu. Cel mój. Posłużę się stwierdzeniem Basi. "oj daleki jeszcze" - bo 22kg. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementinka
Dzisiaj minus 8,2kg ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbeate
klementynko mam pytanie do ciebie bo moja siostra to abstynentka. jak u ciebie z alkoholem w czasie tych dni?. podobno można to bez znaczenia na efekty działania ziół tybetańskich. co o tym sądzisz, można czy nie trochę pobalować? podpytuję bo nie chcę w głupi sposób zahamować procesu chudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementinka
Hej Tybetanki. xbeate alkohol? W sobotę idę na urodziny koleżanki z pracy i na pewno nie będę sobie odmawiała. Podobno można robić nalewki na ziołach tybetańskich więc chyba alkohol(w rozsądnych ilościach) nie koliduje z odchudzaniem przy użyciu ziół tybetańskich. Dzisiaj minus 9,7kg ))))))!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tematu alkohol tak czy nie wtrącę swoje pięć groszy. Blisko pół roku temu odbywałam kurację ZT. Lubię wino czerwone wytrawne. Prawie codziennie wieczorem piję dwa lub trzy kieliszki. Tak też było podczas odbywania odchudzającej kuracji. Schudłam i w niczym mi to wino nie zakłóciło procesu. Pozytywny efekt utrzymuję do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaPOZ
Dzisiaj zaczynam swoją przygodę z tymi herbatkami tybetańskimi. Marysia moja siostra schudła na tych herbatkach z tybetu w czasie roku akademickiego 23 kg. Ja potrzebuję tylko połowę ale jestem strasznym łakomczuchem no i nie systematyczna a podobno jak już się zaczyna pić to trzeba codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ponad 30 kg nadwagi. Tez od dzisiaj zaczynam walke. Wzielam kuracje od razu na pol roku. Mam plan i marzenie wylaszczyc sie do lata 2015. Przy mojej wadze to juz ostatni dzwonek!!!. Latem jade od 10 czerwca na 3 miesiace pracowac u kolegi w knajpce na plazy. Bede musiala chodzic w bikini. Nie chce byc pomylona przez Greenpeace z wielorybem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla777
Ale mnie to wkurw...Mija już u mnie prawie miesiąc i nic!. A u dziewczyny z mojej firmy której dodatkowo nie cierpię po 3 tygodniach było już 6kg mniej. Teraz po 4 miesiącach ona waży 22kg mniej. Ta wstrętna dupa wylaszczyła się na maxa i w dodatku coraz lepiej wygląda. Masakra chyba się załamię, kiedy u mnie to ruszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciulaaa
Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa i tez chce spróbować z tymi ziółkami tylko kompletnie nie wiem gdzie je kupić. Pomóżcie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jak wpiszesz w google ziola tybetanskie importer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szwindel ! facet opisuje na stronie o tych ziolach ze picie alkoholu nie ma wplywu na efekty kuracj i!!! dziadostwo i naciganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szwindel ! dziadostwo i naciganie duzo lepszy jest ADIPEX lub TRIGOPHARM-DNP zdecydowanie bardziej polecam niz te zt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda34
Z każdych ziół można robić nalewki. Znane są nalewki z ziół szweckich czy bittnera. Nalewki na pewno zachowują właściwości lecznicze. Oczywiście z alkoholem trzeba uważać, to wszystko dla ludzi. Alkohol w małych ilościach leczy a w dużych szkodzi. Umiar jak we wszystkim. Ale wracając do tematy tybetańskich ziółek u mnie dziewczyny po 2 miesiącach -9kg:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława
Całkowicie się zgadzam z przedmówczynią i gratuluję wagowego efektu. Osobiście piję zioła od 5 dni. Mam dużo mniejszy apetyt co cieszy mnie bardzo. Wagowo -1,5kg. No i nie jestem wzdęta jak zawsze, bo do wc ganiam 3x na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciał podzielić się moimi spostrzezeniami na temat picia zt. Dzis minie tydzień jak pije zioła i tak czyszczenie jest do tej pory, mniejszy apetyt rownież, lepsze samopoczucie. A wagowo niecały kilogram. Sądzę ze zt maja swoje działanie w odchudzaniu tylko dla każdego indywidualne. Jedni tracą wagę szybciej inni wolniej ale one odchudzają racjonalnie według mnie bo nie moze byc za dużego spadku wagi. Odezwę sie po pełnej miesięcznej kuracji. Pozdrawiam Wszystkich goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d sprawdź gdzie jest twoj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d sprawdź gdzie jest twoj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bati37
Mają moc te zioła, nareszcie coś konkretnego. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Minęło właśnie 90 dni w których schudłam 13,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barti 37 Gratuluje wyniku bardzo fajnie. Ja dopiero tydzień pije zioła. Zastanawialm sie czy włączyć ćwiczenia z tym ze jestem po kuracji na kręgosłup i musze sie oszczędzać. A Ty ćwiczyłaś? W jakim czasie u Ciebie zaczęło byc widac efekty? Czy dalej pojechał ziółka czy juz zrzuciłaś cały swój balast :) ? Pozdrawiam Agulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartikaT
Rewelacja!!!, nie chcę być posądzona o reklamę, ale naprawdę rewelacyjne. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie liczyłam naprawdę na takie efekty. Nareście lekka i zadowolona kobietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MArtika T Podziel sie swoimi wynikami:) ja ziółka pije od 1,5 tygodnia i mam nadzieje ze tez bedzie efekt... Pozdrawiam Agulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie banie i j****ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Chciałam wam polecić suplement diety z wyższych półek. Jeśli jesteście zainteresowane to piszcie ewciarad@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaberta
Dziewczyny u mnie po 2tyg zniknęło 3,5kg ale nie wiem czy to utrata wody czy schudłam naprawdę. Podobno w pierwszym miesiącu organizm się oczyszcza zanim zaczniemy chudnąć. Mam kurację na 2 miesiące to będę pisała co i jak. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja zastanawiam sie nad zakupem zt,ale boje sie skladu tych ziol...kiedys czytalam,ze nawet moga byc sproszkowane zmarle,nienarodzone dzieci(z aborcji),bo maja magiczna moc,tak uwazaja w tamtych stronach...i oczywiscie niby w skladzie jest tez pochodne z amfy i to znacznie wyzszej dawce i dlatego mniejszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie takie rzeczy wyczytałaś? Co za bzdury... Trzeba było poczytać wypowiedzi innych osób a tutaj ich nie brakuje i byś się dowiedziała czego potrzebujesz. Ja pije zioła od trzech tygodni czuje sie świetnie... A pozatym zioła to sam susz i na pewno nie ma tam rzadnych narkotyków czy ludzkich szczątków ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecekształty1
Hej dziewczyny... Ja pije ziołka od piątku... nie moge za wiele powiedzieć bo jeszcze długa droga przedemną. Poleciła mi je znajoma, która sama je pije a jej klienta schudła w pół roku na nich 20kg... Stweirdziłam a co mi tam.. Dała mi 1 paczke.. Jak na razie to strasznie mnie czyści , w pierwsze dwa dni - chyba zeszły ze mnie wszystkie złogi z jelit.. tyle tego było. Teraz cały czas się wypóżniam - rano wstaje głodna . Tak naprawę to dziś dopiero zaczełam szukać infomacji co to wobóle jest i opinie są różne.. Ja się przyłącze do was i na pewno będę mówiła o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×