Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskie jajko

może i głupie pytanie...

Polecane posty

ja sobie kupilam. Bardzo wygodne...i niesety noszę choć nie podoba mi się wystający paluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jajko
o, chyba czegoś podobnego dotyczy topik poniżej :) zdania są podzielone...co Wy o tym sądzicie? Chodzi mi o ten konkretny fason obuwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jajko
a może są takie rajstopy albo pończochy bezszwowe na palcach...kurcze ktoś zaprojektował takie fajne buty a nie wymyślił rajstop do nich...? Ładniej pewnie wyglądają bez ale mogą być okrutne dla stóp...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież są rajstopy
bez szwowe i bez tych wyraźnych zaznaczeń na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to TYCH można
do takich z odkrytą piętą już nie bardzo.. ja ze swoimi czekam na prawdziwe ciepełko na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDuChA
Jasne że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie powinnas nosic do nich rajstop, bo brzydko bedzie wygladac, jak sie decydujesz na takie buty to musisz sie pogodzic, ze bedziesz chodzic bez rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka144
fajne butki takie eleganckie beda fajnie pasowac do rurek i spudniczek za kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jajko
dzięki za info, Martynka144 właśnie się zastanawiałam do czego właściwie będę mogła je założyć...no i zdania co do rajstop są podzielone. Nie wyobrażam sobie chodzenia w tych butach boso, czy cieliste bezszwowe rajstopy/podkolanówki itp są jednak dopuszalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_mkk
Mam takie buty i chodzenia w nich boso naprawde nie polecam, bo porania ci stopy, polecam bezszwowe pończochy takie łatwiej dostac niz rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam na sobie te buciki na golą stopę i nic mi nie ranią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne buciki.
Ja też je kupiłam pare dni temu, jestem zaskoczona, że są one tak bardzo wygodne, pomimo tego wysokiego obsaca. Ja narazie będę zakładać do nich bezszwowe rajstopy, a póżniej goła nóżka, choć boje sie troszke, żeby mi stóp nie poraniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×